Archives

Kur’an‐ı Kerim Okuma ve Kıraat Tercümesi

Kur’an‐ı Kerim Okuma ve Kıraat Nedir?

LingoTurk Tercüme, gelişmiş kapsamlı terminolojik veri tabanımız ve kur’an‐ı kerim okuma ve kıraat alanında uzman tercümanlarımız geniş bir konu alanında ilgili tüm branşlar için tüm yaygın dillerde doğru ve kaliteli tercüme hizmeti sunar.

Tercüme yönetim teknolojileri mevcut kur’an‐ı kerim okuma ve kıraat tercümeleri için doğrudan kullanılarak iş akışını düzene koyar ve süre tasarrufu sağlar. Acil tercüme ihtiyaçlarınız için LingoTurk, kalite standartlarını koruyarak projeleri zamanında teslim etmek için gerekli deneyime ve performansa sahiptir.

Kur’an‐ı Kerim Okuma ve Kıraat Tercümeleri için kalifiye uzman çevirmenler, editörler ve redaktörler sağlamak çevirmenlerimiz titiz bir şekilde seçilir ve test edilir. Uzman kur’an‐ı kerim okuma ve kıraat çevirmenlerimiz en az 5 ila 10 yıl deneyime sahiptir.

Tüm kur’an‐ı kerim okuma ve kıraat çevirmenleri tercüme belleklerine, alana özel sözlük ve terminolojilere sahip olup, çevirinin büyük projelerde bile doğru ve tutarlı olması sağlanır. Hızlı teslimat gerektiren büyük projeler için hızlı bir ekip kurabiliriz. Proje Yöneticileri hem proje planlama hem de kalite kontrol konularında yeteneklidir.

Kur’an‐ı Kerim Okuma ve Kıraat çevirilerinizde neden LingoTurk Tercümeyi seçmelisiniz?

Tercümelerimiz için proje sonrasında 1 yıl boyunca LingoTurk Kalite güvencesi veriyoruz. Tüm kur’an‐ı kerim okuma ve kıraat tercümeleriniz için Adil Tercüme Fiyatları uyguluyoruz. 15 yılda 50 binin üzerinde tercüme işini müşterilerimize teslim ettik.

15 Yıllık Deneyimimizle Kur’an‐ı Kerim Okuma ve Kıraat Tercümesi Hizmeti

Türkiye’de neredeyse tüm alanlarda birçok yerel ve uluslararası uzman kişi ve kuruluş, LingoTurk Tercümeyi tercih etmiştir. Birçok akademik yayın ve kitap LingoTurk uzmanlarının yüksek kaliteli tercüme sürecinden geçmiştir.

Ayrıca Türkiye’nin birçok devlet, üniversite, ve kamu kuruluşuna da tercüme hizmeti sağlamaktayız.

Yine Türkiye’de çok önemli bilim insanları, yazarlar, doktorlar, mühendisler, avukatlar, gazeteciler, ve iş insanları da tercüme hizmeti için güvenilir bir marka olan LingoTurk Tercümeyi seçmiştir. Siz de profesyonel kur’an‐ı kerim okuma ve kıraat tercümeleri hizmeti almak isterseniz, uzman info@lingoturk.com.tr adresimize detayları yazın ve uzman proje yöneticimizden destek ve bilgi alın.

Kur’an‐ı Kerim Okuma ve Kıraat Tercüme Ücretleri

Kur’an‐ı Kerim Okuma ve Kıraat tercümesi fiyatları 15 TL ile 80 TL arasında değişmektedir. Kesin fiyat almak için bize belgenizi ileterek teklif isteyiniz.

Tercüme ücretini etkileyen faktörler

Proje yöneticimiz aşağıdaki sorulara göre size en uygun tercüme ücretini verecektir.

 • Kur’an‐ı Kerim Okuma ve Kıraat Tercümesi hangi dilde yapılacak?
 • Kur’an‐ı Kerim Okuma ve Kıraat Tercümesi kaynak belgenin zorluk düzeyi ne?
 • Kur’an‐ı Kerim Okuma ve Kıraat Tercümesi için özel terminoloji gerekiyor mu?
 • Kur’an‐ı Kerim Okuma ve Kıraat Tercümesi sayfa formatı nasıl?
 • Kur’an‐ı Kerim Okuma ve Kıraat Tercümesi ne zaman teslim edilecek?

Kur’an‐ı Kerim Okuma ve Kıraat Tercümesi Kalitesi

Kur’an‐ı Kerim Okuma ve Kıraat belgelerin çevirisini yapabiliyor olmak için bu alandaki tercümanlarımızın içeriğin zorluk derecesine ve uzmanlık düzeyine göre en az 5 ila 10 yıl deneyimli olmaları bizim için önemli.

Ayrıca çeviri hizmetlerimiz EN 15038:2006, ISO 17100:2015 ve ISO 9001: 2015 tercüme kalitesi standartlarına uyumludur. Uzman kur’an‐ı kerim okuma ve kıraat tercümeleri hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

Kur’an‐ı Kerim Okuma ve Kıraat Çeviri Hızı

Kur’an‐ı Kerim Okuma ve Kıraat tercümeleri hizmetinde hıza önem veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına göre tercümenizi kaliteden taviz vermeden daha hızlı yapmak için gerekirse çalışmanızı çok sayıda tercüman ve editör ile yürütebiliyoruz. Normal çalışma şartlarında genel metinler için 1 tercüman ve 1 editörle günde 10 ila 20 sayfa arasında tercüme yapabiliriz. Ancak özel projeleriniz için veya özel çeviri türleri için bu şartlar değişebilmektedir.

Belgenizi 0 532 111 44 88 WhatsApp tercüme hizmet hattımıza veya info@lingoturk.com.tr adresimize iletirseniz, proje yöneticimiz size en kısa sürede fiyat ve teslim süresi  konusunda teklif verecektir.

Akademik Çevirilerde LingoTurk Deneyimi

 • Kur’an‐ı Kerim Okuma ve Kıraat Lisans ve Yüksek Lisans Tezi Çevirisi
 • Kur’an‐ı Kerim Okuma ve Kıraat Doktora Tezi Tercüme
 • Kur’an‐ı Kerim Okuma ve Kıraat Profesörlük Tezi Tercüme
 • Kur’an‐ı Kerim Okuma ve Kıraat Uluslararası Dergi Makale Tercüme
 • Kur’an‐ı Kerim Okuma ve Kıraat çevirilerde LingoTurk uzmanlığına güvenin.

Genel olarak kur’an‐ı kerim okuma ve kıraat çevirisi talep edilen tercüme dilleri

 • İngilizce Kur’an‐ı Kerim Okuma ve Kıraat tercümesi
 • Arapça Kur’an‐ı Kerim Okuma ve Kıraat tercümesi
 • Almanca Kur’an‐ı Kerim Okuma ve Kıraat tercümesi
 • Fransızca Kur’an‐ı Kerim Okuma ve Kıraat tercümesi
 • Çince Kur’an‐ı Kerim Okuma ve Kıraat tercümesi
 • Rusça Kur’an‐ı Kerim Okuma ve Kıraat tercümesi
 • İtalyanca Kur’an‐ı Kerim Okuma ve Kıraat tercümesi
 • İspanyolca Kur’an‐ı Kerim Okuma ve Kıraat tercümesi
 • Japonca Kur’an‐ı Kerim Okuma ve Kıraat tercümesi

Kur’an‐ı Kerim Okuma ve Kıraat Çevirisi ve Gizlilik

Kur’an‐ı Kerim Okuma ve Kıraat çeviri hizmetlerinde gizlilik bizim için vazgeçilmez bir kuraldır. Ayrıca Kişisel Verilerin Korunması Kanununa göre ve Avrupa Birliği Kişisel Verilerin Korunması Direktifine göre verileriniz kanunla koruma altındadır. Belgeleri gönül rahatlığıyla bize iletebilirsiniz. Bugüne kadar binlerce kişi, kurum ve kuruluşun belgeleri tarafımızdan güvenle saklanmış ve gizlilik bizim vazgeçilmez prensiplerimizden biri olmuştur.