Archives

Ayırma İşlemleri Tercümesi

Ayırma İşlemleri Nedir?

LingoTurk Tercüme, gelişmiş kapsamlı terminolojik veri tabanımız ve ayırma işlemleri alanında uzman tercümanlarımız geniş bir konu alanında ilgili tüm branşlar için tüm yaygın dillerde doğru ve kaliteli tercüme hizmeti sunar.

Tercüme yönetim teknolojileri mevcut ayırma işlemleri tercümeleri için doğrudan kullanılarak iş akışını düzene koyar ve süre tasarrufu sağlar. Acil tercüme ihtiyaçlarınız için LingoTurk, kalite standartlarını koruyarak projeleri zamanında teslim etmek için gerekli deneyime ve performansa sahiptir.

Ayırma İşlemleri Tercümeleri için kalifiye uzman çevirmenler, editörler ve redaktörler sağlamak çevirmenlerimiz titiz bir şekilde seçilir ve test edilir. Uzman ayırma işlemleri çevirmenlerimiz en az 5 ila 10 yıl deneyime sahiptir.

Tüm ayırma işlemleri çevirmenleri tercüme belleklerine, alana özel sözlük ve terminolojilere sahip olup, çevirinin büyük projelerde bile doğru ve tutarlı olması sağlanır. Hızlı teslimat gerektiren büyük projeler için hızlı bir ekip kurabiliriz. Proje Yöneticileri hem proje planlama hem de kalite kontrol konularında yeteneklidir.

Ayırma İşlemleri çevirilerinizde neden LingoTurk Tercümeyi seçmelisiniz?

Tercümelerimiz için proje sonrasında 1 yıl boyunca LingoTurk Kalite güvencesi veriyoruz. Tüm ayırma işlemleri tercümeleriniz için Adil Tercüme Fiyatları uyguluyoruz. 15 yılda 50 binin üzerinde tercüme işini müşterilerimize teslim ettik.

15 Yıllık Deneyimimizle Ayırma İşlemleri Tercümesi Hizmeti

Türkiye’de neredeyse tüm alanlarda birçok yerel ve uluslararası uzman kişi ve kuruluş, LingoTurk Tercümeyi tercih etmiştir. Birçok akademik yayın ve kitap LingoTurk uzmanlarının yüksek kaliteli tercüme sürecinden geçmiştir.

Ayrıca Türkiye’nin birçok devlet, üniversite, ve kamu kuruluşuna da tercüme hizmeti sağlamaktayız.

Yine Türkiye’de çok önemli bilim insanları, yazarlar, doktorlar, mühendisler, avukatlar, gazeteciler, ve iş insanları da tercüme hizmeti için güvenilir bir marka olan LingoTurk Tercümeyi seçmiştir. Siz de profesyonel ayırma işlemleri tercümeleri hizmeti almak isterseniz, uzman info@lingoturk.com.tr adresimize detayları yazın ve uzman proje yöneticimizden destek ve bilgi alın.

Ayırma İşlemleri Tercüme Ücretleri

Ayırma İşlemleri tercümesi fiyatları 15 TL ile 80 TL arasında değişmektedir. Kesin fiyat almak için bize belgenizi ileterek teklif isteyiniz.

Tercüme ücretini etkileyen faktörler

Proje yöneticimiz aşağıdaki sorulara göre size en uygun tercüme ücretini verecektir.

 • Ayırma İşlemleri Tercümesi hangi dilde yapılacak?
 • Ayırma İşlemleri Tercümesi kaynak belgenin zorluk düzeyi ne?
 • Ayırma İşlemleri Tercümesi için özel terminoloji gerekiyor mu?
 • Ayırma İşlemleri Tercümesi sayfa formatı nasıl?
 • Ayırma İşlemleri Tercümesi ne zaman teslim edilecek?

Ayırma İşlemleri Tercümesi Kalitesi

Ayırma İşlemleri belgelerin çevirisini yapabiliyor olmak için bu alandaki tercümanlarımızın içeriğin zorluk derecesine ve uzmanlık düzeyine göre en az 5 ila 10 yıl deneyimli olmaları bizim için önemli.

Ayrıca çeviri hizmetlerimiz EN 15038:2006, ISO 17100:2015 ve ISO 9001: 2015 tercüme kalitesi standartlarına uyumludur. Uzman ayırma işlemleri tercümeleri hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

Ayırma İşlemleri Çeviri Hızı

Ayırma İşlemleri tercümeleri hizmetinde hıza önem veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına göre tercümenizi kaliteden taviz vermeden daha hızlı yapmak için gerekirse çalışmanızı çok sayıda tercüman ve editör ile yürütebiliyoruz. Normal çalışma şartlarında genel metinler için 1 tercüman ve 1 editörle günde 10 ila 20 sayfa arasında tercüme yapabiliriz. Ancak özel projeleriniz için veya özel çeviri türleri için bu şartlar değişebilmektedir.

Belgenizi 0 532 111 44 88 WhatsApp tercüme hizmet hattımıza veya info@lingoturk.com.tr adresimize iletirseniz, proje yöneticimiz size en kısa sürede fiyat ve teslim süresi  konusunda teklif verecektir.

Akademik Çevirilerde LingoTurk Deneyimi

 • Ayırma İşlemleri Lisans ve Yüksek Lisans Tezi Çevirisi
 • Ayırma İşlemleri Doktora Tezi Tercüme
 • Ayırma İşlemleri Profesörlük Tezi Tercüme
 • Ayırma İşlemleri Uluslararası Dergi Makale Tercüme
 • Ayırma İşlemleri çevirilerde LingoTurk uzmanlığına güvenin.

Genel olarak ayırma işlemleri çevirisi talep edilen tercüme dilleri

 • İngilizce Ayırma İşlemleri tercümesi
 • Arapça Ayırma İşlemleri tercümesi
 • Almanca Ayırma İşlemleri tercümesi
 • Fransızca Ayırma İşlemleri tercümesi
 • Çince Ayırma İşlemleri tercümesi
 • Rusça Ayırma İşlemleri tercümesi
 • İtalyanca Ayırma İşlemleri tercümesi
 • İspanyolca Ayırma İşlemleri tercümesi
 • Japonca Ayırma İşlemleri tercümesi

Ayırma İşlemleri Çevirisi ve Gizlilik

Ayırma İşlemleri çeviri hizmetlerinde gizlilik bizim için vazgeçilmez bir kuraldır. Ayrıca Kişisel Verilerin Korunması Kanununa göre ve Avrupa Birliği Kişisel Verilerin Korunması Direktifine göre verileriniz kanunla koruma altındadır. Belgeleri gönül rahatlığıyla bize iletebilirsiniz. Bugüne kadar binlerce kişi, kurum ve kuruluşun belgeleri tarafımızdan güvenle saklanmış ve gizlilik bizim vazgeçilmez prensiplerimizden biri olmuştur.