Archives

Astronomi, Astrofizik ve Uzay Bilimleri Tercümesi

Astronomi, Astrofizik ve Uzay Bilimleri Nedir?

LingoTurk Tercüme, gelişmiş kapsamlı terminolojik veri tabanımız ve astronomi, astrofizik ve uzay bilimleri alanında uzman tercümanlarımız geniş bir konu alanında ilgili tüm branşlar için tüm yaygın dillerde doğru ve kaliteli tercüme hizmeti sunar.

Tercüme yönetim teknolojileri mevcut astronomi, astrofizik ve uzay bilimleri tercümeleri için doğrudan kullanılarak iş akışını düzene koyar ve süre tasarrufu sağlar. Acil tercüme ihtiyaçlarınız için LingoTurk, kalite standartlarını koruyarak projeleri zamanında teslim etmek için gerekli deneyime ve performansa sahiptir.

Astronomi, Astrofizik ve Uzay Bilimleri Tercümeleri için kalifiye uzman çevirmenler, editörler ve redaktörler sağlamak çevirmenlerimiz titiz bir şekilde seçilir ve test edilir. Uzman astronomi, astrofizik ve uzay bilimleri çevirmenlerimiz en az 5 ila 10 yıl deneyime sahiptir.

Tüm astronomi, astrofizik ve uzay bilimleri çevirmenleri tercüme belleklerine, alana özel sözlük ve terminolojilere sahip olup, çevirinin büyük projelerde bile doğru ve tutarlı olması sağlanır. Hızlı teslimat gerektiren büyük projeler için hızlı bir ekip kurabiliriz. Proje Yöneticileri hem proje planlama hem de kalite kontrol konularında yeteneklidir.

Astronomi, Astrofizik ve Uzay Bilimleri çevirilerinizde neden LingoTurk Tercümeyi seçmelisiniz?

Tercümelerimiz için proje sonrasında 1 yıl boyunca LingoTurk Kalite güvencesi veriyoruz. Tüm astronomi, astrofizik ve uzay bilimleri tercümeleriniz için Adil Tercüme Fiyatları uyguluyoruz. 15 yılda 50 binin üzerinde tercüme işini müşterilerimize teslim ettik.

15 Yıllık Deneyimimizle Astronomi, Astrofizik ve Uzay Bilimleri Tercümesi Hizmeti

Türkiye’de neredeyse tüm alanlarda birçok yerel ve uluslararası uzman kişi ve kuruluş, LingoTurk Tercümeyi tercih etmiştir. Birçok akademik yayın ve kitap LingoTurk uzmanlarının yüksek kaliteli tercüme sürecinden geçmiştir.

Ayrıca Türkiye’nin birçok devlet, üniversite, ve kamu kuruluşuna da tercüme hizmeti sağlamaktayız.

Yine Türkiye’de çok önemli bilim insanları, yazarlar, doktorlar, mühendisler, avukatlar, gazeteciler, ve iş insanları da tercüme hizmeti için güvenilir bir marka olan LingoTurk Tercümeyi seçmiştir. Siz de profesyonel astronomi, astrofizik ve uzay bilimleri tercümeleri hizmeti almak isterseniz, uzman info@lingoturk.com.tr adresimize detayları yazın ve uzman proje yöneticimizden destek ve bilgi alın.

Astronomi, Astrofizik ve Uzay Bilimleri Tercüme Ücretleri

Astronomi, Astrofizik ve Uzay Bilimleri tercümesi fiyatları 15 TL ile 80 TL arasında değişmektedir. Kesin fiyat almak için bize belgenizi ileterek teklif isteyiniz.

Tercüme ücretini etkileyen faktörler

Proje yöneticimiz aşağıdaki sorulara göre size en uygun tercüme ücretini verecektir.

 • Astronomi, Astrofizik ve Uzay Bilimleri Tercümesi hangi dilde yapılacak?
 • Astronomi, Astrofizik ve Uzay Bilimleri Tercümesi kaynak belgenin zorluk düzeyi ne?
 • Astronomi, Astrofizik ve Uzay Bilimleri Tercümesi için özel terminoloji gerekiyor mu?
 • Astronomi, Astrofizik ve Uzay Bilimleri Tercümesi sayfa formatı nasıl?
 • Astronomi, Astrofizik ve Uzay Bilimleri Tercümesi ne zaman teslim edilecek?

Astronomi, Astrofizik ve Uzay Bilimleri Tercümesi Kalitesi

Astronomi, Astrofizik ve Uzay Bilimleri belgelerin çevirisini yapabiliyor olmak için bu alandaki tercümanlarımızın içeriğin zorluk derecesine ve uzmanlık düzeyine göre en az 5 ila 10 yıl deneyimli olmaları bizim için önemli.

Ayrıca çeviri hizmetlerimiz EN 15038:2006, ISO 17100:2015 ve ISO 9001: 2015 tercüme kalitesi standartlarına uyumludur. Uzman astronomi, astrofizik ve uzay bilimleri tercümeleri hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

Astronomi, Astrofizik ve Uzay Bilimleri Çeviri Hızı

Astronomi, Astrofizik ve Uzay Bilimleri tercümeleri hizmetinde hıza önem veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına göre tercümenizi kaliteden taviz vermeden daha hızlı yapmak için gerekirse çalışmanızı çok sayıda tercüman ve editör ile yürütebiliyoruz. Normal çalışma şartlarında genel metinler için 1 tercüman ve 1 editörle günde 10 ila 20 sayfa arasında tercüme yapabiliriz. Ancak özel projeleriniz için veya özel çeviri türleri için bu şartlar değişebilmektedir.

Belgenizi 0 532 111 44 88 WhatsApp tercüme hizmet hattımıza veya info@lingoturk.com.tr adresimize iletirseniz, proje yöneticimiz size en kısa sürede fiyat ve teslim süresi  konusunda teklif verecektir.

Akademik Çevirilerde LingoTurk Deneyimi

 • Astronomi, Astrofizik ve Uzay Bilimleri Lisans ve Yüksek Lisans Tezi Çevirisi
 • Astronomi, Astrofizik ve Uzay Bilimleri Doktora Tezi Tercüme
 • Astronomi, Astrofizik ve Uzay Bilimleri Profesörlük Tezi Tercüme
 • Astronomi, Astrofizik ve Uzay Bilimleri Uluslararası Dergi Makale Tercüme
 • Astronomi, Astrofizik ve Uzay Bilimleri çevirilerde LingoTurk uzmanlığına güvenin.

Genel olarak astronomi, astrofizik ve uzay bilimleri çevirisi talep edilen tercüme dilleri

 • İngilizce Astronomi, Astrofizik ve Uzay Bilimleri tercümesi
 • Arapça Astronomi, Astrofizik ve Uzay Bilimleri tercümesi
 • Almanca Astronomi, Astrofizik ve Uzay Bilimleri tercümesi
 • Fransızca Astronomi, Astrofizik ve Uzay Bilimleri tercümesi
 • Çince Astronomi, Astrofizik ve Uzay Bilimleri tercümesi
 • Rusça Astronomi, Astrofizik ve Uzay Bilimleri tercümesi
 • İtalyanca Astronomi, Astrofizik ve Uzay Bilimleri tercümesi
 • İspanyolca Astronomi, Astrofizik ve Uzay Bilimleri tercümesi
 • Japonca Astronomi, Astrofizik ve Uzay Bilimleri tercümesi

Astronomi, Astrofizik ve Uzay Bilimleri Çevirisi ve Gizlilik

Astronomi, Astrofizik ve Uzay Bilimleri çeviri hizmetlerinde gizlilik bizim için vazgeçilmez bir kuraldır. Ayrıca Kişisel Verilerin Korunması Kanununa göre ve Avrupa Birliği Kişisel Verilerin Korunması Direktifine göre verileriniz kanunla koruma altındadır. Belgeleri gönül rahatlığıyla bize iletebilirsiniz. Bugüne kadar binlerce kişi, kurum ve kuruluşun belgeleri tarafımızdan güvenle saklanmış ve gizlilik bizim vazgeçilmez prensiplerimizden biri olmuştur.