Archives

Bilgi Güvenliği ve Kriptoloji Tercümesi

Bilgi Güvenliği ve Kriptoloji Nedir?

LingoTurk Tercüme, gelişmiş kapsamlı terminolojik veri tabanımız ve bilgi güvenliği ve kriptoloji alanında uzman tercümanlarımız geniş bir konu alanında ilgili tüm branşlar için tüm yaygın dillerde doğru ve kaliteli tercüme hizmeti sunar.

Tercüme yönetim teknolojileri mevcut bilgi güvenliği ve kriptoloji tercümeleri için doğrudan kullanılarak iş akışını düzene koyar ve süre tasarrufu sağlar. Acil tercüme ihtiyaçlarınız için LingoTurk, kalite standartlarını koruyarak projeleri zamanında teslim etmek için gerekli deneyime ve performansa sahiptir.

Bilgi Güvenliği ve Kriptoloji Tercümeleri için kalifiye uzman çevirmenler, editörler ve redaktörler sağlamak çevirmenlerimiz titiz bir şekilde seçilir ve test edilir. Uzman bilgi güvenliği ve kriptoloji çevirmenlerimiz en az 5 ila 10 yıl deneyime sahiptir.

Tüm bilgi güvenliği ve kriptoloji çevirmenleri tercüme belleklerine, alana özel sözlük ve terminolojilere sahip olup, çevirinin büyük projelerde bile doğru ve tutarlı olması sağlanır. Hızlı teslimat gerektiren büyük projeler için hızlı bir ekip kurabiliriz. Proje Yöneticileri hem proje planlama hem de kalite kontrol konularında yeteneklidir.

Bilgi Güvenliği ve Kriptoloji çevirilerinizde neden LingoTurk Tercümeyi seçmelisiniz?

Tercümelerimiz için proje sonrasında 1 yıl boyunca LingoTurk Kalite güvencesi veriyoruz. Tüm bilgi güvenliği ve kriptoloji tercümeleriniz için Adil Tercüme Fiyatları uyguluyoruz. 15 yılda 50 binin üzerinde tercüme işini müşterilerimize teslim ettik.

15 Yıllık Deneyimimizle Bilgi Güvenliği ve Kriptoloji Tercümesi Hizmeti

Türkiye’de neredeyse tüm alanlarda birçok yerel ve uluslararası uzman kişi ve kuruluş, LingoTurk Tercümeyi tercih etmiştir. Birçok akademik yayın ve kitap LingoTurk uzmanlarının yüksek kaliteli tercüme sürecinden geçmiştir.

Ayrıca Türkiye’nin birçok devlet, üniversite, ve kamu kuruluşuna da tercüme hizmeti sağlamaktayız.

Yine Türkiye’de çok önemli bilim insanları, yazarlar, doktorlar, mühendisler, avukatlar, gazeteciler, ve iş insanları da tercüme hizmeti için güvenilir bir marka olan LingoTurk Tercümeyi seçmiştir. Siz de profesyonel bilgi güvenliği ve kriptoloji tercümeleri hizmeti almak isterseniz, uzman info@lingoturk.com.tr adresimize detayları yazın ve uzman proje yöneticimizden destek ve bilgi alın.

Bilgi Güvenliği ve Kriptoloji Tercüme Ücretleri

Bilgi Güvenliği ve Kriptoloji tercümesi fiyatları 15 TL ile 80 TL arasında değişmektedir. Kesin fiyat almak için bize belgenizi ileterek teklif isteyiniz.

Tercüme ücretini etkileyen faktörler

Proje yöneticimiz aşağıdaki sorulara göre size en uygun tercüme ücretini verecektir.

 • Bilgi Güvenliği ve Kriptoloji Tercümesi hangi dilde yapılacak?
 • Bilgi Güvenliği ve Kriptoloji Tercümesi kaynak belgenin zorluk düzeyi ne?
 • Bilgi Güvenliği ve Kriptoloji Tercümesi için özel terminoloji gerekiyor mu?
 • Bilgi Güvenliği ve Kriptoloji Tercümesi sayfa formatı nasıl?
 • Bilgi Güvenliği ve Kriptoloji Tercümesi ne zaman teslim edilecek?

Bilgi Güvenliği ve Kriptoloji Tercümesi Kalitesi

Bilgi Güvenliği ve Kriptoloji belgelerin çevirisini yapabiliyor olmak için bu alandaki tercümanlarımızın içeriğin zorluk derecesine ve uzmanlık düzeyine göre en az 5 ila 10 yıl deneyimli olmaları bizim için önemli.

Ayrıca çeviri hizmetlerimiz EN 15038:2006, ISO 17100:2015 ve ISO 9001: 2015 tercüme kalitesi standartlarına uyumludur. Uzman bilgi güvenliği ve kriptoloji tercümeleri hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

Bilgi Güvenliği ve Kriptoloji Çeviri Hızı

Bilgi Güvenliği ve Kriptoloji tercümeleri hizmetinde hıza önem veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına göre tercümenizi kaliteden taviz vermeden daha hızlı yapmak için gerekirse çalışmanızı çok sayıda tercüman ve editör ile yürütebiliyoruz. Normal çalışma şartlarında genel metinler için 1 tercüman ve 1 editörle günde 10 ila 20 sayfa arasında tercüme yapabiliriz. Ancak özel projeleriniz için veya özel çeviri türleri için bu şartlar değişebilmektedir.

Belgenizi 0 532 111 44 88 WhatsApp tercüme hizmet hattımıza veya info@lingoturk.com.tr adresimize iletirseniz, proje yöneticimiz size en kısa sürede fiyat ve teslim süresi  konusunda teklif verecektir.

Akademik Çevirilerde LingoTurk Deneyimi

 • Bilgi Güvenliği ve Kriptoloji Lisans ve Yüksek Lisans Tezi Çevirisi
 • Bilgi Güvenliği ve Kriptoloji Doktora Tezi Tercüme
 • Bilgi Güvenliği ve Kriptoloji Profesörlük Tezi Tercüme
 • Bilgi Güvenliği ve Kriptoloji Uluslararası Dergi Makale Tercüme
 • Bilgi Güvenliği ve Kriptoloji çevirilerde LingoTurk uzmanlığına güvenin.

Genel olarak bilgi güvenliği ve kriptoloji çevirisi talep edilen tercüme dilleri

 • İngilizce Bilgi Güvenliği ve Kriptoloji tercümesi
 • Arapça Bilgi Güvenliği ve Kriptoloji tercümesi
 • Almanca Bilgi Güvenliği ve Kriptoloji tercümesi
 • Fransızca Bilgi Güvenliği ve Kriptoloji tercümesi
 • Çince Bilgi Güvenliği ve Kriptoloji tercümesi
 • Rusça Bilgi Güvenliği ve Kriptoloji tercümesi
 • İtalyanca Bilgi Güvenliği ve Kriptoloji tercümesi
 • İspanyolca Bilgi Güvenliği ve Kriptoloji tercümesi
 • Japonca Bilgi Güvenliği ve Kriptoloji tercümesi

Bilgi Güvenliği ve Kriptoloji Çevirisi ve Gizlilik

Bilgi Güvenliği ve Kriptoloji çeviri hizmetlerinde gizlilik bizim için vazgeçilmez bir kuraldır. Ayrıca Kişisel Verilerin Korunması Kanununa göre ve Avrupa Birliği Kişisel Verilerin Korunması Direktifine göre verileriniz kanunla koruma altındadır. Belgeleri gönül rahatlığıyla bize iletebilirsiniz. Bugüne kadar binlerce kişi, kurum ve kuruluşun belgeleri tarafımızdan güvenle saklanmış ve gizlilik bizim vazgeçilmez prensiplerimizden biri olmuştur.