İşaret İşleme Nedir?

LingoTurk Tercüme, gelişmiş kapsamlı terminolojik veri tabanımız ve işaret işleme alanında uzman tercümanlarımız geniş bir konu alanında ilgili tüm branşlar için tüm yaygın dillerde doğru ve kaliteli tercüme hizmeti sunar.

Tercüme yönetim teknolojileri mevcut işaret işleme tercümeleri için doğrudan kullanılarak iş akışını düzene koyar ve süre tasarrufu sağlar. Acil tercüme ihtiyaçlarınız için LingoTurk, kalite standartlarını koruyarak projeleri zamanında teslim etmek için gerekli deneyime ve performansa sahiptir.

İşaret İşleme Tercümeleri için kalifiye uzman çevirmenler, editörler ve redaktörler sağlamak çevirmenlerimiz titiz bir şekilde seçilir ve test edilir. Uzman işaret işleme çevirmenlerimiz en az 5 ila 10 yıl deneyime sahiptir.

Tüm işaret işleme çevirmenleri tercüme belleklerine, alana özel sözlük ve terminolojilere sahip olup, çevirinin büyük projelerde bile doğru ve tutarlı olması sağlanır. Hızlı teslimat gerektiren büyük projeler için hızlı bir ekip kurabiliriz. Proje Yöneticileri hem proje planlama hem de kalite kontrol konularında yeteneklidir.

İşaret İşleme çevirilerinizde neden LingoTurk Tercümeyi seçmelisiniz?

Tercümelerimiz için proje sonrasında 1 yıl boyunca LingoTurk Kalite güvencesi veriyoruz. Tüm işaret işleme tercümeleriniz için Adil Tercüme Fiyatları uyguluyoruz. 15 yılda 50 binin üzerinde tercüme işini müşterilerimize teslim ettik.

15 Yıllık Deneyimimizle İşaret İşleme Tercümesi Hizmeti

Türkiye’de neredeyse tüm alanlarda birçok yerel ve uluslararası uzman kişi ve kuruluş, LingoTurk Tercümeyi tercih etmiştir. Birçok akademik yayın ve kitap LingoTurk uzmanlarının yüksek kaliteli tercüme sürecinden geçmiştir.

Ayrıca Türkiye’nin birçok devlet, üniversite, ve kamu kuruluşuna da tercüme hizmeti sağlamaktayız.

Yine Türkiye’de çok önemli bilim insanları, yazarlar, doktorlar, mühendisler, avukatlar, gazeteciler, ve iş insanları da tercüme hizmeti için güvenilir bir marka olan LingoTurk Tercümeyi seçmiştir. Siz de profesyonel işaret işleme tercümeleri hizmeti almak isterseniz, uzman info@lingoturk.com.tr adresimize detayları yazın ve uzman proje yöneticimizden destek ve bilgi alın.

İşaret İşleme Tercüme Ücretleri

İşaret İşleme tercümesi fiyatları 15 TL ile 80 TL arasında değişmektedir. Kesin fiyat almak için bize belgenizi ileterek teklif isteyiniz.

Tercüme ücretini etkileyen faktörler

Proje yöneticimiz aşağıdaki sorulara göre size en uygun tercüme ücretini verecektir.

 • İşaret İşleme Tercümesi hangi dilde yapılacak?
 • İşaret İşleme Tercümesi kaynak belgenin zorluk düzeyi ne?
 • İşaret İşleme Tercümesi için özel terminoloji gerekiyor mu?
 • İşaret İşleme Tercümesi sayfa formatı nasıl?
 • İşaret İşleme Tercümesi ne zaman teslim edilecek?

İşaret İşleme Tercümesi Kalitesi

İşaret İşleme belgelerin çevirisini yapabiliyor olmak için bu alandaki tercümanlarımızın içeriğin zorluk derecesine ve uzmanlık düzeyine göre en az 5 ila 10 yıl deneyimli olmaları bizim için önemli.

Ayrıca çeviri hizmetlerimiz EN 15038:2006, ISO 17100:2015 ve ISO 9001: 2015 tercüme kalitesi standartlarına uyumludur. Uzman işaret işleme tercümeleri hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

İşaret İşleme Çeviri Hızı

İşaret İşleme tercümeleri hizmetinde hıza önem veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına göre tercümenizi kaliteden taviz vermeden daha hızlı yapmak için gerekirse çalışmanızı çok sayıda tercüman ve editör ile yürütebiliyoruz. Normal çalışma şartlarında genel metinler için 1 tercüman ve 1 editörle günde 10 ila 20 sayfa arasında tercüme yapabiliriz. Ancak özel projeleriniz için veya özel çeviri türleri için bu şartlar değişebilmektedir.

Belgenizi 0 532 111 44 88 WhatsApp tercüme hizmet hattımıza veya info@lingoturk.com.tr adresimize iletirseniz, proje yöneticimiz size en kısa sürede fiyat ve teslim süresi  konusunda teklif verecektir.

Akademik Çevirilerde LingoTurk Deneyimi

 • İşaret İşleme Lisans ve Yüksek Lisans Tezi Çevirisi
 • İşaret İşleme Doktora Tezi Tercüme
 • İşaret İşleme Profesörlük Tezi Tercüme
 • İşaret İşleme Uluslararası Dergi Makale Tercüme
 • İşaret İşleme çevirilerde LingoTurk uzmanlığına güvenin.

Genel olarak işaret işleme çevirisi talep edilen tercüme dilleri

 • İngilizce İşaret İşleme tercümesi
 • Arapça İşaret İşleme tercümesi
 • Almanca İşaret İşleme tercümesi
 • Fransızca İşaret İşleme tercümesi
 • Çince İşaret İşleme tercümesi
 • Rusça İşaret İşleme tercümesi
 • İtalyanca İşaret İşleme tercümesi
 • İspanyolca İşaret İşleme tercümesi
 • Japonca İşaret İşleme tercümesi

İşaret İşleme Çevirisi ve Gizlilik

İşaret İşleme çeviri hizmetlerinde gizlilik bizim için vazgeçilmez bir kuraldır. Ayrıca Kişisel Verilerin Korunması Kanununa göre ve Avrupa Birliği Kişisel Verilerin Korunması Direktifine göre verileriniz kanunla koruma altındadır. Belgeleri gönül rahatlığıyla bize iletebilirsiniz. Bugüne kadar binlerce kişi, kurum ve kuruluşun belgeleri tarafımızdan güvenle saklanmış ve gizlilik bizim vazgeçilmez prensiplerimizden biri olmuştur.