Halı, Kilim ve Dokuma Nedir?

LingoTurk Tercüme, gelişmiş kapsamlı terminolojik veri tabanımız ve halı, kilim ve dokuma alanında uzman tercümanlarımız geniş bir konu alanında ilgili tüm branşlar için tüm yaygın dillerde doğru ve kaliteli tercüme hizmeti sunar.

Tercüme yönetim teknolojileri mevcut halı, kilim ve dokuma tercümeleri için doğrudan kullanılarak iş akışını düzene koyar ve süre tasarrufu sağlar. Acil tercüme ihtiyaçlarınız için LingoTurk, kalite standartlarını koruyarak projeleri zamanında teslim etmek için gerekli deneyime ve performansa sahiptir.

Halı, Kilim ve Dokuma Tercümeleri için kalifiye uzman çevirmenler, editörler ve redaktörler sağlamak çevirmenlerimiz titiz bir şekilde seçilir ve test edilir. Uzman halı, kilim ve dokuma çevirmenlerimiz en az 5 ila 10 yıl deneyime sahiptir.

Tüm halı, kilim ve dokuma çevirmenleri tercüme belleklerine, alana özel sözlük ve terminolojilere sahip olup, çevirinin büyük projelerde bile doğru ve tutarlı olması sağlanır. Hızlı teslimat gerektiren büyük projeler için hızlı bir ekip kurabiliriz. Proje Yöneticileri hem proje planlama hem de kalite kontrol konularında yeteneklidir.

Halı, Kilim ve Dokuma çevirilerinizde neden LingoTurk Tercümeyi seçmelisiniz?

Tercümelerimiz için proje sonrasında 1 yıl boyunca LingoTurk Kalite güvencesi veriyoruz. Tüm halı, kilim ve dokuma tercümeleriniz için Adil Tercüme Fiyatları uyguluyoruz. 15 yılda 50 binin üzerinde tercüme işini müşterilerimize teslim ettik.

15 Yıllık Deneyimimizle Halı, Kilim ve Dokuma Tercümesi Hizmeti

Türkiye’de neredeyse tüm alanlarda birçok yerel ve uluslararası uzman kişi ve kuruluş, LingoTurk Tercümeyi tercih etmiştir. Birçok akademik yayın ve kitap LingoTurk uzmanlarının yüksek kaliteli tercüme sürecinden geçmiştir.

Ayrıca Türkiye’nin birçok devlet, üniversite, ve kamu kuruluşuna da tercüme hizmeti sağlamaktayız.

Yine Türkiye’de çok önemli bilim insanları, yazarlar, doktorlar, mühendisler, avukatlar, gazeteciler, ve iş insanları da tercüme hizmeti için güvenilir bir marka olan LingoTurk Tercümeyi seçmiştir. Siz de profesyonel halı, kilim ve dokuma tercümeleri hizmeti almak isterseniz, uzman info@lingoturk.com.tr adresimize detayları yazın ve uzman proje yöneticimizden destek ve bilgi alın.

Halı, Kilim ve Dokuma Tercüme Ücretleri

Halı, Kilim ve Dokuma tercümesi fiyatları 15 TL ile 80 TL arasında değişmektedir. Kesin fiyat almak için bize belgenizi ileterek teklif isteyiniz.

Tercüme ücretini etkileyen faktörler

Proje yöneticimiz aşağıdaki sorulara göre size en uygun tercüme ücretini verecektir.

 • Halı, Kilim ve Dokuma Tercümesi hangi dilde yapılacak?
 • Halı, Kilim ve Dokuma Tercümesi kaynak belgenin zorluk düzeyi ne?
 • Halı, Kilim ve Dokuma Tercümesi için özel terminoloji gerekiyor mu?
 • Halı, Kilim ve Dokuma Tercümesi sayfa formatı nasıl?
 • Halı, Kilim ve Dokuma Tercümesi ne zaman teslim edilecek?

Halı, Kilim ve Dokuma Tercümesi Kalitesi

Halı, Kilim ve Dokuma belgelerin çevirisini yapabiliyor olmak için bu alandaki tercümanlarımızın içeriğin zorluk derecesine ve uzmanlık düzeyine göre en az 5 ila 10 yıl deneyimli olmaları bizim için önemli.

Ayrıca çeviri hizmetlerimiz EN 15038:2006, ISO 17100:2015 ve ISO 9001: 2015 tercüme kalitesi standartlarına uyumludur. Uzman halı, kilim ve dokuma tercümeleri hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

Halı, Kilim ve Dokuma Çeviri Hızı

Halı, Kilim ve Dokuma tercümeleri hizmetinde hıza önem veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına göre tercümenizi kaliteden taviz vermeden daha hızlı yapmak için gerekirse çalışmanızı çok sayıda tercüman ve editör ile yürütebiliyoruz. Normal çalışma şartlarında genel metinler için 1 tercüman ve 1 editörle günde 10 ila 20 sayfa arasında tercüme yapabiliriz. Ancak özel projeleriniz için veya özel çeviri türleri için bu şartlar değişebilmektedir.

Belgenizi 0 532 111 44 88 WhatsApp tercüme hizmet hattımıza veya info@lingoturk.com.tr adresimize iletirseniz, proje yöneticimiz size en kısa sürede fiyat ve teslim süresi  konusunda teklif verecektir.

Akademik Çevirilerde LingoTurk Deneyimi

 • Halı, Kilim ve Dokuma Lisans ve Yüksek Lisans Tezi Çevirisi
 • Halı, Kilim ve Dokuma Doktora Tezi Tercüme
 • Halı, Kilim ve Dokuma Profesörlük Tezi Tercüme
 • Halı, Kilim ve Dokuma Uluslararası Dergi Makale Tercüme
 • Halı, Kilim ve Dokuma çevirilerde LingoTurk uzmanlığına güvenin.

Genel olarak halı, kilim ve dokuma çevirisi talep edilen tercüme dilleri

 • İngilizce Halı, Kilim ve Dokuma tercümesi
 • Arapça Halı, Kilim ve Dokuma tercümesi
 • Almanca Halı, Kilim ve Dokuma tercümesi
 • Fransızca Halı, Kilim ve Dokuma tercümesi
 • Çince Halı, Kilim ve Dokuma tercümesi
 • Rusça Halı, Kilim ve Dokuma tercümesi
 • İtalyanca Halı, Kilim ve Dokuma tercümesi
 • İspanyolca Halı, Kilim ve Dokuma tercümesi
 • Japonca Halı, Kilim ve Dokuma tercümesi

Halı, Kilim ve Dokuma Çevirisi ve Gizlilik

Halı, Kilim ve Dokuma çeviri hizmetlerinde gizlilik bizim için vazgeçilmez bir kuraldır. Ayrıca Kişisel Verilerin Korunması Kanununa göre ve Avrupa Birliği Kişisel Verilerin Korunması Direktifine göre verileriniz kanunla koruma altındadır. Belgeleri gönül rahatlığıyla bize iletebilirsiniz. Bugüne kadar binlerce kişi, kurum ve kuruluşun belgeleri tarafımızdan güvenle saklanmış ve gizlilik bizim vazgeçilmez prensiplerimizden biri olmuştur.