Archives

Amerika Çalışmaları Tercümesi

Amerika Çalışmaları Nedir?

LingoTurk Tercüme, gelişmiş kapsamlı terminolojik veri tabanımız ve amerika çalışmaları alanında uzman tercümanlarımız geniş bir konu alanında ilgili tüm branşlar için tüm yaygın dillerde doğru ve kaliteli tercüme hizmeti sunar.

Tercüme yönetim teknolojileri mevcut amerika çalışmaları tercümeleri için doğrudan kullanılarak iş akışını düzene koyar ve süre tasarrufu sağlar. Acil tercüme ihtiyaçlarınız için LingoTurk, kalite standartlarını koruyarak projeleri zamanında teslim etmek için gerekli deneyime ve performansa sahiptir.

Amerika Çalışmaları Tercümeleri için kalifiye uzman çevirmenler, editörler ve redaktörler sağlamak çevirmenlerimiz titiz bir şekilde seçilir ve test edilir. Uzman amerika çalışmaları çevirmenlerimiz en az 5 ila 10 yıl deneyime sahiptir.

Tüm amerika çalışmaları çevirmenleri tercüme belleklerine, alana özel sözlük ve terminolojilere sahip olup, çevirinin büyük projelerde bile doğru ve tutarlı olması sağlanır. Hızlı teslimat gerektiren büyük projeler için hızlı bir ekip kurabiliriz. Proje Yöneticileri hem proje planlama hem de kalite kontrol konularında yeteneklidir.

Amerika Çalışmaları çevirilerinizde neden LingoTurk Tercümeyi seçmelisiniz?

Tercümelerimiz için proje sonrasında 1 yıl boyunca LingoTurk Kalite güvencesi veriyoruz. Tüm amerika çalışmaları tercümeleriniz için Adil Tercüme Fiyatları uyguluyoruz. 15 yılda 50 binin üzerinde tercüme işini müşterilerimize teslim ettik.

15 Yıllık Deneyimimizle Amerika Çalışmaları Tercümesi Hizmeti

Türkiye’de neredeyse tüm alanlarda birçok yerel ve uluslararası uzman kişi ve kuruluş, LingoTurk Tercümeyi tercih etmiştir. Birçok akademik yayın ve kitap LingoTurk uzmanlarının yüksek kaliteli tercüme sürecinden geçmiştir.

Ayrıca Türkiye’nin birçok devlet, üniversite, ve kamu kuruluşuna da tercüme hizmeti sağlamaktayız.

Yine Türkiye’de çok önemli bilim insanları, yazarlar, doktorlar, mühendisler, avukatlar, gazeteciler, ve iş insanları da tercüme hizmeti için güvenilir bir marka olan LingoTurk Tercümeyi seçmiştir. Siz de profesyonel amerika çalışmaları tercümeleri hizmeti almak isterseniz, uzman info@lingoturk.com.tr adresimize detayları yazın ve uzman proje yöneticimizden destek ve bilgi alın.

Amerika Çalışmaları Tercüme Ücretleri

Amerika Çalışmaları tercümesi fiyatları 15 TL ile 80 TL arasında değişmektedir. Kesin fiyat almak için bize belgenizi ileterek teklif isteyiniz.

Tercüme ücretini etkileyen faktörler

Proje yöneticimiz aşağıdaki sorulara göre size en uygun tercüme ücretini verecektir.

 • Amerika Çalışmaları Tercümesi hangi dilde yapılacak?
 • Amerika Çalışmaları Tercümesi kaynak belgenin zorluk düzeyi ne?
 • Amerika Çalışmaları Tercümesi için özel terminoloji gerekiyor mu?
 • Amerika Çalışmaları Tercümesi sayfa formatı nasıl?
 • Amerika Çalışmaları Tercümesi ne zaman teslim edilecek?

Amerika Çalışmaları Tercümesi Kalitesi

Amerika Çalışmaları belgelerin çevirisini yapabiliyor olmak için bu alandaki tercümanlarımızın içeriğin zorluk derecesine ve uzmanlık düzeyine göre en az 5 ila 10 yıl deneyimli olmaları bizim için önemli.

Ayrıca çeviri hizmetlerimiz EN 15038:2006, ISO 17100:2015 ve ISO 9001: 2015 tercüme kalitesi standartlarına uyumludur. Uzman amerika çalışmaları tercümeleri hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

Amerika Çalışmaları Çeviri Hızı

Amerika Çalışmaları tercümeleri hizmetinde hıza önem veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına göre tercümenizi kaliteden taviz vermeden daha hızlı yapmak için gerekirse çalışmanızı çok sayıda tercüman ve editör ile yürütebiliyoruz. Normal çalışma şartlarında genel metinler için 1 tercüman ve 1 editörle günde 10 ila 20 sayfa arasında tercüme yapabiliriz. Ancak özel projeleriniz için veya özel çeviri türleri için bu şartlar değişebilmektedir.

Belgenizi 0 532 111 44 88 WhatsApp tercüme hizmet hattımıza veya info@lingoturk.com.tr adresimize iletirseniz, proje yöneticimiz size en kısa sürede fiyat ve teslim süresi  konusunda teklif verecektir.

Akademik Çevirilerde LingoTurk Deneyimi

 • Amerika Çalışmaları Lisans ve Yüksek Lisans Tezi Çevirisi
 • Amerika Çalışmaları Doktora Tezi Tercüme
 • Amerika Çalışmaları Profesörlük Tezi Tercüme
 • Amerika Çalışmaları Uluslararası Dergi Makale Tercüme
 • Amerika Çalışmaları çevirilerde LingoTurk uzmanlığına güvenin.

Genel olarak amerika çalışmaları çevirisi talep edilen tercüme dilleri

 • İngilizce Amerika Çalışmaları tercümesi
 • Arapça Amerika Çalışmaları tercümesi
 • Almanca Amerika Çalışmaları tercümesi
 • Fransızca Amerika Çalışmaları tercümesi
 • Çince Amerika Çalışmaları tercümesi
 • Rusça Amerika Çalışmaları tercümesi
 • İtalyanca Amerika Çalışmaları tercümesi
 • İspanyolca Amerika Çalışmaları tercümesi
 • Japonca Amerika Çalışmaları tercümesi

Amerika Çalışmaları Çevirisi ve Gizlilik

Amerika Çalışmaları çeviri hizmetlerinde gizlilik bizim için vazgeçilmez bir kuraldır. Ayrıca Kişisel Verilerin Korunması Kanununa göre ve Avrupa Birliği Kişisel Verilerin Korunması Direktifine göre verileriniz kanunla koruma altındadır. Belgeleri gönül rahatlığıyla bize iletebilirsiniz. Bugüne kadar binlerce kişi, kurum ve kuruluşun belgeleri tarafımızdan güvenle saklanmış ve gizlilik bizim vazgeçilmez prensiplerimizden biri olmuştur.