Archives

Kültürlerarası İletişim Tercümesi

Kültürlerarası İletişim Nedir?

LingoTurk Tercüme, gelişmiş kapsamlı terminolojik veri tabanımız ve kültürlerarası iletişim alanında uzman tercümanlarımız geniş bir konu alanında ilgili tüm branşlar için tüm yaygın dillerde doğru ve kaliteli tercüme hizmeti sunar.

Tercüme yönetim teknolojileri mevcut kültürlerarası iletişim tercümeleri için doğrudan kullanılarak iş akışını düzene koyar ve süre tasarrufu sağlar. Acil tercüme ihtiyaçlarınız için LingoTurk, kalite standartlarını koruyarak projeleri zamanında teslim etmek için gerekli deneyime ve performansa sahiptir.

Kültürlerarası İletişim Tercümeleri için kalifiye uzman çevirmenler, editörler ve redaktörler sağlamak çevirmenlerimiz titiz bir şekilde seçilir ve test edilir. Uzman kültürlerarası iletişim çevirmenlerimiz en az 5 ila 10 yıl deneyime sahiptir.

Tüm kültürlerarası iletişim çevirmenleri tercüme belleklerine, alana özel sözlük ve terminolojilere sahip olup, çevirinin büyük projelerde bile doğru ve tutarlı olması sağlanır. Hızlı teslimat gerektiren büyük projeler için hızlı bir ekip kurabiliriz. Proje Yöneticileri hem proje planlama hem de kalite kontrol konularında yeteneklidir.

Kültürlerarası İletişim çevirilerinizde neden LingoTurk Tercümeyi seçmelisiniz?

Tercümelerimiz için proje sonrasında 1 yıl boyunca LingoTurk Kalite güvencesi veriyoruz. Tüm kültürlerarası iletişim tercümeleriniz için Adil Tercüme Fiyatları uyguluyoruz. 15 yılda 50 binin üzerinde tercüme işini müşterilerimize teslim ettik.

15 Yıllık Deneyimimizle Kültürlerarası İletişim Tercümesi Hizmeti

Türkiye’de neredeyse tüm alanlarda birçok yerel ve uluslararası uzman kişi ve kuruluş, LingoTurk Tercümeyi tercih etmiştir. Birçok akademik yayın ve kitap LingoTurk uzmanlarının yüksek kaliteli tercüme sürecinden geçmiştir.

Ayrıca Türkiye’nin birçok devlet, üniversite, ve kamu kuruluşuna da tercüme hizmeti sağlamaktayız.

Yine Türkiye’de çok önemli bilim insanları, yazarlar, doktorlar, mühendisler, avukatlar, gazeteciler, ve iş insanları da tercüme hizmeti için güvenilir bir marka olan LingoTurk Tercümeyi seçmiştir. Siz de profesyonel kültürlerarası iletişim tercümeleri hizmeti almak isterseniz, uzman info@lingoturk.com.tr adresimize detayları yazın ve uzman proje yöneticimizden destek ve bilgi alın.

Kültürlerarası İletişim Tercüme Ücretleri

Kültürlerarası İletişim tercümesi fiyatları 15 TL ile 80 TL arasında değişmektedir. Kesin fiyat almak için bize belgenizi ileterek teklif isteyiniz.

Tercüme ücretini etkileyen faktörler

Proje yöneticimiz aşağıdaki sorulara göre size en uygun tercüme ücretini verecektir.

 • Kültürlerarası İletişim Tercümesi hangi dilde yapılacak?
 • Kültürlerarası İletişim Tercümesi kaynak belgenin zorluk düzeyi ne?
 • Kültürlerarası İletişim Tercümesi için özel terminoloji gerekiyor mu?
 • Kültürlerarası İletişim Tercümesi sayfa formatı nasıl?
 • Kültürlerarası İletişim Tercümesi ne zaman teslim edilecek?

Kültürlerarası İletişim Tercümesi Kalitesi

Kültürlerarası İletişim belgelerin çevirisini yapabiliyor olmak için bu alandaki tercümanlarımızın içeriğin zorluk derecesine ve uzmanlık düzeyine göre en az 5 ila 10 yıl deneyimli olmaları bizim için önemli.

Ayrıca çeviri hizmetlerimiz EN 15038:2006, ISO 17100:2015 ve ISO 9001: 2015 tercüme kalitesi standartlarına uyumludur. Uzman kültürlerarası iletişim tercümeleri hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

Kültürlerarası İletişim Çeviri Hızı

Kültürlerarası İletişim tercümeleri hizmetinde hıza önem veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına göre tercümenizi kaliteden taviz vermeden daha hızlı yapmak için gerekirse çalışmanızı çok sayıda tercüman ve editör ile yürütebiliyoruz. Normal çalışma şartlarında genel metinler için 1 tercüman ve 1 editörle günde 10 ila 20 sayfa arasında tercüme yapabiliriz. Ancak özel projeleriniz için veya özel çeviri türleri için bu şartlar değişebilmektedir.

Belgenizi 0 532 111 44 88 WhatsApp tercüme hizmet hattımıza veya info@lingoturk.com.tr adresimize iletirseniz, proje yöneticimiz size en kısa sürede fiyat ve teslim süresi  konusunda teklif verecektir.

Akademik Çevirilerde LingoTurk Deneyimi

 • Kültürlerarası İletişim Lisans ve Yüksek Lisans Tezi Çevirisi
 • Kültürlerarası İletişim Doktora Tezi Tercüme
 • Kültürlerarası İletişim Profesörlük Tezi Tercüme
 • Kültürlerarası İletişim Uluslararası Dergi Makale Tercüme
 • Kültürlerarası İletişim çevirilerde LingoTurk uzmanlığına güvenin.

Genel olarak kültürlerarası iletişim çevirisi talep edilen tercüme dilleri

 • İngilizce Kültürlerarası İletişim tercümesi
 • Arapça Kültürlerarası İletişim tercümesi
 • Almanca Kültürlerarası İletişim tercümesi
 • Fransızca Kültürlerarası İletişim tercümesi
 • Çince Kültürlerarası İletişim tercümesi
 • Rusça Kültürlerarası İletişim tercümesi
 • İtalyanca Kültürlerarası İletişim tercümesi
 • İspanyolca Kültürlerarası İletişim tercümesi
 • Japonca Kültürlerarası İletişim tercümesi

Kültürlerarası İletişim Çevirisi ve Gizlilik

Kültürlerarası İletişim çeviri hizmetlerinde gizlilik bizim için vazgeçilmez bir kuraldır. Ayrıca Kişisel Verilerin Korunması Kanununa göre ve Avrupa Birliği Kişisel Verilerin Korunması Direktifine göre verileriniz kanunla koruma altındadır. Belgeleri gönül rahatlığıyla bize iletebilirsiniz. Bugüne kadar binlerce kişi, kurum ve kuruluşun belgeleri tarafımızdan güvenle saklanmış ve gizlilik bizim vazgeçilmez prensiplerimizden biri olmuştur.