Archives

Malzeme Bilimi Tercümesi

Malzeme Bilimi Nedir?

LingoTurk Tercüme, gelişmiş kapsamlı terminolojik veri tabanımız ve malzeme bilimi alanında uzman tercümanlarımız geniş bir konu alanında ilgili tüm branşlar için tüm yaygın dillerde doğru ve kaliteli tercüme hizmeti sunar.

Tercüme yönetim teknolojileri mevcut malzeme bilimi tercümeleri için doğrudan kullanılarak iş akışını düzene koyar ve süre tasarrufu sağlar. Acil tercüme ihtiyaçlarınız için LingoTurk, kalite standartlarını koruyarak projeleri zamanında teslim etmek için gerekli deneyime ve performansa sahiptir.

Malzeme Bilimi Tercümeleri için kalifiye uzman çevirmenler, editörler ve redaktörler sağlamak çevirmenlerimiz titiz bir şekilde seçilir ve test edilir. Uzman malzeme bilimi çevirmenlerimiz en az 5 ila 10 yıl deneyime sahiptir.

Tüm malzeme bilimi çevirmenleri tercüme belleklerine, alana özel sözlük ve terminolojilere sahip olup, çevirinin büyük projelerde bile doğru ve tutarlı olması sağlanır. Hızlı teslimat gerektiren büyük projeler için hızlı bir ekip kurabiliriz. Proje Yöneticileri hem proje planlama hem de kalite kontrol konularında yeteneklidir.

Malzeme Bilimi çevirilerinizde neden LingoTurk Tercümeyi seçmelisiniz?

Tercümelerimiz için proje sonrasında 1 yıl boyunca LingoTurk Kalite güvencesi veriyoruz. Tüm malzeme bilimi tercümeleriniz için Adil Tercüme Fiyatları uyguluyoruz. 15 yılda 50 binin üzerinde tercüme işini müşterilerimize teslim ettik.

15 Yıllık Deneyimimizle Malzeme Bilimi Tercümesi Hizmeti

Türkiye’de neredeyse tüm alanlarda birçok yerel ve uluslararası uzman kişi ve kuruluş, LingoTurk Tercümeyi tercih etmiştir. Birçok akademik yayın ve kitap LingoTurk uzmanlarının yüksek kaliteli tercüme sürecinden geçmiştir.

Ayrıca Türkiye’nin birçok devlet, üniversite, ve kamu kuruluşuna da tercüme hizmeti sağlamaktayız.

Yine Türkiye’de çok önemli bilim insanları, yazarlar, doktorlar, mühendisler, avukatlar, gazeteciler, ve iş insanları da tercüme hizmeti için güvenilir bir marka olan LingoTurk Tercümeyi seçmiştir. Siz de profesyonel malzeme bilimi tercümeleri hizmeti almak isterseniz, uzman info@lingoturk.com.tr adresimize detayları yazın ve uzman proje yöneticimizden destek ve bilgi alın.

Malzeme Bilimi Tercüme Ücretleri

Malzeme Bilimi tercümesi fiyatları 15 TL ile 80 TL arasında değişmektedir. Kesin fiyat almak için bize belgenizi ileterek teklif isteyiniz.

Tercüme ücretini etkileyen faktörler

Proje yöneticimiz aşağıdaki sorulara göre size en uygun tercüme ücretini verecektir.

 • Malzeme Bilimi Tercümesi hangi dilde yapılacak?
 • Malzeme Bilimi Tercümesi kaynak belgenin zorluk düzeyi ne?
 • Malzeme Bilimi Tercümesi için özel terminoloji gerekiyor mu?
 • Malzeme Bilimi Tercümesi sayfa formatı nasıl?
 • Malzeme Bilimi Tercümesi ne zaman teslim edilecek?

Malzeme Bilimi Tercümesi Kalitesi

Malzeme Bilimi belgelerin çevirisini yapabiliyor olmak için bu alandaki tercümanlarımızın içeriğin zorluk derecesine ve uzmanlık düzeyine göre en az 5 ila 10 yıl deneyimli olmaları bizim için önemli.

Ayrıca çeviri hizmetlerimiz EN 15038:2006, ISO 17100:2015 ve ISO 9001: 2015 tercüme kalitesi standartlarına uyumludur. Uzman malzeme bilimi tercümeleri hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

Malzeme Bilimi Çeviri Hızı

Malzeme Bilimi tercümeleri hizmetinde hıza önem veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına göre tercümenizi kaliteden taviz vermeden daha hızlı yapmak için gerekirse çalışmanızı çok sayıda tercüman ve editör ile yürütebiliyoruz. Normal çalışma şartlarında genel metinler için 1 tercüman ve 1 editörle günde 10 ila 20 sayfa arasında tercüme yapabiliriz. Ancak özel projeleriniz için veya özel çeviri türleri için bu şartlar değişebilmektedir.

Belgenizi 0 532 111 44 88 WhatsApp tercüme hizmet hattımıza veya info@lingoturk.com.tr adresimize iletirseniz, proje yöneticimiz size en kısa sürede fiyat ve teslim süresi  konusunda teklif verecektir.

Akademik Çevirilerde LingoTurk Deneyimi

 • Malzeme Bilimi Lisans ve Yüksek Lisans Tezi Çevirisi
 • Malzeme Bilimi Doktora Tezi Tercüme
 • Malzeme Bilimi Profesörlük Tezi Tercüme
 • Malzeme Bilimi Uluslararası Dergi Makale Tercüme
 • Malzeme Bilimi çevirilerde LingoTurk uzmanlığına güvenin.

Genel olarak malzeme bilimi çevirisi talep edilen tercüme dilleri

 • İngilizce Malzeme Bilimi tercümesi
 • Arapça Malzeme Bilimi tercümesi
 • Almanca Malzeme Bilimi tercümesi
 • Fransızca Malzeme Bilimi tercümesi
 • Çince Malzeme Bilimi tercümesi
 • Rusça Malzeme Bilimi tercümesi
 • İtalyanca Malzeme Bilimi tercümesi
 • İspanyolca Malzeme Bilimi tercümesi
 • Japonca Malzeme Bilimi tercümesi

Malzeme Bilimi Çevirisi ve Gizlilik

Malzeme Bilimi çeviri hizmetlerinde gizlilik bizim için vazgeçilmez bir kuraldır. Ayrıca Kişisel Verilerin Korunması Kanununa göre ve Avrupa Birliği Kişisel Verilerin Korunması Direktifine göre verileriniz kanunla koruma altındadır. Belgeleri gönül rahatlığıyla bize iletebilirsiniz. Bugüne kadar binlerce kişi, kurum ve kuruluşun belgeleri tarafımızdan güvenle saklanmış ve gizlilik bizim vazgeçilmez prensiplerimizden biri olmuştur.