Archives

Dil Kullanım Bilimi Tercümesi

Dil Kullanım Bilimi Nedir?

LingoTurk Tercüme, gelişmiş kapsamlı terminolojik veri tabanımız ve dil kullanım bilimi alanında uzman tercümanlarımız geniş bir konu alanında ilgili tüm branşlar için tüm yaygın dillerde doğru ve kaliteli tercüme hizmeti sunar.

Tercüme yönetim teknolojileri mevcut dil kullanım bilimi tercümeleri için doğrudan kullanılarak iş akışını düzene koyar ve süre tasarrufu sağlar. Acil tercüme ihtiyaçlarınız için LingoTurk, kalite standartlarını koruyarak projeleri zamanında teslim etmek için gerekli deneyime ve performansa sahiptir.

Dil Kullanım Bilimi Tercümeleri için kalifiye uzman çevirmenler, editörler ve redaktörler sağlamak çevirmenlerimiz titiz bir şekilde seçilir ve test edilir. Uzman dil kullanım bilimi çevirmenlerimiz en az 5 ila 10 yıl deneyime sahiptir.

Tüm dil kullanım bilimi çevirmenleri tercüme belleklerine, alana özel sözlük ve terminolojilere sahip olup, çevirinin büyük projelerde bile doğru ve tutarlı olması sağlanır. Hızlı teslimat gerektiren büyük projeler için hızlı bir ekip kurabiliriz. Proje Yöneticileri hem proje planlama hem de kalite kontrol konularında yeteneklidir.

Dil Kullanım Bilimi çevirilerinizde neden LingoTurk Tercümeyi seçmelisiniz?

Tercümelerimiz için proje sonrasında 1 yıl boyunca LingoTurk Kalite güvencesi veriyoruz. Tüm dil kullanım bilimi tercümeleriniz için Adil Tercüme Fiyatları uyguluyoruz. 15 yılda 50 binin üzerinde tercüme işini müşterilerimize teslim ettik.

15 Yıllık Deneyimimizle Dil Kullanım Bilimi Tercümesi Hizmeti

Türkiye’de neredeyse tüm alanlarda birçok yerel ve uluslararası uzman kişi ve kuruluş, LingoTurk Tercümeyi tercih etmiştir. Birçok akademik yayın ve kitap LingoTurk uzmanlarının yüksek kaliteli tercüme sürecinden geçmiştir.

Ayrıca Türkiye’nin birçok devlet, üniversite, ve kamu kuruluşuna da tercüme hizmeti sağlamaktayız.

Yine Türkiye’de çok önemli bilim insanları, yazarlar, doktorlar, mühendisler, avukatlar, gazeteciler, ve iş insanları da tercüme hizmeti için güvenilir bir marka olan LingoTurk Tercümeyi seçmiştir. Siz de profesyonel dil kullanım bilimi tercümeleri hizmeti almak isterseniz, uzman info@lingoturk.com.tr adresimize detayları yazın ve uzman proje yöneticimizden destek ve bilgi alın.

Dil Kullanım Bilimi Tercüme Ücretleri

Dil Kullanım Bilimi tercümesi fiyatları 15 TL ile 80 TL arasında değişmektedir. Kesin fiyat almak için bize belgenizi ileterek teklif isteyiniz.

Tercüme ücretini etkileyen faktörler

Proje yöneticimiz aşağıdaki sorulara göre size en uygun tercüme ücretini verecektir.

 • Dil Kullanım Bilimi Tercümesi hangi dilde yapılacak?
 • Dil Kullanım Bilimi Tercümesi kaynak belgenin zorluk düzeyi ne?
 • Dil Kullanım Bilimi Tercümesi için özel terminoloji gerekiyor mu?
 • Dil Kullanım Bilimi Tercümesi sayfa formatı nasıl?
 • Dil Kullanım Bilimi Tercümesi ne zaman teslim edilecek?

Dil Kullanım Bilimi Tercümesi Kalitesi

Dil Kullanım Bilimi belgelerin çevirisini yapabiliyor olmak için bu alandaki tercümanlarımızın içeriğin zorluk derecesine ve uzmanlık düzeyine göre en az 5 ila 10 yıl deneyimli olmaları bizim için önemli.

Ayrıca çeviri hizmetlerimiz EN 15038:2006, ISO 17100:2015 ve ISO 9001: 2015 tercüme kalitesi standartlarına uyumludur. Uzman dil kullanım bilimi tercümeleri hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

Dil Kullanım Bilimi Çeviri Hızı

Dil Kullanım Bilimi tercümeleri hizmetinde hıza önem veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına göre tercümenizi kaliteden taviz vermeden daha hızlı yapmak için gerekirse çalışmanızı çok sayıda tercüman ve editör ile yürütebiliyoruz. Normal çalışma şartlarında genel metinler için 1 tercüman ve 1 editörle günde 10 ila 20 sayfa arasında tercüme yapabiliriz. Ancak özel projeleriniz için veya özel çeviri türleri için bu şartlar değişebilmektedir.

Belgenizi 0 532 111 44 88 WhatsApp tercüme hizmet hattımıza veya info@lingoturk.com.tr adresimize iletirseniz, proje yöneticimiz size en kısa sürede fiyat ve teslim süresi  konusunda teklif verecektir.

Akademik Çevirilerde LingoTurk Deneyimi

 • Dil Kullanım Bilimi Lisans ve Yüksek Lisans Tezi Çevirisi
 • Dil Kullanım Bilimi Doktora Tezi Tercüme
 • Dil Kullanım Bilimi Profesörlük Tezi Tercüme
 • Dil Kullanım Bilimi Uluslararası Dergi Makale Tercüme
 • Dil Kullanım Bilimi çevirilerde LingoTurk uzmanlığına güvenin.

Genel olarak dil kullanım bilimi çevirisi talep edilen tercüme dilleri

 • İngilizce Dil Kullanım Bilimi tercümesi
 • Arapça Dil Kullanım Bilimi tercümesi
 • Almanca Dil Kullanım Bilimi tercümesi
 • Fransızca Dil Kullanım Bilimi tercümesi
 • Çince Dil Kullanım Bilimi tercümesi
 • Rusça Dil Kullanım Bilimi tercümesi
 • İtalyanca Dil Kullanım Bilimi tercümesi
 • İspanyolca Dil Kullanım Bilimi tercümesi
 • Japonca Dil Kullanım Bilimi tercümesi

Dil Kullanım Bilimi Çevirisi ve Gizlilik

Dil Kullanım Bilimi çeviri hizmetlerinde gizlilik bizim için vazgeçilmez bir kuraldır. Ayrıca Kişisel Verilerin Korunması Kanununa göre ve Avrupa Birliği Kişisel Verilerin Korunması Direktifine göre verileriniz kanunla koruma altındadır. Belgeleri gönül rahatlığıyla bize iletebilirsiniz. Bugüne kadar binlerce kişi, kurum ve kuruluşun belgeleri tarafımızdan güvenle saklanmış ve gizlilik bizim vazgeçilmez prensiplerimizden biri olmuştur.