Archives

İthalat İhracat Yönetimi Tercümesi

İthalat İhracat Yönetimi Nedir?

LingoTurk Tercüme, gelişmiş kapsamlı terminolojik veri tabanımız ve ithalat ihracat yönetimi alanında uzman tercümanlarımız geniş bir konu alanında ilgili tüm branşlar için tüm yaygın dillerde doğru ve kaliteli tercüme hizmeti sunar.

Tercüme yönetim teknolojileri mevcut ithalat ihracat yönetimi tercümeleri için doğrudan kullanılarak iş akışını düzene koyar ve süre tasarrufu sağlar. Acil tercüme ihtiyaçlarınız için LingoTurk, kalite standartlarını koruyarak projeleri zamanında teslim etmek için gerekli deneyime ve performansa sahiptir.

İthalat İhracat Yönetimi Tercümeleri için kalifiye uzman çevirmenler, editörler ve redaktörler sağlamak çevirmenlerimiz titiz bir şekilde seçilir ve test edilir. Uzman ithalat ihracat yönetimi çevirmenlerimiz en az 5 ila 10 yıl deneyime sahiptir.

Tüm ithalat ihracat yönetimi çevirmenleri tercüme belleklerine, alana özel sözlük ve terminolojilere sahip olup, çevirinin büyük projelerde bile doğru ve tutarlı olması sağlanır. Hızlı teslimat gerektiren büyük projeler için hızlı bir ekip kurabiliriz. Proje Yöneticileri hem proje planlama hem de kalite kontrol konularında yeteneklidir.

İthalat İhracat Yönetimi çevirilerinizde neden LingoTurk Tercümeyi seçmelisiniz?

Tercümelerimiz için proje sonrasında 1 yıl boyunca LingoTurk Kalite güvencesi veriyoruz. Tüm ithalat ihracat yönetimi tercümeleriniz için Adil Tercüme Fiyatları uyguluyoruz. 15 yılda 50 binin üzerinde tercüme işini müşterilerimize teslim ettik.

15 Yıllık Deneyimimizle İthalat İhracat Yönetimi Tercümesi Hizmeti

Türkiye’de neredeyse tüm alanlarda birçok yerel ve uluslararası uzman kişi ve kuruluş, LingoTurk Tercümeyi tercih etmiştir. Birçok akademik yayın ve kitap LingoTurk uzmanlarının yüksek kaliteli tercüme sürecinden geçmiştir.

Ayrıca Türkiye’nin birçok devlet, üniversite, ve kamu kuruluşuna da tercüme hizmeti sağlamaktayız.

Yine Türkiye’de çok önemli bilim insanları, yazarlar, doktorlar, mühendisler, avukatlar, gazeteciler, ve iş insanları da tercüme hizmeti için güvenilir bir marka olan LingoTurk Tercümeyi seçmiştir. Siz de profesyonel ithalat ihracat yönetimi tercümeleri hizmeti almak isterseniz, uzman info@lingoturk.com.tr adresimize detayları yazın ve uzman proje yöneticimizden destek ve bilgi alın.

İthalat İhracat Yönetimi Tercüme Ücretleri

İthalat İhracat Yönetimi tercümesi fiyatları 15 TL ile 80 TL arasında değişmektedir. Kesin fiyat almak için bize belgenizi ileterek teklif isteyiniz.

Tercüme ücretini etkileyen faktörler

Proje yöneticimiz aşağıdaki sorulara göre size en uygun tercüme ücretini verecektir.

 • İthalat İhracat Yönetimi Tercümesi hangi dilde yapılacak?
 • İthalat İhracat Yönetimi Tercümesi kaynak belgenin zorluk düzeyi ne?
 • İthalat İhracat Yönetimi Tercümesi için özel terminoloji gerekiyor mu?
 • İthalat İhracat Yönetimi Tercümesi sayfa formatı nasıl?
 • İthalat İhracat Yönetimi Tercümesi ne zaman teslim edilecek?

İthalat İhracat Yönetimi Tercümesi Kalitesi

İthalat İhracat Yönetimi belgelerin çevirisini yapabiliyor olmak için bu alandaki tercümanlarımızın içeriğin zorluk derecesine ve uzmanlık düzeyine göre en az 5 ila 10 yıl deneyimli olmaları bizim için önemli.

Ayrıca çeviri hizmetlerimiz EN 15038:2006, ISO 17100:2015 ve ISO 9001: 2015 tercüme kalitesi standartlarına uyumludur. Uzman ithalat ihracat yönetimi tercümeleri hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

İthalat İhracat Yönetimi Çeviri Hızı

İthalat İhracat Yönetimi tercümeleri hizmetinde hıza önem veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına göre tercümenizi kaliteden taviz vermeden daha hızlı yapmak için gerekirse çalışmanızı çok sayıda tercüman ve editör ile yürütebiliyoruz. Normal çalışma şartlarında genel metinler için 1 tercüman ve 1 editörle günde 10 ila 20 sayfa arasında tercüme yapabiliriz. Ancak özel projeleriniz için veya özel çeviri türleri için bu şartlar değişebilmektedir.

Belgenizi 0 532 111 44 88 WhatsApp tercüme hizmet hattımıza veya info@lingoturk.com.tr adresimize iletirseniz, proje yöneticimiz size en kısa sürede fiyat ve teslim süresi  konusunda teklif verecektir.

Akademik Çevirilerde LingoTurk Deneyimi

 • İthalat İhracat Yönetimi Lisans ve Yüksek Lisans Tezi Çevirisi
 • İthalat İhracat Yönetimi Doktora Tezi Tercüme
 • İthalat İhracat Yönetimi Profesörlük Tezi Tercüme
 • İthalat İhracat Yönetimi Uluslararası Dergi Makale Tercüme
 • İthalat İhracat Yönetimi çevirilerde LingoTurk uzmanlığına güvenin.

Genel olarak ithalat ihracat yönetimi çevirisi talep edilen tercüme dilleri

 • İngilizce İthalat İhracat Yönetimi tercümesi
 • Arapça İthalat İhracat Yönetimi tercümesi
 • Almanca İthalat İhracat Yönetimi tercümesi
 • Fransızca İthalat İhracat Yönetimi tercümesi
 • Çince İthalat İhracat Yönetimi tercümesi
 • Rusça İthalat İhracat Yönetimi tercümesi
 • İtalyanca İthalat İhracat Yönetimi tercümesi
 • İspanyolca İthalat İhracat Yönetimi tercümesi
 • Japonca İthalat İhracat Yönetimi tercümesi

İthalat İhracat Yönetimi Çevirisi ve Gizlilik

İthalat İhracat Yönetimi çeviri hizmetlerinde gizlilik bizim için vazgeçilmez bir kuraldır. Ayrıca Kişisel Verilerin Korunması Kanununa göre ve Avrupa Birliği Kişisel Verilerin Korunması Direktifine göre verileriniz kanunla koruma altındadır. Belgeleri gönül rahatlığıyla bize iletebilirsiniz. Bugüne kadar binlerce kişi, kurum ve kuruluşun belgeleri tarafımızdan güvenle saklanmış ve gizlilik bizim vazgeçilmez prensiplerimizden biri olmuştur.