Archives

Bilişim Sistemleri Tercümesi

Bilişim Sistemleri Nedir?

LingoTurk Tercüme, gelişmiş kapsamlı terminolojik veri tabanımız ve bilişim sistemleri alanında uzman tercümanlarımız geniş bir konu alanında ilgili tüm branşlar için tüm yaygın dillerde doğru ve kaliteli tercüme hizmeti sunar.

Tercüme yönetim teknolojileri mevcut bilişim sistemleri tercümeleri için doğrudan kullanılarak iş akışını düzene koyar ve süre tasarrufu sağlar. Acil tercüme ihtiyaçlarınız için LingoTurk, kalite standartlarını koruyarak projeleri zamanında teslim etmek için gerekli deneyime ve performansa sahiptir.

Bilişim Sistemleri Tercümeleri için kalifiye uzman çevirmenler, editörler ve redaktörler sağlamak çevirmenlerimiz titiz bir şekilde seçilir ve test edilir. Uzman bilişim sistemleri çevirmenlerimiz en az 5 ila 10 yıl deneyime sahiptir.

Tüm bilişim sistemleri çevirmenleri tercüme belleklerine, alana özel sözlük ve terminolojilere sahip olup, çevirinin büyük projelerde bile doğru ve tutarlı olması sağlanır. Hızlı teslimat gerektiren büyük projeler için hızlı bir ekip kurabiliriz. Proje Yöneticileri hem proje planlama hem de kalite kontrol konularında yeteneklidir.

Bilişim Sistemleri çevirilerinizde neden LingoTurk Tercümeyi seçmelisiniz?

Tercümelerimiz için proje sonrasında 1 yıl boyunca LingoTurk Kalite güvencesi veriyoruz. Tüm bilişim sistemleri tercümeleriniz için Adil Tercüme Fiyatları uyguluyoruz. 15 yılda 50 binin üzerinde tercüme işini müşterilerimize teslim ettik.

15 Yıllık Deneyimimizle Bilişim Sistemleri Tercümesi Hizmeti

Türkiye’de neredeyse tüm alanlarda birçok yerel ve uluslararası uzman kişi ve kuruluş, LingoTurk Tercümeyi tercih etmiştir. Birçok akademik yayın ve kitap LingoTurk uzmanlarının yüksek kaliteli tercüme sürecinden geçmiştir.

Ayrıca Türkiye’nin birçok devlet, üniversite, ve kamu kuruluşuna da tercüme hizmeti sağlamaktayız.

Yine Türkiye’de çok önemli bilim insanları, yazarlar, doktorlar, mühendisler, avukatlar, gazeteciler, ve iş insanları da tercüme hizmeti için güvenilir bir marka olan LingoTurk Tercümeyi seçmiştir. Siz de profesyonel bilişim sistemleri tercümeleri hizmeti almak isterseniz, uzman info@lingoturk.com.tr adresimize detayları yazın ve uzman proje yöneticimizden destek ve bilgi alın.

Bilişim Sistemleri Tercüme Ücretleri

Bilişim Sistemleri tercümesi fiyatları 15 TL ile 80 TL arasında değişmektedir. Kesin fiyat almak için bize belgenizi ileterek teklif isteyiniz.

Tercüme ücretini etkileyen faktörler

Proje yöneticimiz aşağıdaki sorulara göre size en uygun tercüme ücretini verecektir.

 • Bilişim Sistemleri Tercümesi hangi dilde yapılacak?
 • Bilişim Sistemleri Tercümesi kaynak belgenin zorluk düzeyi ne?
 • Bilişim Sistemleri Tercümesi için özel terminoloji gerekiyor mu?
 • Bilişim Sistemleri Tercümesi sayfa formatı nasıl?
 • Bilişim Sistemleri Tercümesi ne zaman teslim edilecek?

Bilişim Sistemleri Tercümesi Kalitesi

Bilişim Sistemleri belgelerin çevirisini yapabiliyor olmak için bu alandaki tercümanlarımızın içeriğin zorluk derecesine ve uzmanlık düzeyine göre en az 5 ila 10 yıl deneyimli olmaları bizim için önemli.

Ayrıca çeviri hizmetlerimiz EN 15038:2006, ISO 17100:2015 ve ISO 9001: 2015 tercüme kalitesi standartlarına uyumludur. Uzman bilişim sistemleri tercümeleri hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

Bilişim Sistemleri Çeviri Hızı

Bilişim Sistemleri tercümeleri hizmetinde hıza önem veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına göre tercümenizi kaliteden taviz vermeden daha hızlı yapmak için gerekirse çalışmanızı çok sayıda tercüman ve editör ile yürütebiliyoruz. Normal çalışma şartlarında genel metinler için 1 tercüman ve 1 editörle günde 10 ila 20 sayfa arasında tercüme yapabiliriz. Ancak özel projeleriniz için veya özel çeviri türleri için bu şartlar değişebilmektedir.

Belgenizi 0 532 111 44 88 WhatsApp tercüme hizmet hattımıza veya info@lingoturk.com.tr adresimize iletirseniz, proje yöneticimiz size en kısa sürede fiyat ve teslim süresi  konusunda teklif verecektir.

Akademik Çevirilerde LingoTurk Deneyimi

 • Bilişim Sistemleri Lisans ve Yüksek Lisans Tezi Çevirisi
 • Bilişim Sistemleri Doktora Tezi Tercüme
 • Bilişim Sistemleri Profesörlük Tezi Tercüme
 • Bilişim Sistemleri Uluslararası Dergi Makale Tercüme
 • Bilişim Sistemleri çevirilerde LingoTurk uzmanlığına güvenin.

Genel olarak bilişim sistemleri çevirisi talep edilen tercüme dilleri

 • İngilizce Bilişim Sistemleri tercümesi
 • Arapça Bilişim Sistemleri tercümesi
 • Almanca Bilişim Sistemleri tercümesi
 • Fransızca Bilişim Sistemleri tercümesi
 • Çince Bilişim Sistemleri tercümesi
 • Rusça Bilişim Sistemleri tercümesi
 • İtalyanca Bilişim Sistemleri tercümesi
 • İspanyolca Bilişim Sistemleri tercümesi
 • Japonca Bilişim Sistemleri tercümesi

Bilişim Sistemleri Çevirisi ve Gizlilik

Bilişim Sistemleri çeviri hizmetlerinde gizlilik bizim için vazgeçilmez bir kuraldır. Ayrıca Kişisel Verilerin Korunması Kanununa göre ve Avrupa Birliği Kişisel Verilerin Korunması Direktifine göre verileriniz kanunla koruma altındadır. Belgeleri gönül rahatlığıyla bize iletebilirsiniz. Bugüne kadar binlerce kişi, kurum ve kuruluşun belgeleri tarafımızdan güvenle saklanmış ve gizlilik bizim vazgeçilmez prensiplerimizden biri olmuştur.