Archives

Hukuk Tarihi Tercümesi

Hukuk Tarihi Nedir?

LingoTurk Tercüme, gelişmiş kapsamlı terminolojik veri tabanımız ve hukuk tarihi alanında uzman tercümanlarımız geniş bir konu alanında ilgili tüm branşlar için tüm yaygın dillerde doğru ve kaliteli tercüme hizmeti sunar.

Tercüme yönetim teknolojileri mevcut hukuk tarihi tercümeleri için doğrudan kullanılarak iş akışını düzene koyar ve süre tasarrufu sağlar. Acil tercüme ihtiyaçlarınız için LingoTurk, kalite standartlarını koruyarak projeleri zamanında teslim etmek için gerekli deneyime ve performansa sahiptir.

Hukuk Tarihi Tercümeleri için kalifiye uzman çevirmenler, editörler ve redaktörler sağlamak çevirmenlerimiz titiz bir şekilde seçilir ve test edilir. Uzman hukuk tarihi çevirmenlerimiz en az 5 ila 10 yıl deneyime sahiptir.

Tüm hukuk tarihi çevirmenleri tercüme belleklerine, alana özel sözlük ve terminolojilere sahip olup, çevirinin büyük projelerde bile doğru ve tutarlı olması sağlanır. Hızlı teslimat gerektiren büyük projeler için hızlı bir ekip kurabiliriz. Proje Yöneticileri hem proje planlama hem de kalite kontrol konularında yeteneklidir.

Hukuk Tarihi çevirilerinizde neden LingoTurk Tercümeyi seçmelisiniz?

Tercümelerimiz için proje sonrasında 1 yıl boyunca LingoTurk Kalite güvencesi veriyoruz. Tüm hukuk tarihi tercümeleriniz için Adil Tercüme Fiyatları uyguluyoruz. 15 yılda 50 binin üzerinde tercüme işini müşterilerimize teslim ettik.

15 Yıllık Deneyimimizle Hukuk Tarihi Tercümesi Hizmeti

Türkiye’de neredeyse tüm alanlarda birçok yerel ve uluslararası uzman kişi ve kuruluş, LingoTurk Tercümeyi tercih etmiştir. Birçok akademik yayın ve kitap LingoTurk uzmanlarının yüksek kaliteli tercüme sürecinden geçmiştir.

Ayrıca Türkiye’nin birçok devlet, üniversite, ve kamu kuruluşuna da tercüme hizmeti sağlamaktayız.

Yine Türkiye’de çok önemli bilim insanları, yazarlar, doktorlar, mühendisler, avukatlar, gazeteciler, ve iş insanları da tercüme hizmeti için güvenilir bir marka olan LingoTurk Tercümeyi seçmiştir. Siz de profesyonel hukuk tarihi tercümeleri hizmeti almak isterseniz, uzman info@lingoturk.com.tr adresimize detayları yazın ve uzman proje yöneticimizden destek ve bilgi alın.

Hukuk Tarihi Tercüme Ücretleri

Hukuk Tarihi tercümesi fiyatları 15 TL ile 80 TL arasında değişmektedir. Kesin fiyat almak için bize belgenizi ileterek teklif isteyiniz.

Tercüme ücretini etkileyen faktörler

Proje yöneticimiz aşağıdaki sorulara göre size en uygun tercüme ücretini verecektir.

 • Hukuk Tarihi Tercümesi hangi dilde yapılacak?
 • Hukuk Tarihi Tercümesi kaynak belgenin zorluk düzeyi ne?
 • Hukuk Tarihi Tercümesi için özel terminoloji gerekiyor mu?
 • Hukuk Tarihi Tercümesi sayfa formatı nasıl?
 • Hukuk Tarihi Tercümesi ne zaman teslim edilecek?

Hukuk Tarihi Tercümesi Kalitesi

Hukuk Tarihi belgelerin çevirisini yapabiliyor olmak için bu alandaki tercümanlarımızın içeriğin zorluk derecesine ve uzmanlık düzeyine göre en az 5 ila 10 yıl deneyimli olmaları bizim için önemli.

Ayrıca çeviri hizmetlerimiz EN 15038:2006, ISO 17100:2015 ve ISO 9001: 2015 tercüme kalitesi standartlarına uyumludur. Uzman hukuk tarihi tercümeleri hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

Hukuk Tarihi Çeviri Hızı

Hukuk Tarihi tercümeleri hizmetinde hıza önem veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına göre tercümenizi kaliteden taviz vermeden daha hızlı yapmak için gerekirse çalışmanızı çok sayıda tercüman ve editör ile yürütebiliyoruz. Normal çalışma şartlarında genel metinler için 1 tercüman ve 1 editörle günde 10 ila 20 sayfa arasında tercüme yapabiliriz. Ancak özel projeleriniz için veya özel çeviri türleri için bu şartlar değişebilmektedir.

Belgenizi 0 532 111 44 88 WhatsApp tercüme hizmet hattımıza veya info@lingoturk.com.tr adresimize iletirseniz, proje yöneticimiz size en kısa sürede fiyat ve teslim süresi  konusunda teklif verecektir.

Akademik Çevirilerde LingoTurk Deneyimi

 • Hukuk Tarihi Lisans ve Yüksek Lisans Tezi Çevirisi
 • Hukuk Tarihi Doktora Tezi Tercüme
 • Hukuk Tarihi Profesörlük Tezi Tercüme
 • Hukuk Tarihi Uluslararası Dergi Makale Tercüme
 • Hukuk Tarihi çevirilerde LingoTurk uzmanlığına güvenin.

Genel olarak hukuk tarihi çevirisi talep edilen tercüme dilleri

 • İngilizce Hukuk Tarihi tercümesi
 • Arapça Hukuk Tarihi tercümesi
 • Almanca Hukuk Tarihi tercümesi
 • Fransızca Hukuk Tarihi tercümesi
 • Çince Hukuk Tarihi tercümesi
 • Rusça Hukuk Tarihi tercümesi
 • İtalyanca Hukuk Tarihi tercümesi
 • İspanyolca Hukuk Tarihi tercümesi
 • Japonca Hukuk Tarihi tercümesi

Hukuk Tarihi Çevirisi ve Gizlilik

Hukuk Tarihi çeviri hizmetlerinde gizlilik bizim için vazgeçilmez bir kuraldır. Ayrıca Kişisel Verilerin Korunması Kanununa göre ve Avrupa Birliği Kişisel Verilerin Korunması Direktifine göre verileriniz kanunla koruma altındadır. Belgeleri gönül rahatlığıyla bize iletebilirsiniz. Bugüne kadar binlerce kişi, kurum ve kuruluşun belgeleri tarafımızdan güvenle saklanmış ve gizlilik bizim vazgeçilmez prensiplerimizden biri olmuştur.