Dijital İletişim Nedir?

LingoTurk Tercüme, gelişmiş kapsamlı terminolojik veri tabanımız ve dijital iletişim alanında uzman tercümanlarımız geniş bir konu alanında ilgili tüm branşlar için tüm yaygın dillerde doğru ve kaliteli tercüme hizmeti sunar.

Tercüme yönetim teknolojileri mevcut dijital iletişim tercümeleri için doğrudan kullanılarak iş akışını düzene koyar ve süre tasarrufu sağlar. Acil tercüme ihtiyaçlarınız için LingoTurk, kalite standartlarını koruyarak projeleri zamanında teslim etmek için gerekli deneyime ve performansa sahiptir.

Dijital İletişim Tercümeleri için kalifiye uzman çevirmenler, editörler ve redaktörler sağlamak çevirmenlerimiz titiz bir şekilde seçilir ve test edilir. Uzman dijital iletişim çevirmenlerimiz en az 5 ila 10 yıl deneyime sahiptir.

Tüm dijital iletişim çevirmenleri tercüme belleklerine, alana özel sözlük ve terminolojilere sahip olup, çevirinin büyük projelerde bile doğru ve tutarlı olması sağlanır. Hızlı teslimat gerektiren büyük projeler için hızlı bir ekip kurabiliriz. Proje Yöneticileri hem proje planlama hem de kalite kontrol konularında yeteneklidir.

Dijital İletişim çevirilerinizde neden LingoTurk Tercümeyi seçmelisiniz?

Tercümelerimiz için proje sonrasında 1 yıl boyunca LingoTurk Kalite güvencesi veriyoruz. Tüm dijital iletişim tercümeleriniz için Adil Tercüme Fiyatları uyguluyoruz. 15 yılda 50 binin üzerinde tercüme işini müşterilerimize teslim ettik.

15 Yıllık Deneyimimizle Dijital İletişim Tercümesi Hizmeti

Türkiye’de neredeyse tüm alanlarda birçok yerel ve uluslararası uzman kişi ve kuruluş, LingoTurk Tercümeyi tercih etmiştir. Birçok akademik yayın ve kitap LingoTurk uzmanlarının yüksek kaliteli tercüme sürecinden geçmiştir.

Ayrıca Türkiye’nin birçok devlet, üniversite, ve kamu kuruluşuna da tercüme hizmeti sağlamaktayız.

Yine Türkiye’de çok önemli bilim insanları, yazarlar, doktorlar, mühendisler, avukatlar, gazeteciler, ve iş insanları da tercüme hizmeti için güvenilir bir marka olan LingoTurk Tercümeyi seçmiştir. Siz de profesyonel dijital iletişim tercümeleri hizmeti almak isterseniz, uzman info@lingoturk.com.tr adresimize detayları yazın ve uzman proje yöneticimizden destek ve bilgi alın.

Dijital İletişim Tercüme Ücretleri

Dijital İletişim tercümesi fiyatları 15 TL ile 80 TL arasında değişmektedir. Kesin fiyat almak için bize belgenizi ileterek teklif isteyiniz.

Tercüme ücretini etkileyen faktörler

Proje yöneticimiz aşağıdaki sorulara göre size en uygun tercüme ücretini verecektir.

 • Dijital İletişim Tercümesi hangi dilde yapılacak?
 • Dijital İletişim Tercümesi kaynak belgenin zorluk düzeyi ne?
 • Dijital İletişim Tercümesi için özel terminoloji gerekiyor mu?
 • Dijital İletişim Tercümesi sayfa formatı nasıl?
 • Dijital İletişim Tercümesi ne zaman teslim edilecek?

Dijital İletişim Tercümesi Kalitesi

Dijital İletişim belgelerin çevirisini yapabiliyor olmak için bu alandaki tercümanlarımızın içeriğin zorluk derecesine ve uzmanlık düzeyine göre en az 5 ila 10 yıl deneyimli olmaları bizim için önemli.

Ayrıca çeviri hizmetlerimiz EN 15038:2006, ISO 17100:2015 ve ISO 9001: 2015 tercüme kalitesi standartlarına uyumludur. Uzman dijital iletişim tercümeleri hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

Dijital İletişim Çeviri Hızı

Dijital İletişim tercümeleri hizmetinde hıza önem veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına göre tercümenizi kaliteden taviz vermeden daha hızlı yapmak için gerekirse çalışmanızı çok sayıda tercüman ve editör ile yürütebiliyoruz. Normal çalışma şartlarında genel metinler için 1 tercüman ve 1 editörle günde 10 ila 20 sayfa arasında tercüme yapabiliriz. Ancak özel projeleriniz için veya özel çeviri türleri için bu şartlar değişebilmektedir.

Belgenizi 0 532 111 44 88 WhatsApp tercüme hizmet hattımıza veya info@lingoturk.com.tr adresimize iletirseniz, proje yöneticimiz size en kısa sürede fiyat ve teslim süresi  konusunda teklif verecektir.

Akademik Çevirilerde LingoTurk Deneyimi

 • Dijital İletişim Lisans ve Yüksek Lisans Tezi Çevirisi
 • Dijital İletişim Doktora Tezi Tercüme
 • Dijital İletişim Profesörlük Tezi Tercüme
 • Dijital İletişim Uluslararası Dergi Makale Tercüme
 • Dijital İletişim çevirilerde LingoTurk uzmanlığına güvenin.

Genel olarak dijital iletişim çevirisi talep edilen tercüme dilleri

 • İngilizce Dijital İletişim tercümesi
 • Arapça Dijital İletişim tercümesi
 • Almanca Dijital İletişim tercümesi
 • Fransızca Dijital İletişim tercümesi
 • Çince Dijital İletişim tercümesi
 • Rusça Dijital İletişim tercümesi
 • İtalyanca Dijital İletişim tercümesi
 • İspanyolca Dijital İletişim tercümesi
 • Japonca Dijital İletişim tercümesi

Dijital İletişim Çevirisi ve Gizlilik

Dijital İletişim çeviri hizmetlerinde gizlilik bizim için vazgeçilmez bir kuraldır. Ayrıca Kişisel Verilerin Korunması Kanununa göre ve Avrupa Birliği Kişisel Verilerin Korunması Direktifine göre verileriniz kanunla koruma altındadır. Belgeleri gönül rahatlığıyla bize iletebilirsiniz. Bugüne kadar binlerce kişi, kurum ve kuruluşun belgeleri tarafımızdan güvenle saklanmış ve gizlilik bizim vazgeçilmez prensiplerimizden biri olmuştur.