Archives

Disiplinler Arası Sanat Tercümesi

Disiplinler Arası Sanat Nedir?

LingoTurk Tercüme, gelişmiş kapsamlı terminolojik veri tabanımız ve disiplinler arası sanat alanında uzman tercümanlarımız geniş bir konu alanında ilgili tüm branşlar için tüm yaygın dillerde doğru ve kaliteli tercüme hizmeti sunar.

Tercüme yönetim teknolojileri mevcut disiplinler arası sanat tercümeleri için doğrudan kullanılarak iş akışını düzene koyar ve süre tasarrufu sağlar. Acil tercüme ihtiyaçlarınız için LingoTurk, kalite standartlarını koruyarak projeleri zamanında teslim etmek için gerekli deneyime ve performansa sahiptir.

Disiplinler Arası Sanat Tercümeleri için kalifiye uzman çevirmenler, editörler ve redaktörler sağlamak çevirmenlerimiz titiz bir şekilde seçilir ve test edilir. Uzman disiplinler arası sanat çevirmenlerimiz en az 5 ila 10 yıl deneyime sahiptir.

Tüm disiplinler arası sanat çevirmenleri tercüme belleklerine, alana özel sözlük ve terminolojilere sahip olup, çevirinin büyük projelerde bile doğru ve tutarlı olması sağlanır. Hızlı teslimat gerektiren büyük projeler için hızlı bir ekip kurabiliriz. Proje Yöneticileri hem proje planlama hem de kalite kontrol konularında yeteneklidir.

Disiplinler Arası Sanat çevirilerinizde neden LingoTurk Tercümeyi seçmelisiniz?

Tercümelerimiz için proje sonrasında 1 yıl boyunca LingoTurk Kalite güvencesi veriyoruz. Tüm disiplinler arası sanat tercümeleriniz için Adil Tercüme Fiyatları uyguluyoruz. 15 yılda 50 binin üzerinde tercüme işini müşterilerimize teslim ettik.

15 Yıllık Deneyimimizle Disiplinler Arası Sanat Tercümesi Hizmeti

Türkiye’de neredeyse tüm alanlarda birçok yerel ve uluslararası uzman kişi ve kuruluş, LingoTurk Tercümeyi tercih etmiştir. Birçok akademik yayın ve kitap LingoTurk uzmanlarının yüksek kaliteli tercüme sürecinden geçmiştir.

Ayrıca Türkiye’nin birçok devlet, üniversite, ve kamu kuruluşuna da tercüme hizmeti sağlamaktayız.

Yine Türkiye’de çok önemli bilim insanları, yazarlar, doktorlar, mühendisler, avukatlar, gazeteciler, ve iş insanları da tercüme hizmeti için güvenilir bir marka olan LingoTurk Tercümeyi seçmiştir. Siz de profesyonel disiplinler arası sanat tercümeleri hizmeti almak isterseniz, uzman info@lingoturk.com.tr adresimize detayları yazın ve uzman proje yöneticimizden destek ve bilgi alın.

Disiplinler Arası Sanat Tercüme Ücretleri

Disiplinler Arası Sanat tercümesi fiyatları 15 TL ile 80 TL arasında değişmektedir. Kesin fiyat almak için bize belgenizi ileterek teklif isteyiniz.

Tercüme ücretini etkileyen faktörler

Proje yöneticimiz aşağıdaki sorulara göre size en uygun tercüme ücretini verecektir.

 • Disiplinler Arası Sanat Tercümesi hangi dilde yapılacak?
 • Disiplinler Arası Sanat Tercümesi kaynak belgenin zorluk düzeyi ne?
 • Disiplinler Arası Sanat Tercümesi için özel terminoloji gerekiyor mu?
 • Disiplinler Arası Sanat Tercümesi sayfa formatı nasıl?
 • Disiplinler Arası Sanat Tercümesi ne zaman teslim edilecek?

Disiplinler Arası Sanat Tercümesi Kalitesi

Disiplinler Arası Sanat belgelerin çevirisini yapabiliyor olmak için bu alandaki tercümanlarımızın içeriğin zorluk derecesine ve uzmanlık düzeyine göre en az 5 ila 10 yıl deneyimli olmaları bizim için önemli.

Ayrıca çeviri hizmetlerimiz EN 15038:2006, ISO 17100:2015 ve ISO 9001: 2015 tercüme kalitesi standartlarına uyumludur. Uzman disiplinler arası sanat tercümeleri hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

Disiplinler Arası Sanat Çeviri Hızı

Disiplinler Arası Sanat tercümeleri hizmetinde hıza önem veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına göre tercümenizi kaliteden taviz vermeden daha hızlı yapmak için gerekirse çalışmanızı çok sayıda tercüman ve editör ile yürütebiliyoruz. Normal çalışma şartlarında genel metinler için 1 tercüman ve 1 editörle günde 10 ila 20 sayfa arasında tercüme yapabiliriz. Ancak özel projeleriniz için veya özel çeviri türleri için bu şartlar değişebilmektedir.

Belgenizi 0 532 111 44 88 WhatsApp tercüme hizmet hattımıza veya info@lingoturk.com.tr adresimize iletirseniz, proje yöneticimiz size en kısa sürede fiyat ve teslim süresi  konusunda teklif verecektir.

Akademik Çevirilerde LingoTurk Deneyimi

 • Disiplinler Arası Sanat Lisans ve Yüksek Lisans Tezi Çevirisi
 • Disiplinler Arası Sanat Doktora Tezi Tercüme
 • Disiplinler Arası Sanat Profesörlük Tezi Tercüme
 • Disiplinler Arası Sanat Uluslararası Dergi Makale Tercüme
 • Disiplinler Arası Sanat çevirilerde LingoTurk uzmanlığına güvenin.

Genel olarak disiplinler arası sanat çevirisi talep edilen tercüme dilleri

 • İngilizce Disiplinler Arası Sanat tercümesi
 • Arapça Disiplinler Arası Sanat tercümesi
 • Almanca Disiplinler Arası Sanat tercümesi
 • Fransızca Disiplinler Arası Sanat tercümesi
 • Çince Disiplinler Arası Sanat tercümesi
 • Rusça Disiplinler Arası Sanat tercümesi
 • İtalyanca Disiplinler Arası Sanat tercümesi
 • İspanyolca Disiplinler Arası Sanat tercümesi
 • Japonca Disiplinler Arası Sanat tercümesi

Disiplinler Arası Sanat Çevirisi ve Gizlilik

Disiplinler Arası Sanat çeviri hizmetlerinde gizlilik bizim için vazgeçilmez bir kuraldır. Ayrıca Kişisel Verilerin Korunması Kanununa göre ve Avrupa Birliği Kişisel Verilerin Korunması Direktifine göre verileriniz kanunla koruma altındadır. Belgeleri gönül rahatlığıyla bize iletebilirsiniz. Bugüne kadar binlerce kişi, kurum ve kuruluşun belgeleri tarafımızdan güvenle saklanmış ve gizlilik bizim vazgeçilmez prensiplerimizden biri olmuştur.