Archives

Girişimcilik ve Pazarlama Tercümesi

Girişimcilik ve Pazarlama Nedir?

LingoTurk Tercüme, gelişmiş kapsamlı terminolojik veri tabanımız ve girişimcilik ve pazarlama alanında uzman tercümanlarımız geniş bir konu alanında ilgili tüm branşlar için tüm yaygın dillerde doğru ve kaliteli tercüme hizmeti sunar.

Tercüme yönetim teknolojileri mevcut girişimcilik ve pazarlama tercümeleri için doğrudan kullanılarak iş akışını düzene koyar ve süre tasarrufu sağlar. Acil tercüme ihtiyaçlarınız için LingoTurk, kalite standartlarını koruyarak projeleri zamanında teslim etmek için gerekli deneyime ve performansa sahiptir.

Girişimcilik ve Pazarlama Tercümeleri için kalifiye uzman çevirmenler, editörler ve redaktörler sağlamak çevirmenlerimiz titiz bir şekilde seçilir ve test edilir. Uzman girişimcilik ve pazarlama çevirmenlerimiz en az 5 ila 10 yıl deneyime sahiptir.

Tüm girişimcilik ve pazarlama çevirmenleri tercüme belleklerine, alana özel sözlük ve terminolojilere sahip olup, çevirinin büyük projelerde bile doğru ve tutarlı olması sağlanır. Hızlı teslimat gerektiren büyük projeler için hızlı bir ekip kurabiliriz. Proje Yöneticileri hem proje planlama hem de kalite kontrol konularında yeteneklidir.

Girişimcilik ve Pazarlama çevirilerinizde neden LingoTurk Tercümeyi seçmelisiniz?

Tercümelerimiz için proje sonrasında 1 yıl boyunca LingoTurk Kalite güvencesi veriyoruz. Tüm girişimcilik ve pazarlama tercümeleriniz için Adil Tercüme Fiyatları uyguluyoruz. 15 yılda 50 binin üzerinde tercüme işini müşterilerimize teslim ettik.

15 Yıllık Deneyimimizle Girişimcilik ve Pazarlama Tercümesi Hizmeti

Türkiye’de neredeyse tüm alanlarda birçok yerel ve uluslararası uzman kişi ve kuruluş, LingoTurk Tercümeyi tercih etmiştir. Birçok akademik yayın ve kitap LingoTurk uzmanlarının yüksek kaliteli tercüme sürecinden geçmiştir.

Ayrıca Türkiye’nin birçok devlet, üniversite, ve kamu kuruluşuna da tercüme hizmeti sağlamaktayız.

Yine Türkiye’de çok önemli bilim insanları, yazarlar, doktorlar, mühendisler, avukatlar, gazeteciler, ve iş insanları da tercüme hizmeti için güvenilir bir marka olan LingoTurk Tercümeyi seçmiştir. Siz de profesyonel girişimcilik ve pazarlama tercümeleri hizmeti almak isterseniz, uzman info@lingoturk.com.tr adresimize detayları yazın ve uzman proje yöneticimizden destek ve bilgi alın.

Girişimcilik ve Pazarlama Tercüme Ücretleri

Girişimcilik ve Pazarlama tercümesi fiyatları 15 TL ile 80 TL arasında değişmektedir. Kesin fiyat almak için bize belgenizi ileterek teklif isteyiniz.

Tercüme ücretini etkileyen faktörler

Proje yöneticimiz aşağıdaki sorulara göre size en uygun tercüme ücretini verecektir.

 • Girişimcilik ve Pazarlama Tercümesi hangi dilde yapılacak?
 • Girişimcilik ve Pazarlama Tercümesi kaynak belgenin zorluk düzeyi ne?
 • Girişimcilik ve Pazarlama Tercümesi için özel terminoloji gerekiyor mu?
 • Girişimcilik ve Pazarlama Tercümesi sayfa formatı nasıl?
 • Girişimcilik ve Pazarlama Tercümesi ne zaman teslim edilecek?

Girişimcilik ve Pazarlama Tercümesi Kalitesi

Girişimcilik ve Pazarlama belgelerin çevirisini yapabiliyor olmak için bu alandaki tercümanlarımızın içeriğin zorluk derecesine ve uzmanlık düzeyine göre en az 5 ila 10 yıl deneyimli olmaları bizim için önemli.

Ayrıca çeviri hizmetlerimiz EN 15038:2006, ISO 17100:2015 ve ISO 9001: 2015 tercüme kalitesi standartlarına uyumludur. Uzman girişimcilik ve pazarlama tercümeleri hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

Girişimcilik ve Pazarlama Çeviri Hızı

Girişimcilik ve Pazarlama tercümeleri hizmetinde hıza önem veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına göre tercümenizi kaliteden taviz vermeden daha hızlı yapmak için gerekirse çalışmanızı çok sayıda tercüman ve editör ile yürütebiliyoruz. Normal çalışma şartlarında genel metinler için 1 tercüman ve 1 editörle günde 10 ila 20 sayfa arasında tercüme yapabiliriz. Ancak özel projeleriniz için veya özel çeviri türleri için bu şartlar değişebilmektedir.

Belgenizi 0 532 111 44 88 WhatsApp tercüme hizmet hattımıza veya info@lingoturk.com.tr adresimize iletirseniz, proje yöneticimiz size en kısa sürede fiyat ve teslim süresi  konusunda teklif verecektir.

Akademik Çevirilerde LingoTurk Deneyimi

 • Girişimcilik ve Pazarlama Lisans ve Yüksek Lisans Tezi Çevirisi
 • Girişimcilik ve Pazarlama Doktora Tezi Tercüme
 • Girişimcilik ve Pazarlama Profesörlük Tezi Tercüme
 • Girişimcilik ve Pazarlama Uluslararası Dergi Makale Tercüme
 • Girişimcilik ve Pazarlama çevirilerde LingoTurk uzmanlığına güvenin.

Genel olarak girişimcilik ve pazarlama çevirisi talep edilen tercüme dilleri

 • İngilizce Girişimcilik ve Pazarlama tercümesi
 • Arapça Girişimcilik ve Pazarlama tercümesi
 • Almanca Girişimcilik ve Pazarlama tercümesi
 • Fransızca Girişimcilik ve Pazarlama tercümesi
 • Çince Girişimcilik ve Pazarlama tercümesi
 • Rusça Girişimcilik ve Pazarlama tercümesi
 • İtalyanca Girişimcilik ve Pazarlama tercümesi
 • İspanyolca Girişimcilik ve Pazarlama tercümesi
 • Japonca Girişimcilik ve Pazarlama tercümesi

Girişimcilik ve Pazarlama Çevirisi ve Gizlilik

Girişimcilik ve Pazarlama çeviri hizmetlerinde gizlilik bizim için vazgeçilmez bir kuraldır. Ayrıca Kişisel Verilerin Korunması Kanununa göre ve Avrupa Birliği Kişisel Verilerin Korunması Direktifine göre verileriniz kanunla koruma altındadır. Belgeleri gönül rahatlığıyla bize iletebilirsiniz. Bugüne kadar binlerce kişi, kurum ve kuruluşun belgeleri tarafımızdan güvenle saklanmış ve gizlilik bizim vazgeçilmez prensiplerimizden biri olmuştur.