Güzel Sanatlar Nedir?

LingoTurk Tercüme, gelişmiş kapsamlı terminolojik veri tabanımız ve güzel sanatlar alanında uzman tercümanlarımız geniş bir konu alanında ilgili tüm branşlar için tüm yaygın dillerde doğru ve kaliteli tercüme hizmeti sunar.

Tercüme yönetim teknolojileri mevcut güzel sanatlar tercümeleri için doğrudan kullanılarak iş akışını düzene koyar ve süre tasarrufu sağlar. Acil tercüme ihtiyaçlarınız için LingoTurk, kalite standartlarını koruyarak projeleri zamanında teslim etmek için gerekli deneyime ve performansa sahiptir.

Güzel Sanatlar Tercümeleri için kalifiye uzman çevirmenler, editörler ve redaktörler sağlamak çevirmenlerimiz titiz bir şekilde seçilir ve test edilir. Uzman güzel sanatlar çevirmenlerimiz en az 5 ila 10 yıl deneyime sahiptir.

Tüm güzel sanatlar çevirmenleri tercüme belleklerine, alana özel sözlük ve terminolojilere sahip olup, çevirinin büyük projelerde bile doğru ve tutarlı olması sağlanır. Hızlı teslimat gerektiren büyük projeler için hızlı bir ekip kurabiliriz. Proje Yöneticileri hem proje planlama hem de kalite kontrol konularında yeteneklidir.

Güzel Sanatlar çevirilerinizde neden LingoTurk Tercümeyi seçmelisiniz?

Tercümelerimiz için proje sonrasında 1 yıl boyunca LingoTurk Kalite güvencesi veriyoruz. Tüm güzel sanatlar tercümeleriniz için Adil Tercüme Fiyatları uyguluyoruz. 15 yılda 50 binin üzerinde tercüme işini müşterilerimize teslim ettik.

15 Yıllık Deneyimimizle Güzel Sanatlar Tercümesi Hizmeti

Türkiye’de neredeyse tüm alanlarda birçok yerel ve uluslararası uzman kişi ve kuruluş, LingoTurk Tercümeyi tercih etmiştir. Birçok akademik yayın ve kitap LingoTurk uzmanlarının yüksek kaliteli tercüme sürecinden geçmiştir.

Ayrıca Türkiye’nin birçok devlet, üniversite, ve kamu kuruluşuna da tercüme hizmeti sağlamaktayız.

Yine Türkiye’de çok önemli bilim insanları, yazarlar, doktorlar, mühendisler, avukatlar, gazeteciler, ve iş insanları da tercüme hizmeti için güvenilir bir marka olan LingoTurk Tercümeyi seçmiştir. Siz de profesyonel güzel sanatlar tercümeleri hizmeti almak isterseniz, uzman info@lingoturk.com.tr adresimize detayları yazın ve uzman proje yöneticimizden destek ve bilgi alın.

Güzel Sanatlar Tercüme Ücretleri

Güzel Sanatlar tercümesi fiyatları 15 TL ile 80 TL arasında değişmektedir. Kesin fiyat almak için bize belgenizi ileterek teklif isteyiniz.

Tercüme ücretini etkileyen faktörler

Proje yöneticimiz aşağıdaki sorulara göre size en uygun tercüme ücretini verecektir.

 • Güzel Sanatlar Tercümesi hangi dilde yapılacak?
 • Güzel Sanatlar Tercümesi kaynak belgenin zorluk düzeyi ne?
 • Güzel Sanatlar Tercümesi için özel terminoloji gerekiyor mu?
 • Güzel Sanatlar Tercümesi sayfa formatı nasıl?
 • Güzel Sanatlar Tercümesi ne zaman teslim edilecek?

Güzel Sanatlar Tercümesi Kalitesi

Güzel Sanatlar belgelerin çevirisini yapabiliyor olmak için bu alandaki tercümanlarımızın içeriğin zorluk derecesine ve uzmanlık düzeyine göre en az 5 ila 10 yıl deneyimli olmaları bizim için önemli.

Ayrıca çeviri hizmetlerimiz EN 15038:2006, ISO 17100:2015 ve ISO 9001: 2015 tercüme kalitesi standartlarına uyumludur. Uzman güzel sanatlar tercümeleri hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

Güzel Sanatlar Çeviri Hızı

Güzel Sanatlar tercümeleri hizmetinde hıza önem veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına göre tercümenizi kaliteden taviz vermeden daha hızlı yapmak için gerekirse çalışmanızı çok sayıda tercüman ve editör ile yürütebiliyoruz. Normal çalışma şartlarında genel metinler için 1 tercüman ve 1 editörle günde 10 ila 20 sayfa arasında tercüme yapabiliriz. Ancak özel projeleriniz için veya özel çeviri türleri için bu şartlar değişebilmektedir.

Belgenizi 0 532 111 44 88 WhatsApp tercüme hizmet hattımıza veya info@lingoturk.com.tr adresimize iletirseniz, proje yöneticimiz size en kısa sürede fiyat ve teslim süresi  konusunda teklif verecektir.

Akademik Çevirilerde LingoTurk Deneyimi

 • Güzel Sanatlar Lisans ve Yüksek Lisans Tezi Çevirisi
 • Güzel Sanatlar Doktora Tezi Tercüme
 • Güzel Sanatlar Profesörlük Tezi Tercüme
 • Güzel Sanatlar Uluslararası Dergi Makale Tercüme
 • Güzel Sanatlar çevirilerde LingoTurk uzmanlığına güvenin.

Genel olarak güzel sanatlar çevirisi talep edilen tercüme dilleri

 • İngilizce Güzel Sanatlar tercümesi
 • Arapça Güzel Sanatlar tercümesi
 • Almanca Güzel Sanatlar tercümesi
 • Fransızca Güzel Sanatlar tercümesi
 • Çince Güzel Sanatlar tercümesi
 • Rusça Güzel Sanatlar tercümesi
 • İtalyanca Güzel Sanatlar tercümesi
 • İspanyolca Güzel Sanatlar tercümesi
 • Japonca Güzel Sanatlar tercümesi

Güzel Sanatlar Çevirisi ve Gizlilik

Güzel Sanatlar çeviri hizmetlerinde gizlilik bizim için vazgeçilmez bir kuraldır. Ayrıca Kişisel Verilerin Korunması Kanununa göre ve Avrupa Birliği Kişisel Verilerin Korunması Direktifine göre verileriniz kanunla koruma altındadır. Belgeleri gönül rahatlığıyla bize iletebilirsiniz. Bugüne kadar binlerce kişi, kurum ve kuruluşun belgeleri tarafımızdan güvenle saklanmış ve gizlilik bizim vazgeçilmez prensiplerimizden biri olmuştur.