Archives

Kadastro ve Mülkiyet Tercümesi

Kadastro ve Mülkiyet Nedir?

LingoTurk Tercüme, gelişmiş kapsamlı terminolojik veri tabanımız ve kadastro ve mülkiyet alanında uzman tercümanlarımız geniş bir konu alanında ilgili tüm branşlar için tüm yaygın dillerde doğru ve kaliteli tercüme hizmeti sunar.

Tercüme yönetim teknolojileri mevcut kadastro ve mülkiyet tercümeleri için doğrudan kullanılarak iş akışını düzene koyar ve süre tasarrufu sağlar. Acil tercüme ihtiyaçlarınız için LingoTurk, kalite standartlarını koruyarak projeleri zamanında teslim etmek için gerekli deneyime ve performansa sahiptir.

Kadastro ve Mülkiyet Tercümeleri için kalifiye uzman çevirmenler, editörler ve redaktörler sağlamak çevirmenlerimiz titiz bir şekilde seçilir ve test edilir. Uzman kadastro ve mülkiyet çevirmenlerimiz en az 5 ila 10 yıl deneyime sahiptir.

Tüm kadastro ve mülkiyet çevirmenleri tercüme belleklerine, alana özel sözlük ve terminolojilere sahip olup, çevirinin büyük projelerde bile doğru ve tutarlı olması sağlanır. Hızlı teslimat gerektiren büyük projeler için hızlı bir ekip kurabiliriz. Proje Yöneticileri hem proje planlama hem de kalite kontrol konularında yeteneklidir.

Kadastro ve Mülkiyet çevirilerinizde neden LingoTurk Tercümeyi seçmelisiniz?

Tercümelerimiz için proje sonrasında 1 yıl boyunca LingoTurk Kalite güvencesi veriyoruz. Tüm kadastro ve mülkiyet tercümeleriniz için Adil Tercüme Fiyatları uyguluyoruz. 15 yılda 50 binin üzerinde tercüme işini müşterilerimize teslim ettik.

15 Yıllık Deneyimimizle Kadastro ve Mülkiyet Tercümesi Hizmeti

Türkiye’de neredeyse tüm alanlarda birçok yerel ve uluslararası uzman kişi ve kuruluş, LingoTurk Tercümeyi tercih etmiştir. Birçok akademik yayın ve kitap LingoTurk uzmanlarının yüksek kaliteli tercüme sürecinden geçmiştir.

Ayrıca Türkiye’nin birçok devlet, üniversite, ve kamu kuruluşuna da tercüme hizmeti sağlamaktayız.

Yine Türkiye’de çok önemli bilim insanları, yazarlar, doktorlar, mühendisler, avukatlar, gazeteciler, ve iş insanları da tercüme hizmeti için güvenilir bir marka olan LingoTurk Tercümeyi seçmiştir. Siz de profesyonel kadastro ve mülkiyet tercümeleri hizmeti almak isterseniz, uzman info@lingoturk.com.tr adresimize detayları yazın ve uzman proje yöneticimizden destek ve bilgi alın.

Kadastro ve Mülkiyet Tercüme Ücretleri

Kadastro ve Mülkiyet tercümesi fiyatları 15 TL ile 80 TL arasında değişmektedir. Kesin fiyat almak için bize belgenizi ileterek teklif isteyiniz.

Tercüme ücretini etkileyen faktörler

Proje yöneticimiz aşağıdaki sorulara göre size en uygun tercüme ücretini verecektir.

 • Kadastro ve Mülkiyet Tercümesi hangi dilde yapılacak?
 • Kadastro ve Mülkiyet Tercümesi kaynak belgenin zorluk düzeyi ne?
 • Kadastro ve Mülkiyet Tercümesi için özel terminoloji gerekiyor mu?
 • Kadastro ve Mülkiyet Tercümesi sayfa formatı nasıl?
 • Kadastro ve Mülkiyet Tercümesi ne zaman teslim edilecek?

Kadastro ve Mülkiyet Tercümesi Kalitesi

Kadastro ve Mülkiyet belgelerin çevirisini yapabiliyor olmak için bu alandaki tercümanlarımızın içeriğin zorluk derecesine ve uzmanlık düzeyine göre en az 5 ila 10 yıl deneyimli olmaları bizim için önemli.

Ayrıca çeviri hizmetlerimiz EN 15038:2006, ISO 17100:2015 ve ISO 9001: 2015 tercüme kalitesi standartlarına uyumludur. Uzman kadastro ve mülkiyet tercümeleri hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

Kadastro ve Mülkiyet Çeviri Hızı

Kadastro ve Mülkiyet tercümeleri hizmetinde hıza önem veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına göre tercümenizi kaliteden taviz vermeden daha hızlı yapmak için gerekirse çalışmanızı çok sayıda tercüman ve editör ile yürütebiliyoruz. Normal çalışma şartlarında genel metinler için 1 tercüman ve 1 editörle günde 10 ila 20 sayfa arasında tercüme yapabiliriz. Ancak özel projeleriniz için veya özel çeviri türleri için bu şartlar değişebilmektedir.

Belgenizi 0 532 111 44 88 WhatsApp tercüme hizmet hattımıza veya info@lingoturk.com.tr adresimize iletirseniz, proje yöneticimiz size en kısa sürede fiyat ve teslim süresi  konusunda teklif verecektir.

Akademik Çevirilerde LingoTurk Deneyimi

 • Kadastro ve Mülkiyet Lisans ve Yüksek Lisans Tezi Çevirisi
 • Kadastro ve Mülkiyet Doktora Tezi Tercüme
 • Kadastro ve Mülkiyet Profesörlük Tezi Tercüme
 • Kadastro ve Mülkiyet Uluslararası Dergi Makale Tercüme
 • Kadastro ve Mülkiyet çevirilerde LingoTurk uzmanlığına güvenin.

Genel olarak kadastro ve mülkiyet çevirisi talep edilen tercüme dilleri

 • İngilizce Kadastro ve Mülkiyet tercümesi
 • Arapça Kadastro ve Mülkiyet tercümesi
 • Almanca Kadastro ve Mülkiyet tercümesi
 • Fransızca Kadastro ve Mülkiyet tercümesi
 • Çince Kadastro ve Mülkiyet tercümesi
 • Rusça Kadastro ve Mülkiyet tercümesi
 • İtalyanca Kadastro ve Mülkiyet tercümesi
 • İspanyolca Kadastro ve Mülkiyet tercümesi
 • Japonca Kadastro ve Mülkiyet tercümesi

Kadastro ve Mülkiyet Çevirisi ve Gizlilik

Kadastro ve Mülkiyet çeviri hizmetlerinde gizlilik bizim için vazgeçilmez bir kuraldır. Ayrıca Kişisel Verilerin Korunması Kanununa göre ve Avrupa Birliği Kişisel Verilerin Korunması Direktifine göre verileriniz kanunla koruma altındadır. Belgeleri gönül rahatlığıyla bize iletebilirsiniz. Bugüne kadar binlerce kişi, kurum ve kuruluşun belgeleri tarafımızdan güvenle saklanmış ve gizlilik bizim vazgeçilmez prensiplerimizden biri olmuştur.