Archives

İstatistiksel Analiz Tercümesi

İstatistiksel Analiz Nedir?

LingoTurk Tercüme, gelişmiş kapsamlı terminolojik veri tabanımız ve istatistiksel analiz alanında uzman tercümanlarımız geniş bir konu alanında ilgili tüm branşlar için tüm yaygın dillerde doğru ve kaliteli tercüme hizmeti sunar.

Tercüme yönetim teknolojileri mevcut istatistiksel analiz tercümeleri için doğrudan kullanılarak iş akışını düzene koyar ve süre tasarrufu sağlar. Acil tercüme ihtiyaçlarınız için LingoTurk, kalite standartlarını koruyarak projeleri zamanında teslim etmek için gerekli deneyime ve performansa sahiptir.

İstatistiksel Analiz Tercümeleri için kalifiye uzman çevirmenler, editörler ve redaktörler sağlamak çevirmenlerimiz titiz bir şekilde seçilir ve test edilir. Uzman istatistiksel analiz çevirmenlerimiz en az 5 ila 10 yıl deneyime sahiptir.

Tüm istatistiksel analiz çevirmenleri tercüme belleklerine, alana özel sözlük ve terminolojilere sahip olup, çevirinin büyük projelerde bile doğru ve tutarlı olması sağlanır. Hızlı teslimat gerektiren büyük projeler için hızlı bir ekip kurabiliriz. Proje Yöneticileri hem proje planlama hem de kalite kontrol konularında yeteneklidir.

İstatistiksel Analiz çevirilerinizde neden LingoTurk Tercümeyi seçmelisiniz?

Tercümelerimiz için proje sonrasında 1 yıl boyunca LingoTurk Kalite güvencesi veriyoruz. Tüm istatistiksel analiz tercümeleriniz için Adil Tercüme Fiyatları uyguluyoruz. 15 yılda 50 binin üzerinde tercüme işini müşterilerimize teslim ettik.

15 Yıllık Deneyimimizle İstatistiksel Analiz Tercümesi Hizmeti

Türkiye’de neredeyse tüm alanlarda birçok yerel ve uluslararası uzman kişi ve kuruluş, LingoTurk Tercümeyi tercih etmiştir. Birçok akademik yayın ve kitap LingoTurk uzmanlarının yüksek kaliteli tercüme sürecinden geçmiştir.

Ayrıca Türkiye’nin birçok devlet, üniversite, ve kamu kuruluşuna da tercüme hizmeti sağlamaktayız.

Yine Türkiye’de çok önemli bilim insanları, yazarlar, doktorlar, mühendisler, avukatlar, gazeteciler, ve iş insanları da tercüme hizmeti için güvenilir bir marka olan LingoTurk Tercümeyi seçmiştir. Siz de profesyonel istatistiksel analiz tercümeleri hizmeti almak isterseniz, uzman info@lingoturk.com.tr adresimize detayları yazın ve uzman proje yöneticimizden destek ve bilgi alın.

İstatistiksel Analiz Tercüme Ücretleri

İstatistiksel Analiz tercümesi fiyatları 15 TL ile 80 TL arasında değişmektedir. Kesin fiyat almak için bize belgenizi ileterek teklif isteyiniz.

Tercüme ücretini etkileyen faktörler

Proje yöneticimiz aşağıdaki sorulara göre size en uygun tercüme ücretini verecektir.

 • İstatistiksel Analiz Tercümesi hangi dilde yapılacak?
 • İstatistiksel Analiz Tercümesi kaynak belgenin zorluk düzeyi ne?
 • İstatistiksel Analiz Tercümesi için özel terminoloji gerekiyor mu?
 • İstatistiksel Analiz Tercümesi sayfa formatı nasıl?
 • İstatistiksel Analiz Tercümesi ne zaman teslim edilecek?

İstatistiksel Analiz Tercümesi Kalitesi

İstatistiksel Analiz belgelerin çevirisini yapabiliyor olmak için bu alandaki tercümanlarımızın içeriğin zorluk derecesine ve uzmanlık düzeyine göre en az 5 ila 10 yıl deneyimli olmaları bizim için önemli.

Ayrıca çeviri hizmetlerimiz EN 15038:2006, ISO 17100:2015 ve ISO 9001: 2015 tercüme kalitesi standartlarına uyumludur. Uzman istatistiksel analiz tercümeleri hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

İstatistiksel Analiz Çeviri Hızı

İstatistiksel Analiz tercümeleri hizmetinde hıza önem veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına göre tercümenizi kaliteden taviz vermeden daha hızlı yapmak için gerekirse çalışmanızı çok sayıda tercüman ve editör ile yürütebiliyoruz. Normal çalışma şartlarında genel metinler için 1 tercüman ve 1 editörle günde 10 ila 20 sayfa arasında tercüme yapabiliriz. Ancak özel projeleriniz için veya özel çeviri türleri için bu şartlar değişebilmektedir.

Belgenizi 0 532 111 44 88 WhatsApp tercüme hizmet hattımıza veya info@lingoturk.com.tr adresimize iletirseniz, proje yöneticimiz size en kısa sürede fiyat ve teslim süresi  konusunda teklif verecektir.

Akademik Çevirilerde LingoTurk Deneyimi

 • İstatistiksel Analiz Lisans ve Yüksek Lisans Tezi Çevirisi
 • İstatistiksel Analiz Doktora Tezi Tercüme
 • İstatistiksel Analiz Profesörlük Tezi Tercüme
 • İstatistiksel Analiz Uluslararası Dergi Makale Tercüme
 • İstatistiksel Analiz çevirilerde LingoTurk uzmanlığına güvenin.

Genel olarak istatistiksel analiz çevirisi talep edilen tercüme dilleri

 • İngilizce İstatistiksel Analiz tercümesi
 • Arapça İstatistiksel Analiz tercümesi
 • Almanca İstatistiksel Analiz tercümesi
 • Fransızca İstatistiksel Analiz tercümesi
 • Çince İstatistiksel Analiz tercümesi
 • Rusça İstatistiksel Analiz tercümesi
 • İtalyanca İstatistiksel Analiz tercümesi
 • İspanyolca İstatistiksel Analiz tercümesi
 • Japonca İstatistiksel Analiz tercümesi

İstatistiksel Analiz Çevirisi ve Gizlilik

İstatistiksel Analiz çeviri hizmetlerinde gizlilik bizim için vazgeçilmez bir kuraldır. Ayrıca Kişisel Verilerin Korunması Kanununa göre ve Avrupa Birliği Kişisel Verilerin Korunması Direktifine göre verileriniz kanunla koruma altındadır. Belgeleri gönül rahatlığıyla bize iletebilirsiniz. Bugüne kadar binlerce kişi, kurum ve kuruluşun belgeleri tarafımızdan güvenle saklanmış ve gizlilik bizim vazgeçilmez prensiplerimizden biri olmuştur.