Archives

İletişim Araştırmaları Tercümesi

İletişim Araştırmaları Nedir?

LingoTurk Tercüme, gelişmiş kapsamlı terminolojik veri tabanımız ve iletişim araştırmaları alanında uzman tercümanlarımız geniş bir konu alanında ilgili tüm branşlar için tüm yaygın dillerde doğru ve kaliteli tercüme hizmeti sunar.

Tercüme yönetim teknolojileri mevcut iletişim araştırmaları tercümeleri için doğrudan kullanılarak iş akışını düzene koyar ve süre tasarrufu sağlar. Acil tercüme ihtiyaçlarınız için LingoTurk, kalite standartlarını koruyarak projeleri zamanında teslim etmek için gerekli deneyime ve performansa sahiptir.

İletişim Araştırmaları Tercümeleri için kalifiye uzman çevirmenler, editörler ve redaktörler sağlamak çevirmenlerimiz titiz bir şekilde seçilir ve test edilir. Uzman iletişim araştırmaları çevirmenlerimiz en az 5 ila 10 yıl deneyime sahiptir.

Tüm iletişim araştırmaları çevirmenleri tercüme belleklerine, alana özel sözlük ve terminolojilere sahip olup, çevirinin büyük projelerde bile doğru ve tutarlı olması sağlanır. Hızlı teslimat gerektiren büyük projeler için hızlı bir ekip kurabiliriz. Proje Yöneticileri hem proje planlama hem de kalite kontrol konularında yeteneklidir.

İletişim Araştırmaları çevirilerinizde neden LingoTurk Tercümeyi seçmelisiniz?

Tercümelerimiz için proje sonrasında 1 yıl boyunca LingoTurk Kalite güvencesi veriyoruz. Tüm iletişim araştırmaları tercümeleriniz için Adil Tercüme Fiyatları uyguluyoruz. 15 yılda 50 binin üzerinde tercüme işini müşterilerimize teslim ettik.

15 Yıllık Deneyimimizle İletişim Araştırmaları Tercümesi Hizmeti

Türkiye’de neredeyse tüm alanlarda birçok yerel ve uluslararası uzman kişi ve kuruluş, LingoTurk Tercümeyi tercih etmiştir. Birçok akademik yayın ve kitap LingoTurk uzmanlarının yüksek kaliteli tercüme sürecinden geçmiştir.

Ayrıca Türkiye’nin birçok devlet, üniversite, ve kamu kuruluşuna da tercüme hizmeti sağlamaktayız.

Yine Türkiye’de çok önemli bilim insanları, yazarlar, doktorlar, mühendisler, avukatlar, gazeteciler, ve iş insanları da tercüme hizmeti için güvenilir bir marka olan LingoTurk Tercümeyi seçmiştir. Siz de profesyonel iletişim araştırmaları tercümeleri hizmeti almak isterseniz, uzman info@lingoturk.com.tr adresimize detayları yazın ve uzman proje yöneticimizden destek ve bilgi alın.

İletişim Araştırmaları Tercüme Ücretleri

İletişim Araştırmaları tercümesi fiyatları 15 TL ile 80 TL arasında değişmektedir. Kesin fiyat almak için bize belgenizi ileterek teklif isteyiniz.

Tercüme ücretini etkileyen faktörler

Proje yöneticimiz aşağıdaki sorulara göre size en uygun tercüme ücretini verecektir.

 • İletişim Araştırmaları Tercümesi hangi dilde yapılacak?
 • İletişim Araştırmaları Tercümesi kaynak belgenin zorluk düzeyi ne?
 • İletişim Araştırmaları Tercümesi için özel terminoloji gerekiyor mu?
 • İletişim Araştırmaları Tercümesi sayfa formatı nasıl?
 • İletişim Araştırmaları Tercümesi ne zaman teslim edilecek?

İletişim Araştırmaları Tercümesi Kalitesi

İletişim Araştırmaları belgelerin çevirisini yapabiliyor olmak için bu alandaki tercümanlarımızın içeriğin zorluk derecesine ve uzmanlık düzeyine göre en az 5 ila 10 yıl deneyimli olmaları bizim için önemli.

Ayrıca çeviri hizmetlerimiz EN 15038:2006, ISO 17100:2015 ve ISO 9001: 2015 tercüme kalitesi standartlarına uyumludur. Uzman iletişim araştırmaları tercümeleri hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

İletişim Araştırmaları Çeviri Hızı

İletişim Araştırmaları tercümeleri hizmetinde hıza önem veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına göre tercümenizi kaliteden taviz vermeden daha hızlı yapmak için gerekirse çalışmanızı çok sayıda tercüman ve editör ile yürütebiliyoruz. Normal çalışma şartlarında genel metinler için 1 tercüman ve 1 editörle günde 10 ila 20 sayfa arasında tercüme yapabiliriz. Ancak özel projeleriniz için veya özel çeviri türleri için bu şartlar değişebilmektedir.

Belgenizi 0 532 111 44 88 WhatsApp tercüme hizmet hattımıza veya info@lingoturk.com.tr adresimize iletirseniz, proje yöneticimiz size en kısa sürede fiyat ve teslim süresi  konusunda teklif verecektir.

Akademik Çevirilerde LingoTurk Deneyimi

 • İletişim Araştırmaları Lisans ve Yüksek Lisans Tezi Çevirisi
 • İletişim Araştırmaları Doktora Tezi Tercüme
 • İletişim Araştırmaları Profesörlük Tezi Tercüme
 • İletişim Araştırmaları Uluslararası Dergi Makale Tercüme
 • İletişim Araştırmaları çevirilerde LingoTurk uzmanlığına güvenin.

Genel olarak iletişim araştırmaları çevirisi talep edilen tercüme dilleri

 • İngilizce İletişim Araştırmaları tercümesi
 • Arapça İletişim Araştırmaları tercümesi
 • Almanca İletişim Araştırmaları tercümesi
 • Fransızca İletişim Araştırmaları tercümesi
 • Çince İletişim Araştırmaları tercümesi
 • Rusça İletişim Araştırmaları tercümesi
 • İtalyanca İletişim Araştırmaları tercümesi
 • İspanyolca İletişim Araştırmaları tercümesi
 • Japonca İletişim Araştırmaları tercümesi

İletişim Araştırmaları Çevirisi ve Gizlilik

İletişim Araştırmaları çeviri hizmetlerinde gizlilik bizim için vazgeçilmez bir kuraldır. Ayrıca Kişisel Verilerin Korunması Kanununa göre ve Avrupa Birliği Kişisel Verilerin Korunması Direktifine göre verileriniz kanunla koruma altındadır. Belgeleri gönül rahatlığıyla bize iletebilirsiniz. Bugüne kadar binlerce kişi, kurum ve kuruluşun belgeleri tarafımızdan güvenle saklanmış ve gizlilik bizim vazgeçilmez prensiplerimizden biri olmuştur.