Archives

Dijital Oyun Tasarımı Tercümesi

Dijital Oyun Tasarımı Nedir?

LingoTurk Tercüme, gelişmiş kapsamlı terminolojik veri tabanımız ve dijital oyun tasarımı alanında uzman tercümanlarımız geniş bir konu alanında ilgili tüm branşlar için tüm yaygın dillerde doğru ve kaliteli tercüme hizmeti sunar.

Tercüme yönetim teknolojileri mevcut dijital oyun tasarımı tercümeleri için doğrudan kullanılarak iş akışını düzene koyar ve süre tasarrufu sağlar. Acil tercüme ihtiyaçlarınız için LingoTurk, kalite standartlarını koruyarak projeleri zamanında teslim etmek için gerekli deneyime ve performansa sahiptir.

Dijital Oyun Tasarımı Tercümeleri için kalifiye uzman çevirmenler, editörler ve redaktörler sağlamak çevirmenlerimiz titiz bir şekilde seçilir ve test edilir. Uzman dijital oyun tasarımı çevirmenlerimiz en az 5 ila 10 yıl deneyime sahiptir.

Tüm dijital oyun tasarımı çevirmenleri tercüme belleklerine, alana özel sözlük ve terminolojilere sahip olup, çevirinin büyük projelerde bile doğru ve tutarlı olması sağlanır. Hızlı teslimat gerektiren büyük projeler için hızlı bir ekip kurabiliriz. Proje Yöneticileri hem proje planlama hem de kalite kontrol konularında yeteneklidir.

Dijital Oyun Tasarımı çevirilerinizde neden LingoTurk Tercümeyi seçmelisiniz?

Tercümelerimiz için proje sonrasında 1 yıl boyunca LingoTurk Kalite güvencesi veriyoruz. Tüm dijital oyun tasarımı tercümeleriniz için Adil Tercüme Fiyatları uyguluyoruz. 15 yılda 50 binin üzerinde tercüme işini müşterilerimize teslim ettik.

15 Yıllık Deneyimimizle Dijital Oyun Tasarımı Tercümesi Hizmeti

Türkiye’de neredeyse tüm alanlarda birçok yerel ve uluslararası uzman kişi ve kuruluş, LingoTurk Tercümeyi tercih etmiştir. Birçok akademik yayın ve kitap LingoTurk uzmanlarının yüksek kaliteli tercüme sürecinden geçmiştir.

Ayrıca Türkiye’nin birçok devlet, üniversite, ve kamu kuruluşuna da tercüme hizmeti sağlamaktayız.

Yine Türkiye’de çok önemli bilim insanları, yazarlar, doktorlar, mühendisler, avukatlar, gazeteciler, ve iş insanları da tercüme hizmeti için güvenilir bir marka olan LingoTurk Tercümeyi seçmiştir. Siz de profesyonel dijital oyun tasarımı tercümeleri hizmeti almak isterseniz, uzman info@lingoturk.com.tr adresimize detayları yazın ve uzman proje yöneticimizden destek ve bilgi alın.

Dijital Oyun Tasarımı Tercüme Ücretleri

Dijital Oyun Tasarımı tercümesi fiyatları 15 TL ile 80 TL arasında değişmektedir. Kesin fiyat almak için bize belgenizi ileterek teklif isteyiniz.

Tercüme ücretini etkileyen faktörler

Proje yöneticimiz aşağıdaki sorulara göre size en uygun tercüme ücretini verecektir.

 • Dijital Oyun Tasarımı Tercümesi hangi dilde yapılacak?
 • Dijital Oyun Tasarımı Tercümesi kaynak belgenin zorluk düzeyi ne?
 • Dijital Oyun Tasarımı Tercümesi için özel terminoloji gerekiyor mu?
 • Dijital Oyun Tasarımı Tercümesi sayfa formatı nasıl?
 • Dijital Oyun Tasarımı Tercümesi ne zaman teslim edilecek?

Dijital Oyun Tasarımı Tercümesi Kalitesi

Dijital Oyun Tasarımı belgelerin çevirisini yapabiliyor olmak için bu alandaki tercümanlarımızın içeriğin zorluk derecesine ve uzmanlık düzeyine göre en az 5 ila 10 yıl deneyimli olmaları bizim için önemli.

Ayrıca çeviri hizmetlerimiz EN 15038:2006, ISO 17100:2015 ve ISO 9001: 2015 tercüme kalitesi standartlarına uyumludur. Uzman dijital oyun tasarımı tercümeleri hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

Dijital Oyun Tasarımı Çeviri Hızı

Dijital Oyun Tasarımı tercümeleri hizmetinde hıza önem veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına göre tercümenizi kaliteden taviz vermeden daha hızlı yapmak için gerekirse çalışmanızı çok sayıda tercüman ve editör ile yürütebiliyoruz. Normal çalışma şartlarında genel metinler için 1 tercüman ve 1 editörle günde 10 ila 20 sayfa arasında tercüme yapabiliriz. Ancak özel projeleriniz için veya özel çeviri türleri için bu şartlar değişebilmektedir.

Belgenizi 0 532 111 44 88 WhatsApp tercüme hizmet hattımıza veya info@lingoturk.com.tr adresimize iletirseniz, proje yöneticimiz size en kısa sürede fiyat ve teslim süresi  konusunda teklif verecektir.

Akademik Çevirilerde LingoTurk Deneyimi

 • Dijital Oyun Tasarımı Lisans ve Yüksek Lisans Tezi Çevirisi
 • Dijital Oyun Tasarımı Doktora Tezi Tercüme
 • Dijital Oyun Tasarımı Profesörlük Tezi Tercüme
 • Dijital Oyun Tasarımı Uluslararası Dergi Makale Tercüme
 • Dijital Oyun Tasarımı çevirilerde LingoTurk uzmanlığına güvenin.

Genel olarak dijital oyun tasarımı çevirisi talep edilen tercüme dilleri

 • İngilizce Dijital Oyun Tasarımı tercümesi
 • Arapça Dijital Oyun Tasarımı tercümesi
 • Almanca Dijital Oyun Tasarımı tercümesi
 • Fransızca Dijital Oyun Tasarımı tercümesi
 • Çince Dijital Oyun Tasarımı tercümesi
 • Rusça Dijital Oyun Tasarımı tercümesi
 • İtalyanca Dijital Oyun Tasarımı tercümesi
 • İspanyolca Dijital Oyun Tasarımı tercümesi
 • Japonca Dijital Oyun Tasarımı tercümesi

Dijital Oyun Tasarımı Çevirisi ve Gizlilik

Dijital Oyun Tasarımı çeviri hizmetlerinde gizlilik bizim için vazgeçilmez bir kuraldır. Ayrıca Kişisel Verilerin Korunması Kanununa göre ve Avrupa Birliği Kişisel Verilerin Korunması Direktifine göre verileriniz kanunla koruma altındadır. Belgeleri gönül rahatlığıyla bize iletebilirsiniz. Bugüne kadar binlerce kişi, kurum ve kuruluşun belgeleri tarafımızdan güvenle saklanmış ve gizlilik bizim vazgeçilmez prensiplerimizden biri olmuştur.