Archives

Bilgisayar Sistem Yazılımı Tercümesi

Bilgisayar Sistem Yazılımı Nedir?

LingoTurk Tercüme, gelişmiş kapsamlı terminolojik veri tabanımız ve bilgisayar sistem yazılımı alanında uzman tercümanlarımız geniş bir konu alanında ilgili tüm branşlar için tüm yaygın dillerde doğru ve kaliteli tercüme hizmeti sunar.

Tercüme yönetim teknolojileri mevcut bilgisayar sistem yazılımı tercümeleri için doğrudan kullanılarak iş akışını düzene koyar ve süre tasarrufu sağlar. Acil tercüme ihtiyaçlarınız için LingoTurk, kalite standartlarını koruyarak projeleri zamanında teslim etmek için gerekli deneyime ve performansa sahiptir.

Bilgisayar Sistem Yazılımı Tercümeleri için kalifiye uzman çevirmenler, editörler ve redaktörler sağlamak çevirmenlerimiz titiz bir şekilde seçilir ve test edilir. Uzman bilgisayar sistem yazılımı çevirmenlerimiz en az 5 ila 10 yıl deneyime sahiptir.

Tüm bilgisayar sistem yazılımı çevirmenleri tercüme belleklerine, alana özel sözlük ve terminolojilere sahip olup, çevirinin büyük projelerde bile doğru ve tutarlı olması sağlanır. Hızlı teslimat gerektiren büyük projeler için hızlı bir ekip kurabiliriz. Proje Yöneticileri hem proje planlama hem de kalite kontrol konularında yeteneklidir.

Bilgisayar Sistem Yazılımı çevirilerinizde neden LingoTurk Tercümeyi seçmelisiniz?

Tercümelerimiz için proje sonrasında 1 yıl boyunca LingoTurk Kalite güvencesi veriyoruz. Tüm bilgisayar sistem yazılımı tercümeleriniz için Adil Tercüme Fiyatları uyguluyoruz. 15 yılda 50 binin üzerinde tercüme işini müşterilerimize teslim ettik.

15 Yıllık Deneyimimizle Bilgisayar Sistem Yazılımı Tercümesi Hizmeti

Türkiye’de neredeyse tüm alanlarda birçok yerel ve uluslararası uzman kişi ve kuruluş, LingoTurk Tercümeyi tercih etmiştir. Birçok akademik yayın ve kitap LingoTurk uzmanlarının yüksek kaliteli tercüme sürecinden geçmiştir.

Ayrıca Türkiye’nin birçok devlet, üniversite, ve kamu kuruluşuna da tercüme hizmeti sağlamaktayız.

Yine Türkiye’de çok önemli bilim insanları, yazarlar, doktorlar, mühendisler, avukatlar, gazeteciler, ve iş insanları da tercüme hizmeti için güvenilir bir marka olan LingoTurk Tercümeyi seçmiştir. Siz de profesyonel bilgisayar sistem yazılımı tercümeleri hizmeti almak isterseniz, uzman info@lingoturk.com.tr adresimize detayları yazın ve uzman proje yöneticimizden destek ve bilgi alın.

Bilgisayar Sistem Yazılımı Tercüme Ücretleri

Bilgisayar Sistem Yazılımı tercümesi fiyatları 15 TL ile 80 TL arasında değişmektedir. Kesin fiyat almak için bize belgenizi ileterek teklif isteyiniz.

Tercüme ücretini etkileyen faktörler

Proje yöneticimiz aşağıdaki sorulara göre size en uygun tercüme ücretini verecektir.

 • Bilgisayar Sistem Yazılımı Tercümesi hangi dilde yapılacak?
 • Bilgisayar Sistem Yazılımı Tercümesi kaynak belgenin zorluk düzeyi ne?
 • Bilgisayar Sistem Yazılımı Tercümesi için özel terminoloji gerekiyor mu?
 • Bilgisayar Sistem Yazılımı Tercümesi sayfa formatı nasıl?
 • Bilgisayar Sistem Yazılımı Tercümesi ne zaman teslim edilecek?

Bilgisayar Sistem Yazılımı Tercümesi Kalitesi

Bilgisayar Sistem Yazılımı belgelerin çevirisini yapabiliyor olmak için bu alandaki tercümanlarımızın içeriğin zorluk derecesine ve uzmanlık düzeyine göre en az 5 ila 10 yıl deneyimli olmaları bizim için önemli.

Ayrıca çeviri hizmetlerimiz EN 15038:2006, ISO 17100:2015 ve ISO 9001: 2015 tercüme kalitesi standartlarına uyumludur. Uzman bilgisayar sistem yazılımı tercümeleri hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

Bilgisayar Sistem Yazılımı Çeviri Hızı

Bilgisayar Sistem Yazılımı tercümeleri hizmetinde hıza önem veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına göre tercümenizi kaliteden taviz vermeden daha hızlı yapmak için gerekirse çalışmanızı çok sayıda tercüman ve editör ile yürütebiliyoruz. Normal çalışma şartlarında genel metinler için 1 tercüman ve 1 editörle günde 10 ila 20 sayfa arasında tercüme yapabiliriz. Ancak özel projeleriniz için veya özel çeviri türleri için bu şartlar değişebilmektedir.

Belgenizi 0 532 111 44 88 WhatsApp tercüme hizmet hattımıza veya info@lingoturk.com.tr adresimize iletirseniz, proje yöneticimiz size en kısa sürede fiyat ve teslim süresi  konusunda teklif verecektir.

Akademik Çevirilerde LingoTurk Deneyimi

 • Bilgisayar Sistem Yazılımı Lisans ve Yüksek Lisans Tezi Çevirisi
 • Bilgisayar Sistem Yazılımı Doktora Tezi Tercüme
 • Bilgisayar Sistem Yazılımı Profesörlük Tezi Tercüme
 • Bilgisayar Sistem Yazılımı Uluslararası Dergi Makale Tercüme
 • Bilgisayar Sistem Yazılımı çevirilerde LingoTurk uzmanlığına güvenin.

Genel olarak bilgisayar sistem yazılımı çevirisi talep edilen tercüme dilleri

 • İngilizce Bilgisayar Sistem Yazılımı tercümesi
 • Arapça Bilgisayar Sistem Yazılımı tercümesi
 • Almanca Bilgisayar Sistem Yazılımı tercümesi
 • Fransızca Bilgisayar Sistem Yazılımı tercümesi
 • Çince Bilgisayar Sistem Yazılımı tercümesi
 • Rusça Bilgisayar Sistem Yazılımı tercümesi
 • İtalyanca Bilgisayar Sistem Yazılımı tercümesi
 • İspanyolca Bilgisayar Sistem Yazılımı tercümesi
 • Japonca Bilgisayar Sistem Yazılımı tercümesi

Bilgisayar Sistem Yazılımı Çevirisi ve Gizlilik

Bilgisayar Sistem Yazılımı çeviri hizmetlerinde gizlilik bizim için vazgeçilmez bir kuraldır. Ayrıca Kişisel Verilerin Korunması Kanununa göre ve Avrupa Birliği Kişisel Verilerin Korunması Direktifine göre verileriniz kanunla koruma altındadır. Belgeleri gönül rahatlığıyla bize iletebilirsiniz. Bugüne kadar binlerce kişi, kurum ve kuruluşun belgeleri tarafımızdan güvenle saklanmış ve gizlilik bizim vazgeçilmez prensiplerimizden biri olmuştur.