Kriz ve Konu Yönetimi Nedir?

LingoTurk Tercüme, gelişmiş kapsamlı terminolojik veri tabanımız ve kriz ve konu yönetimi alanında uzman tercümanlarımız geniş bir konu alanında ilgili tüm branşlar için tüm yaygın dillerde doğru ve kaliteli tercüme hizmeti sunar.

Tercüme yönetim teknolojileri mevcut kriz ve konu yönetimi tercümeleri için doğrudan kullanılarak iş akışını düzene koyar ve süre tasarrufu sağlar. Acil tercüme ihtiyaçlarınız için LingoTurk, kalite standartlarını koruyarak projeleri zamanında teslim etmek için gerekli deneyime ve performansa sahiptir.

Kriz ve Konu Yönetimi Tercümeleri için kalifiye uzman çevirmenler, editörler ve redaktörler sağlamak çevirmenlerimiz titiz bir şekilde seçilir ve test edilir. Uzman kriz ve konu yönetimi çevirmenlerimiz en az 5 ila 10 yıl deneyime sahiptir.

Tüm kriz ve konu yönetimi çevirmenleri tercüme belleklerine, alana özel sözlük ve terminolojilere sahip olup, çevirinin büyük projelerde bile doğru ve tutarlı olması sağlanır. Hızlı teslimat gerektiren büyük projeler için hızlı bir ekip kurabiliriz. Proje Yöneticileri hem proje planlama hem de kalite kontrol konularında yeteneklidir.

Kriz ve Konu Yönetimi çevirilerinizde neden LingoTurk Tercümeyi seçmelisiniz?

Tercümelerimiz için proje sonrasında 1 yıl boyunca LingoTurk Kalite güvencesi veriyoruz. Tüm kriz ve konu yönetimi tercümeleriniz için Adil Tercüme Fiyatları uyguluyoruz. 15 yılda 50 binin üzerinde tercüme işini müşterilerimize teslim ettik.

15 Yıllık Deneyimimizle Kriz ve Konu Yönetimi Tercümesi Hizmeti

Türkiye’de neredeyse tüm alanlarda birçok yerel ve uluslararası uzman kişi ve kuruluş, LingoTurk Tercümeyi tercih etmiştir. Birçok akademik yayın ve kitap LingoTurk uzmanlarının yüksek kaliteli tercüme sürecinden geçmiştir.

Ayrıca Türkiye’nin birçok devlet, üniversite, ve kamu kuruluşuna da tercüme hizmeti sağlamaktayız.

Yine Türkiye’de çok önemli bilim insanları, yazarlar, doktorlar, mühendisler, avukatlar, gazeteciler, ve iş insanları da tercüme hizmeti için güvenilir bir marka olan LingoTurk Tercümeyi seçmiştir. Siz de profesyonel kriz ve konu yönetimi tercümeleri hizmeti almak isterseniz, uzman info@lingoturk.com.tr adresimize detayları yazın ve uzman proje yöneticimizden destek ve bilgi alın.

Kriz ve Konu Yönetimi Tercüme Ücretleri

Kriz ve Konu Yönetimi tercümesi fiyatları 15 TL ile 80 TL arasında değişmektedir. Kesin fiyat almak için bize belgenizi ileterek teklif isteyiniz.

Tercüme ücretini etkileyen faktörler

Proje yöneticimiz aşağıdaki sorulara göre size en uygun tercüme ücretini verecektir.

 • Kriz ve Konu Yönetimi Tercümesi hangi dilde yapılacak?
 • Kriz ve Konu Yönetimi Tercümesi kaynak belgenin zorluk düzeyi ne?
 • Kriz ve Konu Yönetimi Tercümesi için özel terminoloji gerekiyor mu?
 • Kriz ve Konu Yönetimi Tercümesi sayfa formatı nasıl?
 • Kriz ve Konu Yönetimi Tercümesi ne zaman teslim edilecek?

Kriz ve Konu Yönetimi Tercümesi Kalitesi

Kriz ve Konu Yönetimi belgelerin çevirisini yapabiliyor olmak için bu alandaki tercümanlarımızın içeriğin zorluk derecesine ve uzmanlık düzeyine göre en az 5 ila 10 yıl deneyimli olmaları bizim için önemli.

Ayrıca çeviri hizmetlerimiz EN 15038:2006, ISO 17100:2015 ve ISO 9001: 2015 tercüme kalitesi standartlarına uyumludur. Uzman kriz ve konu yönetimi tercümeleri hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

Kriz ve Konu Yönetimi Çeviri Hızı

Kriz ve Konu Yönetimi tercümeleri hizmetinde hıza önem veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına göre tercümenizi kaliteden taviz vermeden daha hızlı yapmak için gerekirse çalışmanızı çok sayıda tercüman ve editör ile yürütebiliyoruz. Normal çalışma şartlarında genel metinler için 1 tercüman ve 1 editörle günde 10 ila 20 sayfa arasında tercüme yapabiliriz. Ancak özel projeleriniz için veya özel çeviri türleri için bu şartlar değişebilmektedir.

Belgenizi 0 532 111 44 88 WhatsApp tercüme hizmet hattımıza veya info@lingoturk.com.tr adresimize iletirseniz, proje yöneticimiz size en kısa sürede fiyat ve teslim süresi  konusunda teklif verecektir.

Akademik Çevirilerde LingoTurk Deneyimi

 • Kriz ve Konu Yönetimi Lisans ve Yüksek Lisans Tezi Çevirisi
 • Kriz ve Konu Yönetimi Doktora Tezi Tercüme
 • Kriz ve Konu Yönetimi Profesörlük Tezi Tercüme
 • Kriz ve Konu Yönetimi Uluslararası Dergi Makale Tercüme
 • Kriz ve Konu Yönetimi çevirilerde LingoTurk uzmanlığına güvenin.

Genel olarak kriz ve konu yönetimi çevirisi talep edilen tercüme dilleri

 • İngilizce Kriz ve Konu Yönetimi tercümesi
 • Arapça Kriz ve Konu Yönetimi tercümesi
 • Almanca Kriz ve Konu Yönetimi tercümesi
 • Fransızca Kriz ve Konu Yönetimi tercümesi
 • Çince Kriz ve Konu Yönetimi tercümesi
 • Rusça Kriz ve Konu Yönetimi tercümesi
 • İtalyanca Kriz ve Konu Yönetimi tercümesi
 • İspanyolca Kriz ve Konu Yönetimi tercümesi
 • Japonca Kriz ve Konu Yönetimi tercümesi

Kriz ve Konu Yönetimi Çevirisi ve Gizlilik

Kriz ve Konu Yönetimi çeviri hizmetlerinde gizlilik bizim için vazgeçilmez bir kuraldır. Ayrıca Kişisel Verilerin Korunması Kanununa göre ve Avrupa Birliği Kişisel Verilerin Korunması Direktifine göre verileriniz kanunla koruma altındadır. Belgeleri gönül rahatlığıyla bize iletebilirsiniz. Bugüne kadar binlerce kişi, kurum ve kuruluşun belgeleri tarafımızdan güvenle saklanmış ve gizlilik bizim vazgeçilmez prensiplerimizden biri olmuştur.