Archives

Avrupa ve Bölge Çalışmaları Tercümesi

Avrupa ve Bölge Çalışmaları Nedir?

LingoTurk Tercüme, gelişmiş kapsamlı terminolojik veri tabanımız ve avrupa ve bölge çalışmaları alanında uzman tercümanlarımız geniş bir konu alanında ilgili tüm branşlar için tüm yaygın dillerde doğru ve kaliteli tercüme hizmeti sunar.

Tercüme yönetim teknolojileri mevcut avrupa ve bölge çalışmaları tercümeleri için doğrudan kullanılarak iş akışını düzene koyar ve süre tasarrufu sağlar. Acil tercüme ihtiyaçlarınız için LingoTurk, kalite standartlarını koruyarak projeleri zamanında teslim etmek için gerekli deneyime ve performansa sahiptir.

Avrupa ve Bölge Çalışmaları Tercümeleri için kalifiye uzman çevirmenler, editörler ve redaktörler sağlamak çevirmenlerimiz titiz bir şekilde seçilir ve test edilir. Uzman avrupa ve bölge çalışmaları çevirmenlerimiz en az 5 ila 10 yıl deneyime sahiptir.

Tüm avrupa ve bölge çalışmaları çevirmenleri tercüme belleklerine, alana özel sözlük ve terminolojilere sahip olup, çevirinin büyük projelerde bile doğru ve tutarlı olması sağlanır. Hızlı teslimat gerektiren büyük projeler için hızlı bir ekip kurabiliriz. Proje Yöneticileri hem proje planlama hem de kalite kontrol konularında yeteneklidir.

Avrupa ve Bölge Çalışmaları çevirilerinizde neden LingoTurk Tercümeyi seçmelisiniz?

Tercümelerimiz için proje sonrasında 1 yıl boyunca LingoTurk Kalite güvencesi veriyoruz. Tüm avrupa ve bölge çalışmaları tercümeleriniz için Adil Tercüme Fiyatları uyguluyoruz. 15 yılda 50 binin üzerinde tercüme işini müşterilerimize teslim ettik.

15 Yıllık Deneyimimizle Avrupa ve Bölge Çalışmaları Tercümesi Hizmeti

Türkiye’de neredeyse tüm alanlarda birçok yerel ve uluslararası uzman kişi ve kuruluş, LingoTurk Tercümeyi tercih etmiştir. Birçok akademik yayın ve kitap LingoTurk uzmanlarının yüksek kaliteli tercüme sürecinden geçmiştir.

Ayrıca Türkiye’nin birçok devlet, üniversite, ve kamu kuruluşuna da tercüme hizmeti sağlamaktayız.

Yine Türkiye’de çok önemli bilim insanları, yazarlar, doktorlar, mühendisler, avukatlar, gazeteciler, ve iş insanları da tercüme hizmeti için güvenilir bir marka olan LingoTurk Tercümeyi seçmiştir. Siz de profesyonel avrupa ve bölge çalışmaları tercümeleri hizmeti almak isterseniz, uzman info@lingoturk.com.tr adresimize detayları yazın ve uzman proje yöneticimizden destek ve bilgi alın.

Avrupa ve Bölge Çalışmaları Tercüme Ücretleri

Avrupa ve Bölge Çalışmaları tercümesi fiyatları 15 TL ile 80 TL arasında değişmektedir. Kesin fiyat almak için bize belgenizi ileterek teklif isteyiniz.

Tercüme ücretini etkileyen faktörler

Proje yöneticimiz aşağıdaki sorulara göre size en uygun tercüme ücretini verecektir.

 • Avrupa ve Bölge Çalışmaları Tercümesi hangi dilde yapılacak?
 • Avrupa ve Bölge Çalışmaları Tercümesi kaynak belgenin zorluk düzeyi ne?
 • Avrupa ve Bölge Çalışmaları Tercümesi için özel terminoloji gerekiyor mu?
 • Avrupa ve Bölge Çalışmaları Tercümesi sayfa formatı nasıl?
 • Avrupa ve Bölge Çalışmaları Tercümesi ne zaman teslim edilecek?

Avrupa ve Bölge Çalışmaları Tercümesi Kalitesi

Avrupa ve Bölge Çalışmaları belgelerin çevirisini yapabiliyor olmak için bu alandaki tercümanlarımızın içeriğin zorluk derecesine ve uzmanlık düzeyine göre en az 5 ila 10 yıl deneyimli olmaları bizim için önemli.

Ayrıca çeviri hizmetlerimiz EN 15038:2006, ISO 17100:2015 ve ISO 9001: 2015 tercüme kalitesi standartlarına uyumludur. Uzman avrupa ve bölge çalışmaları tercümeleri hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

Avrupa ve Bölge Çalışmaları Çeviri Hızı

Avrupa ve Bölge Çalışmaları tercümeleri hizmetinde hıza önem veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına göre tercümenizi kaliteden taviz vermeden daha hızlı yapmak için gerekirse çalışmanızı çok sayıda tercüman ve editör ile yürütebiliyoruz. Normal çalışma şartlarında genel metinler için 1 tercüman ve 1 editörle günde 10 ila 20 sayfa arasında tercüme yapabiliriz. Ancak özel projeleriniz için veya özel çeviri türleri için bu şartlar değişebilmektedir.

Belgenizi 0 532 111 44 88 WhatsApp tercüme hizmet hattımıza veya info@lingoturk.com.tr adresimize iletirseniz, proje yöneticimiz size en kısa sürede fiyat ve teslim süresi  konusunda teklif verecektir.

Akademik Çevirilerde LingoTurk Deneyimi

 • Avrupa ve Bölge Çalışmaları Lisans ve Yüksek Lisans Tezi Çevirisi
 • Avrupa ve Bölge Çalışmaları Doktora Tezi Tercüme
 • Avrupa ve Bölge Çalışmaları Profesörlük Tezi Tercüme
 • Avrupa ve Bölge Çalışmaları Uluslararası Dergi Makale Tercüme
 • Avrupa ve Bölge Çalışmaları çevirilerde LingoTurk uzmanlığına güvenin.

Genel olarak avrupa ve bölge çalışmaları çevirisi talep edilen tercüme dilleri

 • İngilizce Avrupa ve Bölge Çalışmaları tercümesi
 • Arapça Avrupa ve Bölge Çalışmaları tercümesi
 • Almanca Avrupa ve Bölge Çalışmaları tercümesi
 • Fransızca Avrupa ve Bölge Çalışmaları tercümesi
 • Çince Avrupa ve Bölge Çalışmaları tercümesi
 • Rusça Avrupa ve Bölge Çalışmaları tercümesi
 • İtalyanca Avrupa ve Bölge Çalışmaları tercümesi
 • İspanyolca Avrupa ve Bölge Çalışmaları tercümesi
 • Japonca Avrupa ve Bölge Çalışmaları tercümesi

Avrupa ve Bölge Çalışmaları Çevirisi ve Gizlilik

Avrupa ve Bölge Çalışmaları çeviri hizmetlerinde gizlilik bizim için vazgeçilmez bir kuraldır. Ayrıca Kişisel Verilerin Korunması Kanununa göre ve Avrupa Birliği Kişisel Verilerin Korunması Direktifine göre verileriniz kanunla koruma altındadır. Belgeleri gönül rahatlığıyla bize iletebilirsiniz. Bugüne kadar binlerce kişi, kurum ve kuruluşun belgeleri tarafımızdan güvenle saklanmış ve gizlilik bizim vazgeçilmez prensiplerimizden biri olmuştur.