Archives

Bilgisayar ve İletişim Ağları Tercümesi

Bilgisayar ve İletişim Ağları Nedir?

LingoTurk Tercüme, gelişmiş kapsamlı terminolojik veri tabanımız ve bilgisayar ve iletişim ağları alanında uzman tercümanlarımız geniş bir konu alanında ilgili tüm branşlar için tüm yaygın dillerde doğru ve kaliteli tercüme hizmeti sunar.

Tercüme yönetim teknolojileri mevcut bilgisayar ve iletişim ağları tercümeleri için doğrudan kullanılarak iş akışını düzene koyar ve süre tasarrufu sağlar. Acil tercüme ihtiyaçlarınız için LingoTurk, kalite standartlarını koruyarak projeleri zamanında teslim etmek için gerekli deneyime ve performansa sahiptir.

Bilgisayar ve İletişim Ağları Tercümeleri için kalifiye uzman çevirmenler, editörler ve redaktörler sağlamak çevirmenlerimiz titiz bir şekilde seçilir ve test edilir. Uzman bilgisayar ve iletişim ağları çevirmenlerimiz en az 5 ila 10 yıl deneyime sahiptir.

Tüm bilgisayar ve iletişim ağları çevirmenleri tercüme belleklerine, alana özel sözlük ve terminolojilere sahip olup, çevirinin büyük projelerde bile doğru ve tutarlı olması sağlanır. Hızlı teslimat gerektiren büyük projeler için hızlı bir ekip kurabiliriz. Proje Yöneticileri hem proje planlama hem de kalite kontrol konularında yeteneklidir.

Bilgisayar ve İletişim Ağları çevirilerinizde neden LingoTurk Tercümeyi seçmelisiniz?

Tercümelerimiz için proje sonrasında 1 yıl boyunca LingoTurk Kalite güvencesi veriyoruz. Tüm bilgisayar ve iletişim ağları tercümeleriniz için Adil Tercüme Fiyatları uyguluyoruz. 15 yılda 50 binin üzerinde tercüme işini müşterilerimize teslim ettik.

15 Yıllık Deneyimimizle Bilgisayar ve İletişim Ağları Tercümesi Hizmeti

Türkiye’de neredeyse tüm alanlarda birçok yerel ve uluslararası uzman kişi ve kuruluş, LingoTurk Tercümeyi tercih etmiştir. Birçok akademik yayın ve kitap LingoTurk uzmanlarının yüksek kaliteli tercüme sürecinden geçmiştir.

Ayrıca Türkiye’nin birçok devlet, üniversite, ve kamu kuruluşuna da tercüme hizmeti sağlamaktayız.

Yine Türkiye’de çok önemli bilim insanları, yazarlar, doktorlar, mühendisler, avukatlar, gazeteciler, ve iş insanları da tercüme hizmeti için güvenilir bir marka olan LingoTurk Tercümeyi seçmiştir. Siz de profesyonel bilgisayar ve iletişim ağları tercümeleri hizmeti almak isterseniz, uzman info@lingoturk.com.tr adresimize detayları yazın ve uzman proje yöneticimizden destek ve bilgi alın.

Bilgisayar ve İletişim Ağları Tercüme Ücretleri

Bilgisayar ve İletişim Ağları tercümesi fiyatları 15 TL ile 80 TL arasında değişmektedir. Kesin fiyat almak için bize belgenizi ileterek teklif isteyiniz.

Tercüme ücretini etkileyen faktörler

Proje yöneticimiz aşağıdaki sorulara göre size en uygun tercüme ücretini verecektir.

 • Bilgisayar ve İletişim Ağları Tercümesi hangi dilde yapılacak?
 • Bilgisayar ve İletişim Ağları Tercümesi kaynak belgenin zorluk düzeyi ne?
 • Bilgisayar ve İletişim Ağları Tercümesi için özel terminoloji gerekiyor mu?
 • Bilgisayar ve İletişim Ağları Tercümesi sayfa formatı nasıl?
 • Bilgisayar ve İletişim Ağları Tercümesi ne zaman teslim edilecek?

Bilgisayar ve İletişim Ağları Tercümesi Kalitesi

Bilgisayar ve İletişim Ağları belgelerin çevirisini yapabiliyor olmak için bu alandaki tercümanlarımızın içeriğin zorluk derecesine ve uzmanlık düzeyine göre en az 5 ila 10 yıl deneyimli olmaları bizim için önemli.

Ayrıca çeviri hizmetlerimiz EN 15038:2006, ISO 17100:2015 ve ISO 9001: 2015 tercüme kalitesi standartlarına uyumludur. Uzman bilgisayar ve iletişim ağları tercümeleri hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

Bilgisayar ve İletişim Ağları Çeviri Hızı

Bilgisayar ve İletişim Ağları tercümeleri hizmetinde hıza önem veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına göre tercümenizi kaliteden taviz vermeden daha hızlı yapmak için gerekirse çalışmanızı çok sayıda tercüman ve editör ile yürütebiliyoruz. Normal çalışma şartlarında genel metinler için 1 tercüman ve 1 editörle günde 10 ila 20 sayfa arasında tercüme yapabiliriz. Ancak özel projeleriniz için veya özel çeviri türleri için bu şartlar değişebilmektedir.

Belgenizi 0 532 111 44 88 WhatsApp tercüme hizmet hattımıza veya info@lingoturk.com.tr adresimize iletirseniz, proje yöneticimiz size en kısa sürede fiyat ve teslim süresi  konusunda teklif verecektir.

Akademik Çevirilerde LingoTurk Deneyimi

 • Bilgisayar ve İletişim Ağları Lisans ve Yüksek Lisans Tezi Çevirisi
 • Bilgisayar ve İletişim Ağları Doktora Tezi Tercüme
 • Bilgisayar ve İletişim Ağları Profesörlük Tezi Tercüme
 • Bilgisayar ve İletişim Ağları Uluslararası Dergi Makale Tercüme
 • Bilgisayar ve İletişim Ağları çevirilerde LingoTurk uzmanlığına güvenin.

Genel olarak bilgisayar ve iletişim ağları çevirisi talep edilen tercüme dilleri

 • İngilizce Bilgisayar ve İletişim Ağları tercümesi
 • Arapça Bilgisayar ve İletişim Ağları tercümesi
 • Almanca Bilgisayar ve İletişim Ağları tercümesi
 • Fransızca Bilgisayar ve İletişim Ağları tercümesi
 • Çince Bilgisayar ve İletişim Ağları tercümesi
 • Rusça Bilgisayar ve İletişim Ağları tercümesi
 • İtalyanca Bilgisayar ve İletişim Ağları tercümesi
 • İspanyolca Bilgisayar ve İletişim Ağları tercümesi
 • Japonca Bilgisayar ve İletişim Ağları tercümesi

Bilgisayar ve İletişim Ağları Çevirisi ve Gizlilik

Bilgisayar ve İletişim Ağları çeviri hizmetlerinde gizlilik bizim için vazgeçilmez bir kuraldır. Ayrıca Kişisel Verilerin Korunması Kanununa göre ve Avrupa Birliği Kişisel Verilerin Korunması Direktifine göre verileriniz kanunla koruma altındadır. Belgeleri gönül rahatlığıyla bize iletebilirsiniz. Bugüne kadar binlerce kişi, kurum ve kuruluşun belgeleri tarafımızdan güvenle saklanmış ve gizlilik bizim vazgeçilmez prensiplerimizden biri olmuştur.