Archives

Biyomalzeme Tercümesi

Biyomalzeme Nedir?

LingoTurk Tercüme, gelişmiş kapsamlı terminolojik veri tabanımız ve biyomalzeme alanında uzman tercümanlarımız geniş bir konu alanında ilgili tüm branşlar için tüm yaygın dillerde doğru ve kaliteli tercüme hizmeti sunar.

Tercüme yönetim teknolojileri mevcut biyomalzeme tercümeleri için doğrudan kullanılarak iş akışını düzene koyar ve süre tasarrufu sağlar. Acil tercüme ihtiyaçlarınız için LingoTurk, kalite standartlarını koruyarak projeleri zamanında teslim etmek için gerekli deneyime ve performansa sahiptir.

Biyomalzeme Tercümeleri için kalifiye uzman çevirmenler, editörler ve redaktörler sağlamak çevirmenlerimiz titiz bir şekilde seçilir ve test edilir. Uzman biyomalzeme çevirmenlerimiz en az 5 ila 10 yıl deneyime sahiptir.

Tüm biyomalzeme çevirmenleri tercüme belleklerine, alana özel sözlük ve terminolojilere sahip olup, çevirinin büyük projelerde bile doğru ve tutarlı olması sağlanır. Hızlı teslimat gerektiren büyük projeler için hızlı bir ekip kurabiliriz. Proje Yöneticileri hem proje planlama hem de kalite kontrol konularında yeteneklidir.

Biyomalzeme çevirilerinizde neden LingoTurk Tercümeyi seçmelisiniz?

Tercümelerimiz için proje sonrasında 1 yıl boyunca LingoTurk Kalite güvencesi veriyoruz. Tüm biyomalzeme tercümeleriniz için Adil Tercüme Fiyatları uyguluyoruz. 15 yılda 50 binin üzerinde tercüme işini müşterilerimize teslim ettik.

15 Yıllık Deneyimimizle Biyomalzeme Tercümesi Hizmeti

Türkiye’de neredeyse tüm alanlarda birçok yerel ve uluslararası uzman kişi ve kuruluş, LingoTurk Tercümeyi tercih etmiştir. Birçok akademik yayın ve kitap LingoTurk uzmanlarının yüksek kaliteli tercüme sürecinden geçmiştir.

Ayrıca Türkiye’nin birçok devlet, üniversite, ve kamu kuruluşuna da tercüme hizmeti sağlamaktayız.

Yine Türkiye’de çok önemli bilim insanları, yazarlar, doktorlar, mühendisler, avukatlar, gazeteciler, ve iş insanları da tercüme hizmeti için güvenilir bir marka olan LingoTurk Tercümeyi seçmiştir. Siz de profesyonel biyomalzeme tercümeleri hizmeti almak isterseniz, uzman info@lingoturk.com.tr adresimize detayları yazın ve uzman proje yöneticimizden destek ve bilgi alın.

Biyomalzeme Tercüme Ücretleri

Biyomalzeme tercümesi fiyatları 15 TL ile 80 TL arasında değişmektedir. Kesin fiyat almak için bize belgenizi ileterek teklif isteyiniz.

Tercüme ücretini etkileyen faktörler

Proje yöneticimiz aşağıdaki sorulara göre size en uygun tercüme ücretini verecektir.

 • Biyomalzeme Tercümesi hangi dilde yapılacak?
 • Biyomalzeme Tercümesi kaynak belgenin zorluk düzeyi ne?
 • Biyomalzeme Tercümesi için özel terminoloji gerekiyor mu?
 • Biyomalzeme Tercümesi sayfa formatı nasıl?
 • Biyomalzeme Tercümesi ne zaman teslim edilecek?

Biyomalzeme Tercümesi Kalitesi

Biyomalzeme belgelerin çevirisini yapabiliyor olmak için bu alandaki tercümanlarımızın içeriğin zorluk derecesine ve uzmanlık düzeyine göre en az 5 ila 10 yıl deneyimli olmaları bizim için önemli.

Ayrıca çeviri hizmetlerimiz EN 15038:2006, ISO 17100:2015 ve ISO 9001: 2015 tercüme kalitesi standartlarına uyumludur. Uzman biyomalzeme tercümeleri hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

Biyomalzeme Çeviri Hızı

Biyomalzeme tercümeleri hizmetinde hıza önem veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına göre tercümenizi kaliteden taviz vermeden daha hızlı yapmak için gerekirse çalışmanızı çok sayıda tercüman ve editör ile yürütebiliyoruz. Normal çalışma şartlarında genel metinler için 1 tercüman ve 1 editörle günde 10 ila 20 sayfa arasında tercüme yapabiliriz. Ancak özel projeleriniz için veya özel çeviri türleri için bu şartlar değişebilmektedir.

Belgenizi 0 532 111 44 88 WhatsApp tercüme hizmet hattımıza veya info@lingoturk.com.tr adresimize iletirseniz, proje yöneticimiz size en kısa sürede fiyat ve teslim süresi  konusunda teklif verecektir.

Akademik Çevirilerde LingoTurk Deneyimi

 • Biyomalzeme Lisans ve Yüksek Lisans Tezi Çevirisi
 • Biyomalzeme Doktora Tezi Tercüme
 • Biyomalzeme Profesörlük Tezi Tercüme
 • Biyomalzeme Uluslararası Dergi Makale Tercüme
 • Biyomalzeme çevirilerde LingoTurk uzmanlığına güvenin.

Genel olarak biyomalzeme çevirisi talep edilen tercüme dilleri

 • İngilizce Biyomalzeme tercümesi
 • Arapça Biyomalzeme tercümesi
 • Almanca Biyomalzeme tercümesi
 • Fransızca Biyomalzeme tercümesi
 • Çince Biyomalzeme tercümesi
 • Rusça Biyomalzeme tercümesi
 • İtalyanca Biyomalzeme tercümesi
 • İspanyolca Biyomalzeme tercümesi
 • Japonca Biyomalzeme tercümesi

Biyomalzeme Çevirisi ve Gizlilik

Biyomalzeme çeviri hizmetlerinde gizlilik bizim için vazgeçilmez bir kuraldır. Ayrıca Kişisel Verilerin Korunması Kanununa göre ve Avrupa Birliği Kişisel Verilerin Korunması Direktifine göre verileriniz kanunla koruma altındadır. Belgeleri gönül rahatlığıyla bize iletebilirsiniz. Bugüne kadar binlerce kişi, kurum ve kuruluşun belgeleri tarafımızdan güvenle saklanmış ve gizlilik bizim vazgeçilmez prensiplerimizden biri olmuştur.