Archives

Dans ve Koreografi Tercümesi

Dans ve Koreografi Nedir?

LingoTurk Tercüme, gelişmiş kapsamlı terminolojik veri tabanımız ve dans ve koreografi alanında uzman tercümanlarımız geniş bir konu alanında ilgili tüm branşlar için tüm yaygın dillerde doğru ve kaliteli tercüme hizmeti sunar.

Tercüme yönetim teknolojileri mevcut dans ve koreografi tercümeleri için doğrudan kullanılarak iş akışını düzene koyar ve süre tasarrufu sağlar. Acil tercüme ihtiyaçlarınız için LingoTurk, kalite standartlarını koruyarak projeleri zamanında teslim etmek için gerekli deneyime ve performansa sahiptir.

Dans ve Koreografi Tercümeleri için kalifiye uzman çevirmenler, editörler ve redaktörler sağlamak çevirmenlerimiz titiz bir şekilde seçilir ve test edilir. Uzman dans ve koreografi çevirmenlerimiz en az 5 ila 10 yıl deneyime sahiptir.

Tüm dans ve koreografi çevirmenleri tercüme belleklerine, alana özel sözlük ve terminolojilere sahip olup, çevirinin büyük projelerde bile doğru ve tutarlı olması sağlanır. Hızlı teslimat gerektiren büyük projeler için hızlı bir ekip kurabiliriz. Proje Yöneticileri hem proje planlama hem de kalite kontrol konularında yeteneklidir.

Dans ve Koreografi çevirilerinizde neden LingoTurk Tercümeyi seçmelisiniz?

Tercümelerimiz için proje sonrasında 1 yıl boyunca LingoTurk Kalite güvencesi veriyoruz. Tüm dans ve koreografi tercümeleriniz için Adil Tercüme Fiyatları uyguluyoruz. 15 yılda 50 binin üzerinde tercüme işini müşterilerimize teslim ettik.

15 Yıllık Deneyimimizle Dans ve Koreografi Tercümesi Hizmeti

Türkiye’de neredeyse tüm alanlarda birçok yerel ve uluslararası uzman kişi ve kuruluş, LingoTurk Tercümeyi tercih etmiştir. Birçok akademik yayın ve kitap LingoTurk uzmanlarının yüksek kaliteli tercüme sürecinden geçmiştir.

Ayrıca Türkiye’nin birçok devlet, üniversite, ve kamu kuruluşuna da tercüme hizmeti sağlamaktayız.

Yine Türkiye’de çok önemli bilim insanları, yazarlar, doktorlar, mühendisler, avukatlar, gazeteciler, ve iş insanları da tercüme hizmeti için güvenilir bir marka olan LingoTurk Tercümeyi seçmiştir. Siz de profesyonel dans ve koreografi tercümeleri hizmeti almak isterseniz, uzman info@lingoturk.com.tr adresimize detayları yazın ve uzman proje yöneticimizden destek ve bilgi alın.

Dans ve Koreografi Tercüme Ücretleri

Dans ve Koreografi tercümesi fiyatları 15 TL ile 80 TL arasında değişmektedir. Kesin fiyat almak için bize belgenizi ileterek teklif isteyiniz.

Tercüme ücretini etkileyen faktörler

Proje yöneticimiz aşağıdaki sorulara göre size en uygun tercüme ücretini verecektir.

 • Dans ve Koreografi Tercümesi hangi dilde yapılacak?
 • Dans ve Koreografi Tercümesi kaynak belgenin zorluk düzeyi ne?
 • Dans ve Koreografi Tercümesi için özel terminoloji gerekiyor mu?
 • Dans ve Koreografi Tercümesi sayfa formatı nasıl?
 • Dans ve Koreografi Tercümesi ne zaman teslim edilecek?

Dans ve Koreografi Tercümesi Kalitesi

Dans ve Koreografi belgelerin çevirisini yapabiliyor olmak için bu alandaki tercümanlarımızın içeriğin zorluk derecesine ve uzmanlık düzeyine göre en az 5 ila 10 yıl deneyimli olmaları bizim için önemli.

Ayrıca çeviri hizmetlerimiz EN 15038:2006, ISO 17100:2015 ve ISO 9001: 2015 tercüme kalitesi standartlarına uyumludur. Uzman dans ve koreografi tercümeleri hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

Dans ve Koreografi Çeviri Hızı

Dans ve Koreografi tercümeleri hizmetinde hıza önem veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına göre tercümenizi kaliteden taviz vermeden daha hızlı yapmak için gerekirse çalışmanızı çok sayıda tercüman ve editör ile yürütebiliyoruz. Normal çalışma şartlarında genel metinler için 1 tercüman ve 1 editörle günde 10 ila 20 sayfa arasında tercüme yapabiliriz. Ancak özel projeleriniz için veya özel çeviri türleri için bu şartlar değişebilmektedir.

Belgenizi 0 532 111 44 88 WhatsApp tercüme hizmet hattımıza veya info@lingoturk.com.tr adresimize iletirseniz, proje yöneticimiz size en kısa sürede fiyat ve teslim süresi  konusunda teklif verecektir.

Akademik Çevirilerde LingoTurk Deneyimi

 • Dans ve Koreografi Lisans ve Yüksek Lisans Tezi Çevirisi
 • Dans ve Koreografi Doktora Tezi Tercüme
 • Dans ve Koreografi Profesörlük Tezi Tercüme
 • Dans ve Koreografi Uluslararası Dergi Makale Tercüme
 • Dans ve Koreografi çevirilerde LingoTurk uzmanlığına güvenin.

Genel olarak dans ve koreografi çevirisi talep edilen tercüme dilleri

 • İngilizce Dans ve Koreografi tercümesi
 • Arapça Dans ve Koreografi tercümesi
 • Almanca Dans ve Koreografi tercümesi
 • Fransızca Dans ve Koreografi tercümesi
 • Çince Dans ve Koreografi tercümesi
 • Rusça Dans ve Koreografi tercümesi
 • İtalyanca Dans ve Koreografi tercümesi
 • İspanyolca Dans ve Koreografi tercümesi
 • Japonca Dans ve Koreografi tercümesi

Dans ve Koreografi Çevirisi ve Gizlilik

Dans ve Koreografi çeviri hizmetlerinde gizlilik bizim için vazgeçilmez bir kuraldır. Ayrıca Kişisel Verilerin Korunması Kanununa göre ve Avrupa Birliği Kişisel Verilerin Korunması Direktifine göre verileriniz kanunla koruma altındadır. Belgeleri gönül rahatlığıyla bize iletebilirsiniz. Bugüne kadar binlerce kişi, kurum ve kuruluşun belgeleri tarafımızdan güvenle saklanmış ve gizlilik bizim vazgeçilmez prensiplerimizden biri olmuştur.