Archives

Çalışma Ekonomisi Tercümesi

Çalışma Ekonomisi Nedir?

LingoTurk Tercüme, gelişmiş kapsamlı terminolojik veri tabanımız ve çalışma ekonomisi alanında uzman tercümanlarımız geniş bir konu alanında ilgili tüm branşlar için tüm yaygın dillerde doğru ve kaliteli tercüme hizmeti sunar.

Tercüme yönetim teknolojileri mevcut çalışma ekonomisi tercümeleri için doğrudan kullanılarak iş akışını düzene koyar ve süre tasarrufu sağlar. Acil tercüme ihtiyaçlarınız için LingoTurk, kalite standartlarını koruyarak projeleri zamanında teslim etmek için gerekli deneyime ve performansa sahiptir.

Çalışma Ekonomisi Tercümeleri için kalifiye uzman çevirmenler, editörler ve redaktörler sağlamak çevirmenlerimiz titiz bir şekilde seçilir ve test edilir. Uzman çalışma ekonomisi çevirmenlerimiz en az 5 ila 10 yıl deneyime sahiptir.

Tüm çalışma ekonomisi çevirmenleri tercüme belleklerine, alana özel sözlük ve terminolojilere sahip olup, çevirinin büyük projelerde bile doğru ve tutarlı olması sağlanır. Hızlı teslimat gerektiren büyük projeler için hızlı bir ekip kurabiliriz. Proje Yöneticileri hem proje planlama hem de kalite kontrol konularında yeteneklidir.

Çalışma Ekonomisi çevirilerinizde neden LingoTurk Tercümeyi seçmelisiniz?

Tercümelerimiz için proje sonrasında 1 yıl boyunca LingoTurk Kalite güvencesi veriyoruz. Tüm çalışma ekonomisi tercümeleriniz için Adil Tercüme Fiyatları uyguluyoruz. 15 yılda 50 binin üzerinde tercüme işini müşterilerimize teslim ettik.

15 Yıllık Deneyimimizle Çalışma Ekonomisi Tercümesi Hizmeti

Türkiye’de neredeyse tüm alanlarda birçok yerel ve uluslararası uzman kişi ve kuruluş, LingoTurk Tercümeyi tercih etmiştir. Birçok akademik yayın ve kitap LingoTurk uzmanlarının yüksek kaliteli tercüme sürecinden geçmiştir.

Ayrıca Türkiye’nin birçok devlet, üniversite, ve kamu kuruluşuna da tercüme hizmeti sağlamaktayız.

Yine Türkiye’de çok önemli bilim insanları, yazarlar, doktorlar, mühendisler, avukatlar, gazeteciler, ve iş insanları da tercüme hizmeti için güvenilir bir marka olan LingoTurk Tercümeyi seçmiştir. Siz de profesyonel çalışma ekonomisi tercümeleri hizmeti almak isterseniz, uzman info@lingoturk.com.tr adresimize detayları yazın ve uzman proje yöneticimizden destek ve bilgi alın.

Çalışma Ekonomisi Tercüme Ücretleri

Çalışma Ekonomisi tercümesi fiyatları 15 TL ile 80 TL arasında değişmektedir. Kesin fiyat almak için bize belgenizi ileterek teklif isteyiniz.

Tercüme ücretini etkileyen faktörler

Proje yöneticimiz aşağıdaki sorulara göre size en uygun tercüme ücretini verecektir.

 • Çalışma Ekonomisi Tercümesi hangi dilde yapılacak?
 • Çalışma Ekonomisi Tercümesi kaynak belgenin zorluk düzeyi ne?
 • Çalışma Ekonomisi Tercümesi için özel terminoloji gerekiyor mu?
 • Çalışma Ekonomisi Tercümesi sayfa formatı nasıl?
 • Çalışma Ekonomisi Tercümesi ne zaman teslim edilecek?

Çalışma Ekonomisi Tercümesi Kalitesi

Çalışma Ekonomisi belgelerin çevirisini yapabiliyor olmak için bu alandaki tercümanlarımızın içeriğin zorluk derecesine ve uzmanlık düzeyine göre en az 5 ila 10 yıl deneyimli olmaları bizim için önemli.

Ayrıca çeviri hizmetlerimiz EN 15038:2006, ISO 17100:2015 ve ISO 9001: 2015 tercüme kalitesi standartlarına uyumludur. Uzman çalışma ekonomisi tercümeleri hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

Çalışma Ekonomisi Çeviri Hızı

Çalışma Ekonomisi tercümeleri hizmetinde hıza önem veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına göre tercümenizi kaliteden taviz vermeden daha hızlı yapmak için gerekirse çalışmanızı çok sayıda tercüman ve editör ile yürütebiliyoruz. Normal çalışma şartlarında genel metinler için 1 tercüman ve 1 editörle günde 10 ila 20 sayfa arasında tercüme yapabiliriz. Ancak özel projeleriniz için veya özel çeviri türleri için bu şartlar değişebilmektedir.

Belgenizi 0 532 111 44 88 WhatsApp tercüme hizmet hattımıza veya info@lingoturk.com.tr adresimize iletirseniz, proje yöneticimiz size en kısa sürede fiyat ve teslim süresi  konusunda teklif verecektir.

Akademik Çevirilerde LingoTurk Deneyimi

 • Çalışma Ekonomisi Lisans ve Yüksek Lisans Tezi Çevirisi
 • Çalışma Ekonomisi Doktora Tezi Tercüme
 • Çalışma Ekonomisi Profesörlük Tezi Tercüme
 • Çalışma Ekonomisi Uluslararası Dergi Makale Tercüme
 • Çalışma Ekonomisi çevirilerde LingoTurk uzmanlığına güvenin.

Genel olarak çalışma ekonomisi çevirisi talep edilen tercüme dilleri

 • İngilizce Çalışma Ekonomisi tercümesi
 • Arapça Çalışma Ekonomisi tercümesi
 • Almanca Çalışma Ekonomisi tercümesi
 • Fransızca Çalışma Ekonomisi tercümesi
 • Çince Çalışma Ekonomisi tercümesi
 • Rusça Çalışma Ekonomisi tercümesi
 • İtalyanca Çalışma Ekonomisi tercümesi
 • İspanyolca Çalışma Ekonomisi tercümesi
 • Japonca Çalışma Ekonomisi tercümesi

Çalışma Ekonomisi Çevirisi ve Gizlilik

Çalışma Ekonomisi çeviri hizmetlerinde gizlilik bizim için vazgeçilmez bir kuraldır. Ayrıca Kişisel Verilerin Korunması Kanununa göre ve Avrupa Birliği Kişisel Verilerin Korunması Direktifine göre verileriniz kanunla koruma altındadır. Belgeleri gönül rahatlığıyla bize iletebilirsiniz. Bugüne kadar binlerce kişi, kurum ve kuruluşun belgeleri tarafımızdan güvenle saklanmış ve gizlilik bizim vazgeçilmez prensiplerimizden biri olmuştur.