Archives

Katılım ve Yönetişim Tercümesi

Katılım ve Yönetişim Nedir?

LingoTurk Tercüme, gelişmiş kapsamlı terminolojik veri tabanımız ve katılım ve yönetişim alanında uzman tercümanlarımız geniş bir konu alanında ilgili tüm branşlar için tüm yaygın dillerde doğru ve kaliteli tercüme hizmeti sunar.

Tercüme yönetim teknolojileri mevcut katılım ve yönetişim tercümeleri için doğrudan kullanılarak iş akışını düzene koyar ve süre tasarrufu sağlar. Acil tercüme ihtiyaçlarınız için LingoTurk, kalite standartlarını koruyarak projeleri zamanında teslim etmek için gerekli deneyime ve performansa sahiptir.

Katılım ve Yönetişim Tercümeleri için kalifiye uzman çevirmenler, editörler ve redaktörler sağlamak çevirmenlerimiz titiz bir şekilde seçilir ve test edilir. Uzman katılım ve yönetişim çevirmenlerimiz en az 5 ila 10 yıl deneyime sahiptir.

Tüm katılım ve yönetişim çevirmenleri tercüme belleklerine, alana özel sözlük ve terminolojilere sahip olup, çevirinin büyük projelerde bile doğru ve tutarlı olması sağlanır. Hızlı teslimat gerektiren büyük projeler için hızlı bir ekip kurabiliriz. Proje Yöneticileri hem proje planlama hem de kalite kontrol konularında yeteneklidir.

Katılım ve Yönetişim çevirilerinizde neden LingoTurk Tercümeyi seçmelisiniz?

Tercümelerimiz için proje sonrasında 1 yıl boyunca LingoTurk Kalite güvencesi veriyoruz. Tüm katılım ve yönetişim tercümeleriniz için Adil Tercüme Fiyatları uyguluyoruz. 15 yılda 50 binin üzerinde tercüme işini müşterilerimize teslim ettik.

15 Yıllık Deneyimimizle Katılım ve Yönetişim Tercümesi Hizmeti

Türkiye’de neredeyse tüm alanlarda birçok yerel ve uluslararası uzman kişi ve kuruluş, LingoTurk Tercümeyi tercih etmiştir. Birçok akademik yayın ve kitap LingoTurk uzmanlarının yüksek kaliteli tercüme sürecinden geçmiştir.

Ayrıca Türkiye’nin birçok devlet, üniversite, ve kamu kuruluşuna da tercüme hizmeti sağlamaktayız.

Yine Türkiye’de çok önemli bilim insanları, yazarlar, doktorlar, mühendisler, avukatlar, gazeteciler, ve iş insanları da tercüme hizmeti için güvenilir bir marka olan LingoTurk Tercümeyi seçmiştir. Siz de profesyonel katılım ve yönetişim tercümeleri hizmeti almak isterseniz, uzman info@lingoturk.com.tr adresimize detayları yazın ve uzman proje yöneticimizden destek ve bilgi alın.

Katılım ve Yönetişim Tercüme Ücretleri

Katılım ve Yönetişim tercümesi fiyatları 15 TL ile 80 TL arasında değişmektedir. Kesin fiyat almak için bize belgenizi ileterek teklif isteyiniz.

Tercüme ücretini etkileyen faktörler

Proje yöneticimiz aşağıdaki sorulara göre size en uygun tercüme ücretini verecektir.

 • Katılım ve Yönetişim Tercümesi hangi dilde yapılacak?
 • Katılım ve Yönetişim Tercümesi kaynak belgenin zorluk düzeyi ne?
 • Katılım ve Yönetişim Tercümesi için özel terminoloji gerekiyor mu?
 • Katılım ve Yönetişim Tercümesi sayfa formatı nasıl?
 • Katılım ve Yönetişim Tercümesi ne zaman teslim edilecek?

Katılım ve Yönetişim Tercümesi Kalitesi

Katılım ve Yönetişim belgelerin çevirisini yapabiliyor olmak için bu alandaki tercümanlarımızın içeriğin zorluk derecesine ve uzmanlık düzeyine göre en az 5 ila 10 yıl deneyimli olmaları bizim için önemli.

Ayrıca çeviri hizmetlerimiz EN 15038:2006, ISO 17100:2015 ve ISO 9001: 2015 tercüme kalitesi standartlarına uyumludur. Uzman katılım ve yönetişim tercümeleri hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

Katılım ve Yönetişim Çeviri Hızı

Katılım ve Yönetişim tercümeleri hizmetinde hıza önem veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına göre tercümenizi kaliteden taviz vermeden daha hızlı yapmak için gerekirse çalışmanızı çok sayıda tercüman ve editör ile yürütebiliyoruz. Normal çalışma şartlarında genel metinler için 1 tercüman ve 1 editörle günde 10 ila 20 sayfa arasında tercüme yapabiliriz. Ancak özel projeleriniz için veya özel çeviri türleri için bu şartlar değişebilmektedir.

Belgenizi 0 532 111 44 88 WhatsApp tercüme hizmet hattımıza veya info@lingoturk.com.tr adresimize iletirseniz, proje yöneticimiz size en kısa sürede fiyat ve teslim süresi  konusunda teklif verecektir.

Akademik Çevirilerde LingoTurk Deneyimi

 • Katılım ve Yönetişim Lisans ve Yüksek Lisans Tezi Çevirisi
 • Katılım ve Yönetişim Doktora Tezi Tercüme
 • Katılım ve Yönetişim Profesörlük Tezi Tercüme
 • Katılım ve Yönetişim Uluslararası Dergi Makale Tercüme
 • Katılım ve Yönetişim çevirilerde LingoTurk uzmanlığına güvenin.

Genel olarak katılım ve yönetişim çevirisi talep edilen tercüme dilleri

 • İngilizce Katılım ve Yönetişim tercümesi
 • Arapça Katılım ve Yönetişim tercümesi
 • Almanca Katılım ve Yönetişim tercümesi
 • Fransızca Katılım ve Yönetişim tercümesi
 • Çince Katılım ve Yönetişim tercümesi
 • Rusça Katılım ve Yönetişim tercümesi
 • İtalyanca Katılım ve Yönetişim tercümesi
 • İspanyolca Katılım ve Yönetişim tercümesi
 • Japonca Katılım ve Yönetişim tercümesi

Katılım ve Yönetişim Çevirisi ve Gizlilik

Katılım ve Yönetişim çeviri hizmetlerinde gizlilik bizim için vazgeçilmez bir kuraldır. Ayrıca Kişisel Verilerin Korunması Kanununa göre ve Avrupa Birliği Kişisel Verilerin Korunması Direktifine göre verileriniz kanunla koruma altındadır. Belgeleri gönül rahatlığıyla bize iletebilirsiniz. Bugüne kadar binlerce kişi, kurum ve kuruluşun belgeleri tarafımızdan güvenle saklanmış ve gizlilik bizim vazgeçilmez prensiplerimizden biri olmuştur.