Archives

Fiziksel Uygunluk Tercümesi

Fiziksel Uygunluk Nedir?

LingoTurk Tercüme, gelişmiş kapsamlı termnolojik veri tabanımız ve fiziksel uygunluk alanında uzman tercümanlarımız geniş bir konu alanında ilgili tüm branşlar için tüm yaygın dillerde doğru ve kaliteli tercüme hizmeti sunar.

Tercüme yönetim teknolojileri mevcut fiziksel uygunluk tercümeleri için doğrudan kullanılarak iş akışını düzene koyar ve süre tasarrufu sağlar. Acil tercüme ihtiyaçlarınız için LingoTurk, kalite standartlarını koruyarak projeleri zamanında teslim etmek için gerekli deneyime ve performansa sahiptir.

Fiziksel Uygunluk Tercümeleri için kalifiye uzman çevirmenler, editörler ve redaktörler sağlamak çevirmenlerimiz titiz bir şekilde seçilir ve test edilir. Uzman fiziksel uygunluk çevirmenlerimiz en az 5 ila 10 yıl deneyime sahiptir.

Tüm fiziksel uygunluk çevirmenleri tercüme belleklerine, alana özel sözlük ve terminolojilere sahip olup, çevirinin büyük projelerde bile doğru ve tutarlı olması sağlanır. Hızlı teslimat gerektiren büyük projeler için hızlı bir ekip kurabiliriz. Proje Yöneticileri hem proje planlama hem de kalite kontrol konularında yeteneklidir.

Fiziksel Uygunluk çevirilerinizde neden LingoTurk Tercümeyi seçmelisiniz?

Tercümelerimiz için proje sonrasında 1 yıl boyunca LingoTurk Kalite güvencesi veriyoruz. Tüm fiziksel uygunluk tercümeleriniz için Adil Tercüme Fiyatları uyguluyoruz. 15 yılda 50 binin üzerinde tercüme işini müşterilerimize teslim ettik.

15 Yıllık Deneyimimizle Fiziksel Uygunluk Tercümesi Hizmeti

Türkiye’de neredeyse tüm alanlarda birçok yerel ve uluslararası uzman kişi ve kuruluş, LingoTurk Tercümeyi tercih etmiştir. Birçok akademik yayın ve kitap LingoTurk uzmanlarının yüksek kaliteli tercüme sürecinden geçmiştir.

Ayrıca Türkiye’nin birçok devlet, üniversite, ve kamu kuruluşuna da tercüme hizmeti sağlamaktayız.

Yine Türkiye’de çok önemli bilim insanları, yazarlar, doktorlar, mühendisler, avukatlar, gazeteciler, ve iş insanları da tercüme hizmeti için güvenilir bir marka olan LingoTurk Tercümeyi seçmiştir. Siz de profesyonel fiziksel uygunluk tercümeleri hizmeti almak isterseniz, uzman info@lingoturk.com.tr adresimize detayları yazın ve uzman proje yöneticimizden destek ve bilgi alın.

Fiziksel Uygunluk Tercüme Ücretleri

Fiziksel Uygunluk tercümesi fiyatları 15 TL ile 80 TL arasında değişmektedir. Kesin fiyat almak için bize belgenizi ileterek teklif isteyiniz.

Tercüme ücretini etkileyen faktörler

Proje yöneticimiz aşağıdaki sorulara göre size en uygun tercüme ücretini verecektir.

 • Fiziksel Uygunluk Tercümesi hangi dilde yapılacak?
 • Fiziksel Uygunluk Tercümesi kaynak belgenin zorluk düzeyi ne?
 • Fiziksel Uygunluk Tercümesi için özel terminoloji gerekiyor mu?
 • Fiziksel Uygunluk Tercümesi sayfa formatı nasıl?
 • Fiziksel Uygunluk Tercümesi ne zaman teslim edilecek?

Fiziksel Uygunluk Tercümesi Kalitesi

Fiziksel Uygunluk belgelerin çevirisini yapabiliyor olmak için bu alandaki tercümanlarımızın içeriğin zorluk derecesine ve uzmanlık düzeyine göre en az 5 ila 10 yıl deneyimli olmaları bizim için önemli.

Ayrıca çeviri hizmetlerimiz EN 15038:2006, ISO 17100:2015 ve ISO 9001: 2015 tercüme kalitesi standartlarına uyumludur. Uzman fiziksel uygunluk tercümeleri hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

Fiziksel Uygunluk Çeviri Hızı

Fiziksel Uygunluk tercümeleri hizmetinde hıza önem veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına göre tercümenizi kaliteden taviz vermeden daha hızlı yapmak için gerekirse çalışmanızı çok sayıda tercüman ve editör ile yürütebiliyoruz. Normal çalışma şartlarında genel metinler için 1 tercüman ve 1 editörle günde 10 ila 20 sayfa arasında tercüme yapabiliriz. Ancak özel projeleriniz için veya özel çeviri türleri için bu şartlar değişebilmektedir.

Belgenizi 0 532 111 44 88 WhatsApp tercüme hizmet hattımıza veya info@lingoturk.com.tr adresimize iletirseniz, proje yöneticimiz size en kısa sürede fiyat ve teslim süresi  konusunda teklif verecektir.

Akademik Çevirilerde LingoTurk Deneyimi

 • Fiziksel Uygunluk Lisans ve Yüksek Lisans Tezi Çevirisi
 • Fiziksel Uygunluk Doktora Tezi Tercüme
 • Fiziksel Uygunluk Profesörlük Tezi Tercüme
 • Fiziksel Uygunluk Uluslararası Dergi Makale Tercüme
 • Fiziksel Uygunluk çevirilerde LingoTurk uzmanlığına güvenin.

Genel olarak fiziksel uygunluk çevirisi talep edilen tercüme dilleri

 • İngilizce Fiziksel Uygunluk tercümesi
 • Arapça Fiziksel Uygunluk tercümesi
 • Almanca Fiziksel Uygunluk tercümesi
 • Fransızca Fiziksel Uygunluk tercümesi
 • Çince Fiziksel Uygunluk tercümesi
 • Rusça Fiziksel Uygunluk tercümesi
 • İtalyanca Fiziksel Uygunluk tercümesi
 • İspanyolca Fiziksel Uygunluk tercümesi
 • Japonca Fiziksel Uygunluk tercümesi

Fiziksel Uygunluk Çevirisi ve Gizlilik

Fiziksel Uygunluk çeviri hizmetlerinde gizlilik bizim için vazgeçilmez bir kuraldır. Ayrıca Kişisel Verilerin Korunması Kanununa göre ve Avrupa Birliği Kişisel Verilerin Korunması Direktifine göre verileriniz kanunla koruma altındadır. Belgeleri gönül rahatlığıyla bize iletebilirsiniz. Bugüne kadar binlerce kişi, kurum ve kuruluşun belgeleri tarafımızdan güvenle saklanmış ve gizlilik bizim vazgeçilmez prensiplerimizden biri olmuştur.