Archives

Davranışsal İktisat Tercümesi

Davranışsal İktisat Nedir?

LingoTurk Tercüme, gelişmiş kapsamlı terminolojik veri tabanımız ve davranışsal iktisat alanında uzman tercümanlarımız geniş bir konu alanında ilgili tüm branşlar için tüm yaygın dillerde doğru ve kaliteli tercüme hizmeti sunar.

Tercüme yönetim teknolojileri mevcut davranışsal iktisat tercümeleri için doğrudan kullanılarak iş akışını düzene koyar ve süre tasarrufu sağlar. Acil tercüme ihtiyaçlarınız için LingoTurk, kalite standartlarını koruyarak projeleri zamanında teslim etmek için gerekli deneyime ve performansa sahiptir.

Davranışsal İktisat Tercümeleri için kalifiye uzman çevirmenler, editörler ve redaktörler sağlamak çevirmenlerimiz titiz bir şekilde seçilir ve test edilir. Uzman davranışsal iktisat çevirmenlerimiz en az 5 ila 10 yıl deneyime sahiptir.

Tüm davranışsal iktisat çevirmenleri tercüme belleklerine, alana özel sözlük ve terminolojilere sahip olup, çevirinin büyük projelerde bile doğru ve tutarlı olması sağlanır. Hızlı teslimat gerektiren büyük projeler için hızlı bir ekip kurabiliriz. Proje Yöneticileri hem proje planlama hem de kalite kontrol konularında yeteneklidir.

Davranışsal İktisat çevirilerinizde neden LingoTurk Tercümeyi seçmelisiniz?

Tercümelerimiz için proje sonrasında 1 yıl boyunca LingoTurk Kalite güvencesi veriyoruz. Tüm davranışsal iktisat tercümeleriniz için Adil Tercüme Fiyatları uyguluyoruz. 15 yılda 50 binin üzerinde tercüme işini müşterilerimize teslim ettik.

15 Yıllık Deneyimimizle Davranışsal İktisat Tercümesi Hizmeti

Türkiye’de neredeyse tüm alanlarda birçok yerel ve uluslararası uzman kişi ve kuruluş, LingoTurk Tercümeyi tercih etmiştir. Birçok akademik yayın ve kitap LingoTurk uzmanlarının yüksek kaliteli tercüme sürecinden geçmiştir.

Ayrıca Türkiye’nin birçok devlet, üniversite, ve kamu kuruluşuna da tercüme hizmeti sağlamaktayız.

Yine Türkiye’de çok önemli bilim insanları, yazarlar, doktorlar, mühendisler, avukatlar, gazeteciler, ve iş insanları da tercüme hizmeti için güvenilir bir marka olan LingoTurk Tercümeyi seçmiştir. Siz de profesyonel davranışsal iktisat tercümeleri hizmeti almak isterseniz, uzman info@lingoturk.com.tr adresimize detayları yazın ve uzman proje yöneticimizden destek ve bilgi alın.

Davranışsal İktisat Tercüme Ücretleri

Davranışsal İktisat tercümesi fiyatları 15 TL ile 80 TL arasında değişmektedir. Kesin fiyat almak için bize belgenizi ileterek teklif isteyiniz.

Tercüme ücretini etkileyen faktörler

Proje yöneticimiz aşağıdaki sorulara göre size en uygun tercüme ücretini verecektir.

 • Davranışsal İktisat Tercümesi hangi dilde yapılacak?
 • Davranışsal İktisat Tercümesi kaynak belgenin zorluk düzeyi ne?
 • Davranışsal İktisat Tercümesi için özel terminoloji gerekiyor mu?
 • Davranışsal İktisat Tercümesi sayfa formatı nasıl?
 • Davranışsal İktisat Tercümesi ne zaman teslim edilecek?

Davranışsal İktisat Tercümesi Kalitesi

Davranışsal İktisat belgelerin çevirisini yapabiliyor olmak için bu alandaki tercümanlarımızın içeriğin zorluk derecesine ve uzmanlık düzeyine göre en az 5 ila 10 yıl deneyimli olmaları bizim için önemli.

Ayrıca çeviri hizmetlerimiz EN 15038:2006, ISO 17100:2015 ve ISO 9001: 2015 tercüme kalitesi standartlarına uyumludur. Uzman davranışsal iktisat tercümeleri hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

Davranışsal İktisat Çeviri Hızı

Davranışsal İktisat tercümeleri hizmetinde hıza önem veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına göre tercümenizi kaliteden taviz vermeden daha hızlı yapmak için gerekirse çalışmanızı çok sayıda tercüman ve editör ile yürütebiliyoruz. Normal çalışma şartlarında genel metinler için 1 tercüman ve 1 editörle günde 10 ila 20 sayfa arasında tercüme yapabiliriz. Ancak özel projeleriniz için veya özel çeviri türleri için bu şartlar değişebilmektedir.

Belgenizi 0 532 111 44 88 WhatsApp tercüme hizmet hattımıza veya info@lingoturk.com.tr adresimize iletirseniz, proje yöneticimiz size en kısa sürede fiyat ve teslim süresi  konusunda teklif verecektir.

Akademik Çevirilerde LingoTurk Deneyimi

 • Davranışsal İktisat Lisans ve Yüksek Lisans Tezi Çevirisi
 • Davranışsal İktisat Doktora Tezi Tercüme
 • Davranışsal İktisat Profesörlük Tezi Tercüme
 • Davranışsal İktisat Uluslararası Dergi Makale Tercüme
 • Davranışsal İktisat çevirilerde LingoTurk uzmanlığına güvenin.

Genel olarak davranışsal iktisat çevirisi talep edilen tercüme dilleri

 • İngilizce Davranışsal İktisat tercümesi
 • Arapça Davranışsal İktisat tercümesi
 • Almanca Davranışsal İktisat tercümesi
 • Fransızca Davranışsal İktisat tercümesi
 • Çince Davranışsal İktisat tercümesi
 • Rusça Davranışsal İktisat tercümesi
 • İtalyanca Davranışsal İktisat tercümesi
 • İspanyolca Davranışsal İktisat tercümesi
 • Japonca Davranışsal İktisat tercümesi

Davranışsal İktisat Çevirisi ve Gizlilik

Davranışsal İktisat çeviri hizmetlerinde gizlilik bizim için vazgeçilmez bir kuraldır. Ayrıca Kişisel Verilerin Korunması Kanununa göre ve Avrupa Birliği Kişisel Verilerin Korunması Direktifine göre verileriniz kanunla koruma altındadır. Belgeleri gönül rahatlığıyla bize iletebilirsiniz. Bugüne kadar binlerce kişi, kurum ve kuruluşun belgeleri tarafımızdan güvenle saklanmış ve gizlilik bizim vazgeçilmez prensiplerimizden biri olmuştur.