Archives

Medya Araştırmaları Tercümesi

Medya Araştırmaları Nedir?

LingoTurk Tercüme, gelişmiş kapsamlı terminolojik veri tabanımız ve medya araştırmaları alanında uzman tercümanlarımız geniş bir konu alanında ilgili tüm branşlar için tüm yaygın dillerde doğru ve kaliteli tercüme hizmeti sunar.

Tercüme yönetim teknolojileri mevcut medya araştırmaları tercümeleri için doğrudan kullanılarak iş akışını düzene koyar ve süre tasarrufu sağlar. Acil tercüme ihtiyaçlarınız için LingoTurk, kalite standartlarını koruyarak projeleri zamanında teslim etmek için gerekli deneyime ve performansa sahiptir.

Medya Araştırmaları Tercümeleri için kalifiye uzman çevirmenler, editörler ve redaktörler sağlamak çevirmenlerimiz titiz bir şekilde seçilir ve test edilir. Uzman medya araştırmaları çevirmenlerimiz en az 5 ila 10 yıl deneyime sahiptir.

Tüm medya araştırmaları çevirmenleri tercüme belleklerine, alana özel sözlük ve terminolojilere sahip olup, çevirinin büyük projelerde bile doğru ve tutarlı olması sağlanır. Hızlı teslimat gerektiren büyük projeler için hızlı bir ekip kurabiliriz. Proje Yöneticileri hem proje planlama hem de kalite kontrol konularında yeteneklidir.

Medya Araştırmaları çevirilerinizde neden LingoTurk Tercümeyi seçmelisiniz?

Tercümelerimiz için proje sonrasında 1 yıl boyunca LingoTurk Kalite güvencesi veriyoruz. Tüm medya araştırmaları tercümeleriniz için Adil Tercüme Fiyatları uyguluyoruz. 15 yılda 50 binin üzerinde tercüme işini müşterilerimize teslim ettik.

15 Yıllık Deneyimimizle Medya Araştırmaları Tercümesi Hizmeti

Türkiye’de neredeyse tüm alanlarda birçok yerel ve uluslararası uzman kişi ve kuruluş, LingoTurk Tercümeyi tercih etmiştir. Birçok akademik yayın ve kitap LingoTurk uzmanlarının yüksek kaliteli tercüme sürecinden geçmiştir.

Ayrıca Türkiye’nin birçok devlet, üniversite, ve kamu kuruluşuna da tercüme hizmeti sağlamaktayız.

Yine Türkiye’de çok önemli bilim insanları, yazarlar, doktorlar, mühendisler, avukatlar, gazeteciler, ve iş insanları da tercüme hizmeti için güvenilir bir marka olan LingoTurk Tercümeyi seçmiştir. Siz de profesyonel medya araştırmaları tercümeleri hizmeti almak isterseniz, uzman info@lingoturk.com.tr adresimize detayları yazın ve uzman proje yöneticimizden destek ve bilgi alın.

Medya Araştırmaları Tercüme Ücretleri

Medya Araştırmaları tercümesi fiyatları 15 TL ile 80 TL arasında değişmektedir. Kesin fiyat almak için bize belgenizi ileterek teklif isteyiniz.

Tercüme ücretini etkileyen faktörler

Proje yöneticimiz aşağıdaki sorulara göre size en uygun tercüme ücretini verecektir.

 • Medya Araştırmaları Tercümesi hangi dilde yapılacak?
 • Medya Araştırmaları Tercümesi kaynak belgenin zorluk düzeyi ne?
 • Medya Araştırmaları Tercümesi için özel terminoloji gerekiyor mu?
 • Medya Araştırmaları Tercümesi sayfa formatı nasıl?
 • Medya Araştırmaları Tercümesi ne zaman teslim edilecek?

Medya Araştırmaları Tercümesi Kalitesi

Medya Araştırmaları belgelerin çevirisini yapabiliyor olmak için bu alandaki tercümanlarımızın içeriğin zorluk derecesine ve uzmanlık düzeyine göre en az 5 ila 10 yıl deneyimli olmaları bizim için önemli.

Ayrıca çeviri hizmetlerimiz EN 15038:2006, ISO 17100:2015 ve ISO 9001: 2015 tercüme kalitesi standartlarına uyumludur. Uzman medya araştırmaları tercümeleri hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

Medya Araştırmaları Çeviri Hızı

Medya Araştırmaları tercümeleri hizmetinde hıza önem veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına göre tercümenizi kaliteden taviz vermeden daha hızlı yapmak için gerekirse çalışmanızı çok sayıda tercüman ve editör ile yürütebiliyoruz. Normal çalışma şartlarında genel metinler için 1 tercüman ve 1 editörle günde 10 ila 20 sayfa arasında tercüme yapabiliriz. Ancak özel projeleriniz için veya özel çeviri türleri için bu şartlar değişebilmektedir.

Belgenizi 0 532 111 44 88 WhatsApp tercüme hizmet hattımıza veya info@lingoturk.com.tr adresimize iletirseniz, proje yöneticimiz size en kısa sürede fiyat ve teslim süresi  konusunda teklif verecektir.

Akademik Çevirilerde LingoTurk Deneyimi

 • Medya Araştırmaları Lisans ve Yüksek Lisans Tezi Çevirisi
 • Medya Araştırmaları Doktora Tezi Tercüme
 • Medya Araştırmaları Profesörlük Tezi Tercüme
 • Medya Araştırmaları Uluslararası Dergi Makale Tercüme
 • Medya Araştırmaları çevirilerde LingoTurk uzmanlığına güvenin.

Genel olarak medya araştırmaları çevirisi talep edilen tercüme dilleri

 • İngilizce Medya Araştırmaları tercümesi
 • Arapça Medya Araştırmaları tercümesi
 • Almanca Medya Araştırmaları tercümesi
 • Fransızca Medya Araştırmaları tercümesi
 • Çince Medya Araştırmaları tercümesi
 • Rusça Medya Araştırmaları tercümesi
 • İtalyanca Medya Araştırmaları tercümesi
 • İspanyolca Medya Araştırmaları tercümesi
 • Japonca Medya Araştırmaları tercümesi

Medya Araştırmaları Çevirisi ve Gizlilik

Medya Araştırmaları çeviri hizmetlerinde gizlilik bizim için vazgeçilmez bir kuraldır. Ayrıca Kişisel Verilerin Korunması Kanununa göre ve Avrupa Birliği Kişisel Verilerin Korunması Direktifine göre verileriniz kanunla koruma altındadır. Belgeleri gönül rahatlığıyla bize iletebilirsiniz. Bugüne kadar binlerce kişi, kurum ve kuruluşun belgeleri tarafımızdan güvenle saklanmış ve gizlilik bizim vazgeçilmez prensiplerimizden biri olmuştur.