Archives

Kariyer Danışmanlığı Tercümesi

Kariyer Danışmanlığı Nedir?

LingoTurk Tercüme, gelişmiş kapsamlı terminolojik veri tabanımız ve kariyer danışmanlığı alanında uzman tercümanlarımız geniş bir konu alanında ilgili tüm branşlar için tüm yaygın dillerde doğru ve kaliteli tercüme hizmeti sunar.

Tercüme yönetim teknolojileri mevcut kariyer danışmanlığı tercümeleri için doğrudan kullanılarak iş akışını düzene koyar ve süre tasarrufu sağlar. Acil tercüme ihtiyaçlarınız için LingoTurk, kalite standartlarını koruyarak projeleri zamanında teslim etmek için gerekli deneyime ve performansa sahiptir.

Kariyer Danışmanlığı Tercümeleri için kalifiye uzman çevirmenler, editörler ve redaktörler sağlamak çevirmenlerimiz titiz bir şekilde seçilir ve test edilir. Uzman kariyer danışmanlığı çevirmenlerimiz en az 5 ila 10 yıl deneyime sahiptir.

Tüm kariyer danışmanlığı çevirmenleri tercüme belleklerine, alana özel sözlük ve terminolojilere sahip olup, çevirinin büyük projelerde bile doğru ve tutarlı olması sağlanır. Hızlı teslimat gerektiren büyük projeler için hızlı bir ekip kurabiliriz. Proje Yöneticileri hem proje planlama hem de kalite kontrol konularında yeteneklidir.

Kariyer Danışmanlığı çevirilerinizde neden LingoTurk Tercümeyi seçmelisiniz?

Tercümelerimiz için proje sonrasında 1 yıl boyunca LingoTurk Kalite güvencesi veriyoruz. Tüm kariyer danışmanlığı tercümeleriniz için Adil Tercüme Fiyatları uyguluyoruz. 15 yılda 50 binin üzerinde tercüme işini müşterilerimize teslim ettik.

15 Yıllık Deneyimimizle Kariyer Danışmanlığı Tercümesi Hizmeti

Türkiye’de neredeyse tüm alanlarda birçok yerel ve uluslararası uzman kişi ve kuruluş, LingoTurk Tercümeyi tercih etmiştir. Birçok akademik yayın ve kitap LingoTurk uzmanlarının yüksek kaliteli tercüme sürecinden geçmiştir.

Ayrıca Türkiye’nin birçok devlet, üniversite, ve kamu kuruluşuna da tercüme hizmeti sağlamaktayız.

Yine Türkiye’de çok önemli bilim insanları, yazarlar, doktorlar, mühendisler, avukatlar, gazeteciler, ve iş insanları da tercüme hizmeti için güvenilir bir marka olan LingoTurk Tercümeyi seçmiştir. Siz de profesyonel kariyer danışmanlığı tercümeleri hizmeti almak isterseniz, uzman info@lingoturk.com.tr adresimize detayları yazın ve uzman proje yöneticimizden destek ve bilgi alın.

Kariyer Danışmanlığı Tercüme Ücretleri

Kariyer Danışmanlığı tercümesi fiyatları 15 TL ile 80 TL arasında değişmektedir. Kesin fiyat almak için bize belgenizi ileterek teklif isteyiniz.

Tercüme ücretini etkileyen faktörler

Proje yöneticimiz aşağıdaki sorulara göre size en uygun tercüme ücretini verecektir.

 • Kariyer Danışmanlığı Tercümesi hangi dilde yapılacak?
 • Kariyer Danışmanlığı Tercümesi kaynak belgenin zorluk düzeyi ne?
 • Kariyer Danışmanlığı Tercümesi için özel terminoloji gerekiyor mu?
 • Kariyer Danışmanlığı Tercümesi sayfa formatı nasıl?
 • Kariyer Danışmanlığı Tercümesi ne zaman teslim edilecek?

Kariyer Danışmanlığı Tercümesi Kalitesi

Kariyer Danışmanlığı belgelerin çevirisini yapabiliyor olmak için bu alandaki tercümanlarımızın içeriğin zorluk derecesine ve uzmanlık düzeyine göre en az 5 ila 10 yıl deneyimli olmaları bizim için önemli.

Ayrıca çeviri hizmetlerimiz EN 15038:2006, ISO 17100:2015 ve ISO 9001: 2015 tercüme kalitesi standartlarına uyumludur. Uzman kariyer danışmanlığı tercümeleri hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

Kariyer Danışmanlığı Çeviri Hızı

Kariyer Danışmanlığı tercümeleri hizmetinde hıza önem veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına göre tercümenizi kaliteden taviz vermeden daha hızlı yapmak için gerekirse çalışmanızı çok sayıda tercüman ve editör ile yürütebiliyoruz. Normal çalışma şartlarında genel metinler için 1 tercüman ve 1 editörle günde 10 ila 20 sayfa arasında tercüme yapabiliriz. Ancak özel projeleriniz için veya özel çeviri türleri için bu şartlar değişebilmektedir.

Belgenizi 0 532 111 44 88 WhatsApp tercüme hizmet hattımıza veya info@lingoturk.com.tr adresimize iletirseniz, proje yöneticimiz size en kısa sürede fiyat ve teslim süresi  konusunda teklif verecektir.

Akademik Çevirilerde LingoTurk Deneyimi

 • Kariyer Danışmanlığı Lisans ve Yüksek Lisans Tezi Çevirisi
 • Kariyer Danışmanlığı Doktora Tezi Tercüme
 • Kariyer Danışmanlığı Profesörlük Tezi Tercüme
 • Kariyer Danışmanlığı Uluslararası Dergi Makale Tercüme
 • Kariyer Danışmanlığı çevirilerde LingoTurk uzmanlığına güvenin.

Genel olarak kariyer danışmanlığı çevirisi talep edilen tercüme dilleri

 • İngilizce Kariyer Danışmanlığı tercümesi
 • Arapça Kariyer Danışmanlığı tercümesi
 • Almanca Kariyer Danışmanlığı tercümesi
 • Fransızca Kariyer Danışmanlığı tercümesi
 • Çince Kariyer Danışmanlığı tercümesi
 • Rusça Kariyer Danışmanlığı tercümesi
 • İtalyanca Kariyer Danışmanlığı tercümesi
 • İspanyolca Kariyer Danışmanlığı tercümesi
 • Japonca Kariyer Danışmanlığı tercümesi

Kariyer Danışmanlığı Çevirisi ve Gizlilik

Kariyer Danışmanlığı çeviri hizmetlerinde gizlilik bizim için vazgeçilmez bir kuraldır. Ayrıca Kişisel Verilerin Korunması Kanununa göre ve Avrupa Birliği Kişisel Verilerin Korunması Direktifine göre verileriniz kanunla koruma altındadır. Belgeleri gönül rahatlığıyla bize iletebilirsiniz. Bugüne kadar binlerce kişi, kurum ve kuruluşun belgeleri tarafımızdan güvenle saklanmış ve gizlilik bizim vazgeçilmez prensiplerimizden biri olmuştur.