Archives

Finansal Piyasalar ve Kurumlar Tercümesi

Finansal Piyasalar ve Kurumlar Nedir?

LingoTurk Tercüme, gelişmiş kapsamlı terminolojik veri tabanımız ve finansal piyasalar ve kurumlar alanında uzman tercümanlarımız geniş bir konu alanında ilgili tüm branşlar için tüm yaygın dillerde doğru ve kaliteli tercüme hizmeti sunar.

Tercüme yönetim teknolojileri mevcut finansal piyasalar ve kurumlar tercümeleri için doğrudan kullanılarak iş akışını düzene koyar ve süre tasarrufu sağlar. Acil tercüme ihtiyaçlarınız için LingoTurk, kalite standartlarını koruyarak projeleri zamanında teslim etmek için gerekli deneyime ve performansa sahiptir.

Finansal Piyasalar ve Kurumlar Tercümeleri için kalifiye uzman çevirmenler, editörler ve redaktörler sağlamak çevirmenlerimiz titiz bir şekilde seçilir ve test edilir. Uzman finansal piyasalar ve kurumlar çevirmenlerimiz en az 5 ila 10 yıl deneyime sahiptir.

Tüm finansal piyasalar ve kurumlar çevirmenleri tercüme belleklerine, alana özel sözlük ve terminolojilere sahip olup, çevirinin büyük projelerde bile doğru ve tutarlı olması sağlanır. Hızlı teslimat gerektiren büyük projeler için hızlı bir ekip kurabiliriz. Proje Yöneticileri hem proje planlama hem de kalite kontrol konularında yeteneklidir.

Finansal Piyasalar ve Kurumlar çevirilerinizde neden LingoTurk Tercümeyi seçmelisiniz?

Tercümelerimiz için proje sonrasında 1 yıl boyunca LingoTurk Kalite güvencesi veriyoruz. Tüm finansal piyasalar ve kurumlar tercümeleriniz için Adil Tercüme Fiyatları uyguluyoruz. 15 yılda 50 binin üzerinde tercüme işini müşterilerimize teslim ettik.

15 Yıllık Deneyimimizle Finansal Piyasalar ve Kurumlar Tercümesi Hizmeti

Türkiye’de neredeyse tüm alanlarda birçok yerel ve uluslararası uzman kişi ve kuruluş, LingoTurk Tercümeyi tercih etmiştir. Birçok akademik yayın ve kitap LingoTurk uzmanlarının yüksek kaliteli tercüme sürecinden geçmiştir.

Ayrıca Türkiye’nin birçok devlet, üniversite, ve kamu kuruluşuna da tercüme hizmeti sağlamaktayız.

Yine Türkiye’de çok önemli bilim insanları, yazarlar, doktorlar, mühendisler, avukatlar, gazeteciler, ve iş insanları da tercüme hizmeti için güvenilir bir marka olan LingoTurk Tercümeyi seçmiştir. Siz de profesyonel finansal piyasalar ve kurumlar tercümeleri hizmeti almak isterseniz, uzman info@lingoturk.com.tr adresimize detayları yazın ve uzman proje yöneticimizden destek ve bilgi alın.

Finansal Piyasalar ve Kurumlar Tercüme Ücretleri

Finansal Piyasalar ve Kurumlar tercümesi fiyatları 15 TL ile 80 TL arasında değişmektedir. Kesin fiyat almak için bize belgenizi ileterek teklif isteyiniz.

Tercüme ücretini etkileyen faktörler

Proje yöneticimiz aşağıdaki sorulara göre size en uygun tercüme ücretini verecektir.

 • Finansal Piyasalar ve Kurumlar Tercümesi hangi dilde yapılacak?
 • Finansal Piyasalar ve Kurumlar Tercümesi kaynak belgenin zorluk düzeyi ne?
 • Finansal Piyasalar ve Kurumlar Tercümesi için özel terminoloji gerekiyor mu?
 • Finansal Piyasalar ve Kurumlar Tercümesi sayfa formatı nasıl?
 • Finansal Piyasalar ve Kurumlar Tercümesi ne zaman teslim edilecek?

Finansal Piyasalar ve Kurumlar Tercümesi Kalitesi

Finansal Piyasalar ve Kurumlar belgelerin çevirisini yapabiliyor olmak için bu alandaki tercümanlarımızın içeriğin zorluk derecesine ve uzmanlık düzeyine göre en az 5 ila 10 yıl deneyimli olmaları bizim için önemli.

Ayrıca çeviri hizmetlerimiz EN 15038:2006, ISO 17100:2015 ve ISO 9001: 2015 tercüme kalitesi standartlarına uyumludur. Uzman finansal piyasalar ve kurumlar tercümeleri hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

Finansal Piyasalar ve Kurumlar Çeviri Hızı

Finansal Piyasalar ve Kurumlar tercümeleri hizmetinde hıza önem veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına göre tercümenizi kaliteden taviz vermeden daha hızlı yapmak için gerekirse çalışmanızı çok sayıda tercüman ve editör ile yürütebiliyoruz. Normal çalışma şartlarında genel metinler için 1 tercüman ve 1 editörle günde 10 ila 20 sayfa arasında tercüme yapabiliriz. Ancak özel projeleriniz için veya özel çeviri türleri için bu şartlar değişebilmektedir.

Belgenizi 0 532 111 44 88 WhatsApp tercüme hizmet hattımıza veya info@lingoturk.com.tr adresimize iletirseniz, proje yöneticimiz size en kısa sürede fiyat ve teslim süresi  konusunda teklif verecektir.

Akademik Çevirilerde LingoTurk Deneyimi

 • Finansal Piyasalar ve Kurumlar Lisans ve Yüksek Lisans Tezi Çevirisi
 • Finansal Piyasalar ve Kurumlar Doktora Tezi Tercüme
 • Finansal Piyasalar ve Kurumlar Profesörlük Tezi Tercüme
 • Finansal Piyasalar ve Kurumlar Uluslararası Dergi Makale Tercüme
 • Finansal Piyasalar ve Kurumlar çevirilerde LingoTurk uzmanlığına güvenin.

Genel olarak finansal piyasalar ve kurumlar çevirisi talep edilen tercüme dilleri

 • İngilizce Finansal Piyasalar ve Kurumlar tercümesi
 • Arapça Finansal Piyasalar ve Kurumlar tercümesi
 • Almanca Finansal Piyasalar ve Kurumlar tercümesi
 • Fransızca Finansal Piyasalar ve Kurumlar tercümesi
 • Çince Finansal Piyasalar ve Kurumlar tercümesi
 • Rusça Finansal Piyasalar ve Kurumlar tercümesi
 • İtalyanca Finansal Piyasalar ve Kurumlar tercümesi
 • İspanyolca Finansal Piyasalar ve Kurumlar tercümesi
 • Japonca Finansal Piyasalar ve Kurumlar tercümesi

Finansal Piyasalar ve Kurumlar Çevirisi ve Gizlilik

Finansal Piyasalar ve Kurumlar çeviri hizmetlerinde gizlilik bizim için vazgeçilmez bir kuraldır. Ayrıca Kişisel Verilerin Korunması Kanununa göre ve Avrupa Birliği Kişisel Verilerin Korunması Direktifine göre verileriniz kanunla koruma altındadır. Belgeleri gönül rahatlığıyla bize iletebilirsiniz. Bugüne kadar binlerce kişi, kurum ve kuruluşun belgeleri tarafımızdan güvenle saklanmış ve gizlilik bizim vazgeçilmez prensiplerimizden biri olmuştur.