Archives

Çok kriterli Karar verme Tercümesi

Çok kriterli Karar verme Nedir?

LingoTurk Tercüme, gelişmiş kapsamlı terminolojik veri tabanımız ve çok kriterli karar verme alanında uzman tercümanlarımız geniş bir konu alanında ilgili tüm branşlar için tüm yaygın dillerde doğru ve kaliteli tercüme hizmeti sunar.

Tercüme yönetim teknolojileri mevcut çok kriterli karar verme tercümeleri için doğrudan kullanılarak iş akışını düzene koyar ve süre tasarrufu sağlar. Acil tercüme ihtiyaçlarınız için LingoTurk, kalite standartlarını koruyarak projeleri zamanında teslim etmek için gerekli deneyime ve performansa sahiptir.

Çok kriterli Karar verme Tercümeleri için kalifiye uzman çevirmenler, editörler ve redaktörler sağlamak çevirmenlerimiz titiz bir şekilde seçilir ve test edilir. Uzman çok kriterli karar verme çevirmenlerimiz en az 5 ila 10 yıl deneyime sahiptir.

Tüm çok kriterli karar verme çevirmenleri tercüme belleklerine, alana özel sözlük ve terminolojilere sahip olup, çevirinin büyük projelerde bile doğru ve tutarlı olması sağlanır. Hızlı teslimat gerektiren büyük projeler için hızlı bir ekip kurabiliriz. Proje Yöneticileri hem proje planlama hem de kalite kontrol konularında yeteneklidir.

Çok kriterli Karar verme çevirilerinizde neden LingoTurk Tercümeyi seçmelisiniz?

Tercümelerimiz için proje sonrasında 1 yıl boyunca LingoTurk Kalite güvencesi veriyoruz. Tüm çok kriterli karar verme tercümeleriniz için Adil Tercüme Fiyatları uyguluyoruz. 15 yılda 50 binin üzerinde tercüme işini müşterilerimize teslim ettik.

15 Yıllık Deneyimimizle Çok kriterli Karar verme Tercümesi Hizmeti

Türkiye’de neredeyse tüm alanlarda birçok yerel ve uluslararası uzman kişi ve kuruluş, LingoTurk Tercümeyi tercih etmiştir. Birçok akademik yayın ve kitap LingoTurk uzmanlarının yüksek kaliteli tercüme sürecinden geçmiştir.

Ayrıca Türkiye’nin birçok devlet, üniversite, ve kamu kuruluşuna da tercüme hizmeti sağlamaktayız.

Yine Türkiye’de çok önemli bilim insanları, yazarlar, doktorlar, mühendisler, avukatlar, gazeteciler, ve iş insanları da tercüme hizmeti için güvenilir bir marka olan LingoTurk Tercümeyi seçmiştir. Siz de profesyonel çok kriterli karar verme tercümeleri hizmeti almak isterseniz, uzman info@lingoturk.com.tr adresimize detayları yazın ve uzman proje yöneticimizden destek ve bilgi alın.

Çok kriterli Karar verme Tercüme Ücretleri

Çok kriterli Karar verme tercümesi fiyatları 15 TL ile 80 TL arasında değişmektedir. Kesin fiyat almak için bize belgenizi ileterek teklif isteyiniz.

Tercüme ücretini etkileyen faktörler

Proje yöneticimiz aşağıdaki sorulara göre size en uygun tercüme ücretini verecektir.

 • Çok kriterli Karar verme Tercümesi hangi dilde yapılacak?
 • Çok kriterli Karar verme Tercümesi kaynak belgenin zorluk düzeyi ne?
 • Çok kriterli Karar verme Tercümesi için özel terminoloji gerekiyor mu?
 • Çok kriterli Karar verme Tercümesi sayfa formatı nasıl?
 • Çok kriterli Karar verme Tercümesi ne zaman teslim edilecek?

Çok kriterli Karar verme Tercümesi Kalitesi

Çok kriterli Karar verme belgelerin çevirisini yapabiliyor olmak için bu alandaki tercümanlarımızın içeriğin zorluk derecesine ve uzmanlık düzeyine göre en az 5 ila 10 yıl deneyimli olmaları bizim için önemli.

Ayrıca çeviri hizmetlerimiz EN 15038:2006, ISO 17100:2015 ve ISO 9001: 2015 tercüme kalitesi standartlarına uyumludur. Uzman çok kriterli karar verme tercümeleri hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

Çok kriterli Karar verme Çeviri Hızı

Çok kriterli Karar verme tercümeleri hizmetinde hıza önem veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına göre tercümenizi kaliteden taviz vermeden daha hızlı yapmak için gerekirse çalışmanızı çok sayıda tercüman ve editör ile yürütebiliyoruz. Normal çalışma şartlarında genel metinler için 1 tercüman ve 1 editörle günde 10 ila 20 sayfa arasında tercüme yapabiliriz. Ancak özel projeleriniz için veya özel çeviri türleri için bu şartlar değişebilmektedir.

Belgenizi 0 532 111 44 88 WhatsApp tercüme hizmet hattımıza veya info@lingoturk.com.tr adresimize iletirseniz, proje yöneticimiz size en kısa sürede fiyat ve teslim süresi  konusunda teklif verecektir.

Akademik Çevirilerde LingoTurk Deneyimi

 • Çok kriterli Karar verme Lisans ve Yüksek Lisans Tezi Çevirisi
 • Çok kriterli Karar verme Doktora Tezi Tercüme
 • Çok kriterli Karar verme Profesörlük Tezi Tercüme
 • Çok kriterli Karar verme Uluslararası Dergi Makale Tercüme
 • Çok kriterli Karar verme çevirilerde LingoTurk uzmanlığına güvenin.

Genel olarak çok kriterli karar verme çevirisi talep edilen tercüme dilleri

 • İngilizce Çok kriterli Karar verme tercümesi
 • Arapça Çok kriterli Karar verme tercümesi
 • Almanca Çok kriterli Karar verme tercümesi
 • Fransızca Çok kriterli Karar verme tercümesi
 • Çince Çok kriterli Karar verme tercümesi
 • Rusça Çok kriterli Karar verme tercümesi
 • İtalyanca Çok kriterli Karar verme tercümesi
 • İspanyolca Çok kriterli Karar verme tercümesi
 • Japonca Çok kriterli Karar verme tercümesi

Çok kriterli Karar verme Çevirisi ve Gizlilik

Çok kriterli Karar verme çeviri hizmetlerinde gizlilik bizim için vazgeçilmez bir kuraldır. Ayrıca Kişisel Verilerin Korunması Kanununa göre ve Avrupa Birliği Kişisel Verilerin Korunması Direktifine göre verileriniz kanunla koruma altındadır. Belgeleri gönül rahatlığıyla bize iletebilirsiniz. Bugüne kadar binlerce kişi, kurum ve kuruluşun belgeleri tarafımızdan güvenle saklanmış ve gizlilik bizim vazgeçilmez prensiplerimizden biri olmuştur.