Archives

Bilim ve Teknoloji Tarihi Tercümesi

Bilim ve Teknoloji Tarihi Nedir?

LingoTurk Tercüme, gelişmiş kapsamlı terminolojik veri tabanımız ve bilim ve teknoloji tarihi alanında uzman tercümanlarımız geniş bir konu alanında ilgili tüm branşlar için tüm yaygın dillerde doğru ve kaliteli tercüme hizmeti sunar.

Tercüme yönetim teknolojileri mevcut bilim ve teknoloji tarihi tercümeleri için doğrudan kullanılarak iş akışını düzene koyar ve süre tasarrufu sağlar. Acil tercüme ihtiyaçlarınız için LingoTurk, kalite standartlarını koruyarak projeleri zamanında teslim etmek için gerekli deneyime ve performansa sahiptir.

Bilim ve Teknoloji Tarihi Tercümeleri için kalifiye uzman çevirmenler, editörler ve redaktörler sağlamak çevirmenlerimiz titiz bir şekilde seçilir ve test edilir. Uzman bilim ve teknoloji tarihi çevirmenlerimiz en az 5 ila 10 yıl deneyime sahiptir.

Tüm bilim ve teknoloji tarihi çevirmenleri tercüme belleklerine, alana özel sözlük ve terminolojilere sahip olup, çevirinin büyük projelerde bile doğru ve tutarlı olması sağlanır. Hızlı teslimat gerektiren büyük projeler için hızlı bir ekip kurabiliriz. Proje Yöneticileri hem proje planlama hem de kalite kontrol konularında yeteneklidir.

Bilim ve Teknoloji Tarihi çevirilerinizde neden LingoTurk Tercümeyi seçmelisiniz?

Tercümelerimiz için proje sonrasında 1 yıl boyunca LingoTurk Kalite güvencesi veriyoruz. Tüm bilim ve teknoloji tarihi tercümeleriniz için Adil Tercüme Fiyatları uyguluyoruz. 15 yılda 50 binin üzerinde tercüme işini müşterilerimize teslim ettik.

15 Yıllık Deneyimimizle Bilim ve Teknoloji Tarihi Tercümesi Hizmeti

Türkiye’de neredeyse tüm alanlarda birçok yerel ve uluslararası uzman kişi ve kuruluş, LingoTurk Tercümeyi tercih etmiştir. Birçok akademik yayın ve kitap LingoTurk uzmanlarının yüksek kaliteli tercüme sürecinden geçmiştir.

Ayrıca Türkiye’nin birçok devlet, üniversite, ve kamu kuruluşuna da tercüme hizmeti sağlamaktayız.

Yine Türkiye’de çok önemli bilim insanları, yazarlar, doktorlar, mühendisler, avukatlar, gazeteciler, ve iş insanları da tercüme hizmeti için güvenilir bir marka olan LingoTurk Tercümeyi seçmiştir. Siz de profesyonel bilim ve teknoloji tarihi tercümeleri hizmeti almak isterseniz, uzman info@lingoturk.com.tr adresimize detayları yazın ve uzman proje yöneticimizden destek ve bilgi alın.

Bilim ve Teknoloji Tarihi Tercüme Ücretleri

Bilim ve Teknoloji Tarihi tercümesi fiyatları 15 TL ile 80 TL arasında değişmektedir. Kesin fiyat almak için bize belgenizi ileterek teklif isteyiniz.

Tercüme ücretini etkileyen faktörler

Proje yöneticimiz aşağıdaki sorulara göre size en uygun tercüme ücretini verecektir.

 • Bilim ve Teknoloji Tarihi Tercümesi hangi dilde yapılacak?
 • Bilim ve Teknoloji Tarihi Tercümesi kaynak belgenin zorluk düzeyi ne?
 • Bilim ve Teknoloji Tarihi Tercümesi için özel terminoloji gerekiyor mu?
 • Bilim ve Teknoloji Tarihi Tercümesi sayfa formatı nasıl?
 • Bilim ve Teknoloji Tarihi Tercümesi ne zaman teslim edilecek?

Bilim ve Teknoloji Tarihi Tercümesi Kalitesi

Bilim ve Teknoloji Tarihi belgelerin çevirisini yapabiliyor olmak için bu alandaki tercümanlarımızın içeriğin zorluk derecesine ve uzmanlık düzeyine göre en az 5 ila 10 yıl deneyimli olmaları bizim için önemli.

Ayrıca çeviri hizmetlerimiz EN 15038:2006, ISO 17100:2015 ve ISO 9001: 2015 tercüme kalitesi standartlarına uyumludur. Uzman bilim ve teknoloji tarihi tercümeleri hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

Bilim ve Teknoloji Tarihi Çeviri Hızı

Bilim ve Teknoloji Tarihi tercümeleri hizmetinde hıza önem veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına göre tercümenizi kaliteden taviz vermeden daha hızlı yapmak için gerekirse çalışmanızı çok sayıda tercüman ve editör ile yürütebiliyoruz. Normal çalışma şartlarında genel metinler için 1 tercüman ve 1 editörle günde 10 ila 20 sayfa arasında tercüme yapabiliriz. Ancak özel projeleriniz için veya özel çeviri türleri için bu şartlar değişebilmektedir.

Belgenizi 0 532 111 44 88 WhatsApp tercüme hizmet hattımıza veya info@lingoturk.com.tr adresimize iletirseniz, proje yöneticimiz size en kısa sürede fiyat ve teslim süresi  konusunda teklif verecektir.

Akademik Çevirilerde LingoTurk Deneyimi

 • Bilim ve Teknoloji Tarihi Lisans ve Yüksek Lisans Tezi Çevirisi
 • Bilim ve Teknoloji Tarihi Doktora Tezi Tercüme
 • Bilim ve Teknoloji Tarihi Profesörlük Tezi Tercüme
 • Bilim ve Teknoloji Tarihi Uluslararası Dergi Makale Tercüme
 • Bilim ve Teknoloji Tarihi çevirilerde LingoTurk uzmanlığına güvenin.

Genel olarak bilim ve teknoloji tarihi çevirisi talep edilen tercüme dilleri

 • İngilizce Bilim ve Teknoloji Tarihi tercümesi
 • Arapça Bilim ve Teknoloji Tarihi tercümesi
 • Almanca Bilim ve Teknoloji Tarihi tercümesi
 • Fransızca Bilim ve Teknoloji Tarihi tercümesi
 • Çince Bilim ve Teknoloji Tarihi tercümesi
 • Rusça Bilim ve Teknoloji Tarihi tercümesi
 • İtalyanca Bilim ve Teknoloji Tarihi tercümesi
 • İspanyolca Bilim ve Teknoloji Tarihi tercümesi
 • Japonca Bilim ve Teknoloji Tarihi tercümesi

Bilim ve Teknoloji Tarihi Çevirisi ve Gizlilik

Bilim ve Teknoloji Tarihi çeviri hizmetlerinde gizlilik bizim için vazgeçilmez bir kuraldır. Ayrıca Kişisel Verilerin Korunması Kanununa göre ve Avrupa Birliği Kişisel Verilerin Korunması Direktifine göre verileriniz kanunla koruma altındadır. Belgeleri gönül rahatlığıyla bize iletebilirsiniz. Bugüne kadar binlerce kişi, kurum ve kuruluşun belgeleri tarafımızdan güvenle saklanmış ve gizlilik bizim vazgeçilmez prensiplerimizden biri olmuştur.