Archives

İnsan Kaynakları Yönetimi Tercümesi

İnsan Kaynakları Yönetimi Nedir?

LingoTurk Tercüme, gelişmiş kapsamlı terminolojik veri tabanımız ve insan kaynakları yönetimi alanında uzman tercümanlarımız geniş bir konu alanında ilgili tüm branşlar için tüm yaygın dillerde doğru ve kaliteli tercüme hizmeti sunar.

Tercüme yönetim teknolojileri mevcut insan kaynakları yönetimi tercümeleri için doğrudan kullanılarak iş akışını düzene koyar ve süre tasarrufu sağlar. Acil tercüme ihtiyaçlarınız için LingoTurk, kalite standartlarını koruyarak projeleri zamanında teslim etmek için gerekli deneyime ve performansa sahiptir.

İnsan Kaynakları Yönetimi Tercümeleri için kalifiye uzman çevirmenler, editörler ve redaktörler sağlamak çevirmenlerimiz titiz bir şekilde seçilir ve test edilir. Uzman insan kaynakları yönetimi çevirmenlerimiz en az 5 ila 10 yıl deneyime sahiptir.

Tüm insan kaynakları yönetimi çevirmenleri tercüme belleklerine, alana özel sözlük ve terminolojilere sahip olup, çevirinin büyük projelerde bile doğru ve tutarlı olması sağlanır. Hızlı teslimat gerektiren büyük projeler için hızlı bir ekip kurabiliriz. Proje Yöneticileri hem proje planlama hem de kalite kontrol konularında yeteneklidir.

İnsan Kaynakları Yönetimi çevirilerinizde neden LingoTurk Tercümeyi seçmelisiniz?

Tercümelerimiz için proje sonrasında 1 yıl boyunca LingoTurk Kalite güvencesi veriyoruz. Tüm insan kaynakları yönetimi tercümeleriniz için Adil Tercüme Fiyatları uyguluyoruz. 15 yılda 50 binin üzerinde tercüme işini müşterilerimize teslim ettik.

15 Yıllık Deneyimimizle İnsan Kaynakları Yönetimi Tercümesi Hizmeti

Türkiye’de neredeyse tüm alanlarda birçok yerel ve uluslararası uzman kişi ve kuruluş, LingoTurk Tercümeyi tercih etmiştir. Birçok akademik yayın ve kitap LingoTurk uzmanlarının yüksek kaliteli tercüme sürecinden geçmiştir.

Ayrıca Türkiye’nin birçok devlet, üniversite, ve kamu kuruluşuna da tercüme hizmeti sağlamaktayız.

Yine Türkiye’de çok önemli bilim insanları, yazarlar, doktorlar, mühendisler, avukatlar, gazeteciler, ve iş insanları da tercüme hizmeti için güvenilir bir marka olan LingoTurk Tercümeyi seçmiştir. Siz de profesyonel insan kaynakları yönetimi tercümeleri hizmeti almak isterseniz, uzman info@lingoturk.com.tr adresimize detayları yazın ve uzman proje yöneticimizden destek ve bilgi alın.

İnsan Kaynakları Yönetimi Tercüme Ücretleri

İnsan Kaynakları Yönetimi tercümesi fiyatları 15 TL ile 80 TL arasında değişmektedir. Kesin fiyat almak için bize belgenizi ileterek teklif isteyiniz.

Tercüme ücretini etkileyen faktörler

Proje yöneticimiz aşağıdaki sorulara göre size en uygun tercüme ücretini verecektir.

 • İnsan Kaynakları Yönetimi Tercümesi hangi dilde yapılacak?
 • İnsan Kaynakları Yönetimi Tercümesi kaynak belgenin zorluk düzeyi ne?
 • İnsan Kaynakları Yönetimi Tercümesi için özel terminoloji gerekiyor mu?
 • İnsan Kaynakları Yönetimi Tercümesi sayfa formatı nasıl?
 • İnsan Kaynakları Yönetimi Tercümesi ne zaman teslim edilecek?

İnsan Kaynakları Yönetimi Tercümesi Kalitesi

İnsan Kaynakları Yönetimi belgelerin çevirisini yapabiliyor olmak için bu alandaki tercümanlarımızın içeriğin zorluk derecesine ve uzmanlık düzeyine göre en az 5 ila 10 yıl deneyimli olmaları bizim için önemli.

Ayrıca çeviri hizmetlerimiz EN 15038:2006, ISO 17100:2015 ve ISO 9001: 2015 tercüme kalitesi standartlarına uyumludur. Uzman insan kaynakları yönetimi tercümeleri hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

İnsan Kaynakları Yönetimi Çeviri Hızı

İnsan Kaynakları Yönetimi tercümeleri hizmetinde hıza önem veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına göre tercümenizi kaliteden taviz vermeden daha hızlı yapmak için gerekirse çalışmanızı çok sayıda tercüman ve editör ile yürütebiliyoruz. Normal çalışma şartlarında genel metinler için 1 tercüman ve 1 editörle günde 10 ila 20 sayfa arasında tercüme yapabiliriz. Ancak özel projeleriniz için veya özel çeviri türleri için bu şartlar değişebilmektedir.

Belgenizi 0 532 111 44 88 WhatsApp tercüme hizmet hattımıza veya info@lingoturk.com.tr adresimize iletirseniz, proje yöneticimiz size en kısa sürede fiyat ve teslim süresi  konusunda teklif verecektir.

Akademik Çevirilerde LingoTurk Deneyimi

 • İnsan Kaynakları Yönetimi Lisans ve Yüksek Lisans Tezi Çevirisi
 • İnsan Kaynakları Yönetimi Doktora Tezi Tercüme
 • İnsan Kaynakları Yönetimi Profesörlük Tezi Tercüme
 • İnsan Kaynakları Yönetimi Uluslararası Dergi Makale Tercüme
 • İnsan Kaynakları Yönetimi çevirilerde LingoTurk uzmanlığına güvenin.

Genel olarak insan kaynakları yönetimi çevirisi talep edilen tercüme dilleri

 • İngilizce İnsan Kaynakları Yönetimi tercümesi
 • Arapça İnsan Kaynakları Yönetimi tercümesi
 • Almanca İnsan Kaynakları Yönetimi tercümesi
 • Fransızca İnsan Kaynakları Yönetimi tercümesi
 • Çince İnsan Kaynakları Yönetimi tercümesi
 • Rusça İnsan Kaynakları Yönetimi tercümesi
 • İtalyanca İnsan Kaynakları Yönetimi tercümesi
 • İspanyolca İnsan Kaynakları Yönetimi tercümesi
 • Japonca İnsan Kaynakları Yönetimi tercümesi

İnsan Kaynakları Yönetimi Çevirisi ve Gizlilik

İnsan Kaynakları Yönetimi çeviri hizmetlerinde gizlilik bizim için vazgeçilmez bir kuraldır. Ayrıca Kişisel Verilerin Korunması Kanununa göre ve Avrupa Birliği Kişisel Verilerin Korunması Direktifine göre verileriniz kanunla koruma altındadır. Belgeleri gönül rahatlığıyla bize iletebilirsiniz. Bugüne kadar binlerce kişi, kurum ve kuruluşun belgeleri tarafımızdan güvenle saklanmış ve gizlilik bizim vazgeçilmez prensiplerimizden biri olmuştur.