Archives

İplik Teknolojisi Tercümesi

İplik Teknolojisi Nedir?

LingoTurk Tercüme, gelişmiş kapsamlı terminolojik veri tabanımız ve iplik teknolojisi alanında uzman tercümanlarımız geniş bir konu alanında ilgili tüm branşlar için tüm yaygın dillerde doğru ve kaliteli tercüme hizmeti sunar.

Tercüme yönetim teknolojileri mevcut iplik teknolojisi tercümeleri için doğrudan kullanılarak iş akışını düzene koyar ve süre tasarrufu sağlar. Acil tercüme ihtiyaçlarınız için LingoTurk, kalite standartlarını koruyarak projeleri zamanında teslim etmek için gerekli deneyime ve performansa sahiptir.

İplik Teknolojisi Tercümeleri için kalifiye uzman çevirmenler, editörler ve redaktörler sağlamak çevirmenlerimiz titiz bir şekilde seçilir ve test edilir. Uzman iplik teknolojisi çevirmenlerimiz en az 5 ila 10 yıl deneyime sahiptir.

Tüm iplik teknolojisi çevirmenleri tercüme belleklerine, alana özel sözlük ve terminolojilere sahip olup, çevirinin büyük projelerde bile doğru ve tutarlı olması sağlanır. Hızlı teslimat gerektiren büyük projeler için hızlı bir ekip kurabiliriz. Proje Yöneticileri hem proje planlama hem de kalite kontrol konularında yeteneklidir.

İplik Teknolojisi çevirilerinizde neden LingoTurk Tercümeyi seçmelisiniz?

Tercümelerimiz için proje sonrasında 1 yıl boyunca LingoTurk Kalite güvencesi veriyoruz. Tüm iplik teknolojisi tercümeleriniz için Adil Tercüme Fiyatları uyguluyoruz. 15 yılda 50 binin üzerinde tercüme işini müşterilerimize teslim ettik.

15 Yıllık Deneyimimizle İplik Teknolojisi Tercümesi Hizmeti

Türkiye’de neredeyse tüm alanlarda birçok yerel ve uluslararası uzman kişi ve kuruluş, LingoTurk Tercümeyi tercih etmiştir. Birçok akademik yayın ve kitap LingoTurk uzmanlarının yüksek kaliteli tercüme sürecinden geçmiştir.

Ayrıca Türkiye’nin birçok devlet, üniversite, ve kamu kuruluşuna da tercüme hizmeti sağlamaktayız.

Yine Türkiye’de çok önemli bilim insanları, yazarlar, doktorlar, mühendisler, avukatlar, gazeteciler, ve iş insanları da tercüme hizmeti için güvenilir bir marka olan LingoTurk Tercümeyi seçmiştir. Siz de profesyonel iplik teknolojisi tercümeleri hizmeti almak isterseniz, uzman info@lingoturk.com.tr adresimize detayları yazın ve uzman proje yöneticimizden destek ve bilgi alın.

İplik Teknolojisi Tercüme Ücretleri

İplik Teknolojisi tercümesi fiyatları 15 TL ile 80 TL arasında değişmektedir. Kesin fiyat almak için bize belgenizi ileterek teklif isteyiniz.

Tercüme ücretini etkileyen faktörler

Proje yöneticimiz aşağıdaki sorulara göre size en uygun tercüme ücretini verecektir.

 • İplik Teknolojisi Tercümesi hangi dilde yapılacak?
 • İplik Teknolojisi Tercümesi kaynak belgenin zorluk düzeyi ne?
 • İplik Teknolojisi Tercümesi için özel terminoloji gerekiyor mu?
 • İplik Teknolojisi Tercümesi sayfa formatı nasıl?
 • İplik Teknolojisi Tercümesi ne zaman teslim edilecek?

İplik Teknolojisi Tercümesi Kalitesi

İplik Teknolojisi belgelerin çevirisini yapabiliyor olmak için bu alandaki tercümanlarımızın içeriğin zorluk derecesine ve uzmanlık düzeyine göre en az 5 ila 10 yıl deneyimli olmaları bizim için önemli.

Ayrıca çeviri hizmetlerimiz EN 15038:2006, ISO 17100:2015 ve ISO 9001: 2015 tercüme kalitesi standartlarına uyumludur. Uzman iplik teknolojisi tercümeleri hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

İplik Teknolojisi Çeviri Hızı

İplik Teknolojisi tercümeleri hizmetinde hıza önem veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına göre tercümenizi kaliteden taviz vermeden daha hızlı yapmak için gerekirse çalışmanızı çok sayıda tercüman ve editör ile yürütebiliyoruz. Normal çalışma şartlarında genel metinler için 1 tercüman ve 1 editörle günde 10 ila 20 sayfa arasında tercüme yapabiliriz. Ancak özel projeleriniz için veya özel çeviri türleri için bu şartlar değişebilmektedir.

Belgenizi 0 532 111 44 88 WhatsApp tercüme hizmet hattımıza veya info@lingoturk.com.tr adresimize iletirseniz, proje yöneticimiz size en kısa sürede fiyat ve teslim süresi  konusunda teklif verecektir.

Akademik Çevirilerde LingoTurk Deneyimi

 • İplik Teknolojisi Lisans ve Yüksek Lisans Tezi Çevirisi
 • İplik Teknolojisi Doktora Tezi Tercüme
 • İplik Teknolojisi Profesörlük Tezi Tercüme
 • İplik Teknolojisi Uluslararası Dergi Makale Tercüme
 • İplik Teknolojisi çevirilerde LingoTurk uzmanlığına güvenin.

Genel olarak iplik teknolojisi çevirisi talep edilen tercüme dilleri

 • İngilizce İplik Teknolojisi tercümesi
 • Arapça İplik Teknolojisi tercümesi
 • Almanca İplik Teknolojisi tercümesi
 • Fransızca İplik Teknolojisi tercümesi
 • Çince İplik Teknolojisi tercümesi
 • Rusça İplik Teknolojisi tercümesi
 • İtalyanca İplik Teknolojisi tercümesi
 • İspanyolca İplik Teknolojisi tercümesi
 • Japonca İplik Teknolojisi tercümesi

İplik Teknolojisi Çevirisi ve Gizlilik

İplik Teknolojisi çeviri hizmetlerinde gizlilik bizim için vazgeçilmez bir kuraldır. Ayrıca Kişisel Verilerin Korunması Kanununa göre ve Avrupa Birliği Kişisel Verilerin Korunması Direktifine göre verileriniz kanunla koruma altındadır. Belgeleri gönül rahatlığıyla bize iletebilirsiniz. Bugüne kadar binlerce kişi, kurum ve kuruluşun belgeleri tarafımızdan güvenle saklanmış ve gizlilik bizim vazgeçilmez prensiplerimizden biri olmuştur.