Archives

Etkileşim Tasarımı Tercümesi

Etkileşim Tasarımı Nedir?

LingoTurk Tercüme, gelişmiş kapsamlı terminolojik veri tabanımız ve etkileşim tasarımı alanında uzman tercümanlarımız geniş bir konu alanında ilgili tüm branşlar için tüm yaygın dillerde doğru ve kaliteli tercüme hizmeti sunar.

Tercüme yönetim teknolojileri mevcut etkileşim tasarımı tercümeleri için doğrudan kullanılarak iş akışını düzene koyar ve süre tasarrufu sağlar. Acil tercüme ihtiyaçlarınız için LingoTurk, kalite standartlarını koruyarak projeleri zamanında teslim etmek için gerekli deneyime ve performansa sahiptir.

Etkileşim Tasarımı Tercümeleri için kalifiye uzman çevirmenler, editörler ve redaktörler sağlamak çevirmenlerimiz titiz bir şekilde seçilir ve test edilir. Uzman etkileşim tasarımı çevirmenlerimiz en az 5 ila 10 yıl deneyime sahiptir.

Tüm etkileşim tasarımı çevirmenleri tercüme belleklerine, alana özel sözlük ve terminolojilere sahip olup, çevirinin büyük projelerde bile doğru ve tutarlı olması sağlanır. Hızlı teslimat gerektiren büyük projeler için hızlı bir ekip kurabiliriz. Proje Yöneticileri hem proje planlama hem de kalite kontrol konularında yeteneklidir.

Etkileşim Tasarımı çevirilerinizde neden LingoTurk Tercümeyi seçmelisiniz?

Tercümelerimiz için proje sonrasında 1 yıl boyunca LingoTurk Kalite güvencesi veriyoruz. Tüm etkileşim tasarımı tercümeleriniz için Adil Tercüme Fiyatları uyguluyoruz. 15 yılda 50 binin üzerinde tercüme işini müşterilerimize teslim ettik.

15 Yıllık Deneyimimizle Etkileşim Tasarımı Tercümesi Hizmeti

Türkiye’de neredeyse tüm alanlarda birçok yerel ve uluslararası uzman kişi ve kuruluş, LingoTurk Tercümeyi tercih etmiştir. Birçok akademik yayın ve kitap LingoTurk uzmanlarının yüksek kaliteli tercüme sürecinden geçmiştir.

Ayrıca Türkiye’nin birçok devlet, üniversite, ve kamu kuruluşuna da tercüme hizmeti sağlamaktayız.

Yine Türkiye’de çok önemli bilim insanları, yazarlar, doktorlar, mühendisler, avukatlar, gazeteciler, ve iş insanları da tercüme hizmeti için güvenilir bir marka olan LingoTurk Tercümeyi seçmiştir. Siz de profesyonel etkileşim tasarımı tercümeleri hizmeti almak isterseniz, uzman info@lingoturk.com.tr adresimize detayları yazın ve uzman proje yöneticimizden destek ve bilgi alın.

Etkileşim Tasarımı Tercüme Ücretleri

Etkileşim Tasarımı tercümesi fiyatları 15 TL ile 80 TL arasında değişmektedir. Kesin fiyat almak için bize belgenizi ileterek teklif isteyiniz.

Tercüme ücretini etkileyen faktörler

Proje yöneticimiz aşağıdaki sorulara göre size en uygun tercüme ücretini verecektir.

 • Etkileşim Tasarımı Tercümesi hangi dilde yapılacak?
 • Etkileşim Tasarımı Tercümesi kaynak belgenin zorluk düzeyi ne?
 • Etkileşim Tasarımı Tercümesi için özel terminoloji gerekiyor mu?
 • Etkileşim Tasarımı Tercümesi sayfa formatı nasıl?
 • Etkileşim Tasarımı Tercümesi ne zaman teslim edilecek?

Etkileşim Tasarımı Tercümesi Kalitesi

Etkileşim Tasarımı belgelerin çevirisini yapabiliyor olmak için bu alandaki tercümanlarımızın içeriğin zorluk derecesine ve uzmanlık düzeyine göre en az 5 ila 10 yıl deneyimli olmaları bizim için önemli.

Ayrıca çeviri hizmetlerimiz EN 15038:2006, ISO 17100:2015 ve ISO 9001: 2015 tercüme kalitesi standartlarına uyumludur. Uzman etkileşim tasarımı tercümeleri hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

Etkileşim Tasarımı Çeviri Hızı

Etkileşim Tasarımı tercümeleri hizmetinde hıza önem veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına göre tercümenizi kaliteden taviz vermeden daha hızlı yapmak için gerekirse çalışmanızı çok sayıda tercüman ve editör ile yürütebiliyoruz. Normal çalışma şartlarında genel metinler için 1 tercüman ve 1 editörle günde 10 ila 20 sayfa arasında tercüme yapabiliriz. Ancak özel projeleriniz için veya özel çeviri türleri için bu şartlar değişebilmektedir.

Belgenizi 0 532 111 44 88 WhatsApp tercüme hizmet hattımıza veya info@lingoturk.com.tr adresimize iletirseniz, proje yöneticimiz size en kısa sürede fiyat ve teslim süresi  konusunda teklif verecektir.

Akademik Çevirilerde LingoTurk Deneyimi

 • Etkileşim Tasarımı Lisans ve Yüksek Lisans Tezi Çevirisi
 • Etkileşim Tasarımı Doktora Tezi Tercüme
 • Etkileşim Tasarımı Profesörlük Tezi Tercüme
 • Etkileşim Tasarımı Uluslararası Dergi Makale Tercüme
 • Etkileşim Tasarımı çevirilerde LingoTurk uzmanlığına güvenin.

Genel olarak etkileşim tasarımı çevirisi talep edilen tercüme dilleri

 • İngilizce Etkileşim Tasarımı tercümesi
 • Arapça Etkileşim Tasarımı tercümesi
 • Almanca Etkileşim Tasarımı tercümesi
 • Fransızca Etkileşim Tasarımı tercümesi
 • Çince Etkileşim Tasarımı tercümesi
 • Rusça Etkileşim Tasarımı tercümesi
 • İtalyanca Etkileşim Tasarımı tercümesi
 • İspanyolca Etkileşim Tasarımı tercümesi
 • Japonca Etkileşim Tasarımı tercümesi

Etkileşim Tasarımı Çevirisi ve Gizlilik

Etkileşim Tasarımı çeviri hizmetlerinde gizlilik bizim için vazgeçilmez bir kuraldır. Ayrıca Kişisel Verilerin Korunması Kanununa göre ve Avrupa Birliği Kişisel Verilerin Korunması Direktifine göre verileriniz kanunla koruma altındadır. Belgeleri gönül rahatlığıyla bize iletebilirsiniz. Bugüne kadar binlerce kişi, kurum ve kuruluşun belgeleri tarafımızdan güvenle saklanmış ve gizlilik bizim vazgeçilmez prensiplerimizden biri olmuştur.