Archives

Genel Jeoloji Tercümesi

Genel Jeoloji Nedir?

LingoTurk Tercüme, gelişmiş kapsamlı terminolojik veri tabanımız ve genel jeoloji alanında uzman tercümanlarımız geniş bir konu alanında ilgili tüm branşlar için tüm yaygın dillerde doğru ve kaliteli tercüme hizmeti sunar.

Tercüme yönetim teknolojileri mevcut genel jeoloji tercümeleri için doğrudan kullanılarak iş akışını düzene koyar ve süre tasarrufu sağlar. Acil tercüme ihtiyaçlarınız için LingoTurk, kalite standartlarını koruyarak projeleri zamanında teslim etmek için gerekli deneyime ve performansa sahiptir.

Genel Jeoloji Tercümeleri için kalifiye uzman çevirmenler, editörler ve redaktörler sağlamak çevirmenlerimiz titiz bir şekilde seçilir ve test edilir. Uzman genel jeoloji çevirmenlerimiz en az 5 ila 10 yıl deneyime sahiptir.

Tüm genel jeoloji çevirmenleri tercüme belleklerine, alana özel sözlük ve terminolojilere sahip olup, çevirinin büyük projelerde bile doğru ve tutarlı olması sağlanır. Hızlı teslimat gerektiren büyük projeler için hızlı bir ekip kurabiliriz. Proje Yöneticileri hem proje planlama hem de kalite kontrol konularında yeteneklidir.

Genel Jeoloji çevirilerinizde neden LingoTurk Tercümeyi seçmelisiniz?

Tercümelerimiz için proje sonrasında 1 yıl boyunca LingoTurk Kalite güvencesi veriyoruz. Tüm genel jeoloji tercümeleriniz için Adil Tercüme Fiyatları uyguluyoruz. 15 yılda 50 binin üzerinde tercüme işini müşterilerimize teslim ettik.

15 Yıllık Deneyimimizle Genel Jeoloji Tercümesi Hizmeti

Türkiye’de neredeyse tüm alanlarda birçok yerel ve uluslararası uzman kişi ve kuruluş, LingoTurk Tercümeyi tercih etmiştir. Birçok akademik yayın ve kitap LingoTurk uzmanlarının yüksek kaliteli tercüme sürecinden geçmiştir.

Ayrıca Türkiye’nin birçok devlet, üniversite, ve kamu kuruluşuna da tercüme hizmeti sağlamaktayız.

Yine Türkiye’de çok önemli bilim insanları, yazarlar, doktorlar, mühendisler, avukatlar, gazeteciler, ve iş insanları da tercüme hizmeti için güvenilir bir marka olan LingoTurk Tercümeyi seçmiştir. Siz de profesyonel genel jeoloji tercümeleri hizmeti almak isterseniz, uzman info@lingoturk.com.tr adresimize detayları yazın ve uzman proje yöneticimizden destek ve bilgi alın.

Genel Jeoloji Tercüme Ücretleri

Genel Jeoloji tercümesi fiyatları 15 TL ile 80 TL arasında değişmektedir. Kesin fiyat almak için bize belgenizi ileterek teklif isteyiniz.

Tercüme ücretini etkileyen faktörler

Proje yöneticimiz aşağıdaki sorulara göre size en uygun tercüme ücretini verecektir.

 • Genel Jeoloji Tercümesi hangi dilde yapılacak?
 • Genel Jeoloji Tercümesi kaynak belgenin zorluk düzeyi ne?
 • Genel Jeoloji Tercümesi için özel terminoloji gerekiyor mu?
 • Genel Jeoloji Tercümesi sayfa formatı nasıl?
 • Genel Jeoloji Tercümesi ne zaman teslim edilecek?

Genel Jeoloji Tercümesi Kalitesi

Genel Jeoloji belgelerin çevirisini yapabiliyor olmak için bu alandaki tercümanlarımızın içeriğin zorluk derecesine ve uzmanlık düzeyine göre en az 5 ila 10 yıl deneyimli olmaları bizim için önemli.

Ayrıca çeviri hizmetlerimiz EN 15038:2006, ISO 17100:2015 ve ISO 9001: 2015 tercüme kalitesi standartlarına uyumludur. Uzman genel jeoloji tercümeleri hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

Genel Jeoloji Çeviri Hızı

Genel Jeoloji tercümeleri hizmetinde hıza önem veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına göre tercümenizi kaliteden taviz vermeden daha hızlı yapmak için gerekirse çalışmanızı çok sayıda tercüman ve editör ile yürütebiliyoruz. Normal çalışma şartlarında genel metinler için 1 tercüman ve 1 editörle günde 10 ila 20 sayfa arasında tercüme yapabiliriz. Ancak özel projeleriniz için veya özel çeviri türleri için bu şartlar değişebilmektedir.

Belgenizi 0 532 111 44 88 WhatsApp tercüme hizmet hattımıza veya info@lingoturk.com.tr adresimize iletirseniz, proje yöneticimiz size en kısa sürede fiyat ve teslim süresi  konusunda teklif verecektir.

Akademik Çevirilerde LingoTurk Deneyimi

 • Genel Jeoloji Lisans ve Yüksek Lisans Tezi Çevirisi
 • Genel Jeoloji Doktora Tezi Tercüme
 • Genel Jeoloji Profesörlük Tezi Tercüme
 • Genel Jeoloji Uluslararası Dergi Makale Tercüme
 • Genel Jeoloji çevirilerde LingoTurk uzmanlığına güvenin.

Genel olarak genel jeoloji çevirisi talep edilen tercüme dilleri

 • İngilizce Genel Jeoloji tercümesi
 • Arapça Genel Jeoloji tercümesi
 • Almanca Genel Jeoloji tercümesi
 • Fransızca Genel Jeoloji tercümesi
 • Çince Genel Jeoloji tercümesi
 • Rusça Genel Jeoloji tercümesi
 • İtalyanca Genel Jeoloji tercümesi
 • İspanyolca Genel Jeoloji tercümesi
 • Japonca Genel Jeoloji tercümesi

Genel Jeoloji Çevirisi ve Gizlilik

Genel Jeoloji çeviri hizmetlerinde gizlilik bizim için vazgeçilmez bir kuraldır. Ayrıca Kişisel Verilerin Korunması Kanununa göre ve Avrupa Birliği Kişisel Verilerin Korunması Direktifine göre verileriniz kanunla koruma altındadır. Belgeleri gönül rahatlığıyla bize iletebilirsiniz. Bugüne kadar binlerce kişi, kurum ve kuruluşun belgeleri tarafımızdan güvenle saklanmış ve gizlilik bizim vazgeçilmez prensiplerimizden biri olmuştur.