Archives

Afrika Çalışmaları Tercümesi

Afrika Çalışmaları Nedir?

LingoTurk Tercüme, gelişmiş kapsamlı terminolojik veri tabanımız ve afrika çalışmaları alanında uzman tercümanlarımız geniş bir konu alanında ilgili tüm branşlar için tüm yaygın dillerde doğru ve kaliteli tercüme hizmeti sunar.

Tercüme yönetim teknolojileri mevcut afrika çalışmaları tercümeleri için doğrudan kullanılarak iş akışını düzene koyar ve süre tasarrufu sağlar. Acil tercüme ihtiyaçlarınız için LingoTurk, kalite standartlarını koruyarak projeleri zamanında teslim etmek için gerekli deneyime ve performansa sahiptir.

Afrika Çalışmaları Tercümeleri için kalifiye uzman çevirmenler, editörler ve redaktörler sağlamak çevirmenlerimiz titiz bir şekilde seçilir ve test edilir. Uzman afrika çalışmaları çevirmenlerimiz en az 5 ila 10 yıl deneyime sahiptir.

Tüm afrika çalışmaları çevirmenleri tercüme belleklerine, alana özel sözlük ve terminolojilere sahip olup, çevirinin büyük projelerde bile doğru ve tutarlı olması sağlanır. Hızlı teslimat gerektiren büyük projeler için hızlı bir ekip kurabiliriz. Proje Yöneticileri hem proje planlama hem de kalite kontrol konularında yeteneklidir.

Afrika Çalışmaları çevirilerinizde neden LingoTurk Tercümeyi seçmelisiniz?

Tercümelerimiz için proje sonrasında 1 yıl boyunca LingoTurk Kalite güvencesi veriyoruz. Tüm afrika çalışmaları tercümeleriniz için Adil Tercüme Fiyatları uyguluyoruz. 15 yılda 50 binin üzerinde tercüme işini müşterilerimize teslim ettik.

15 Yıllık Deneyimimizle Afrika Çalışmaları Tercümesi Hizmeti

Türkiye’de neredeyse tüm alanlarda birçok yerel ve uluslararası uzman kişi ve kuruluş, LingoTurk Tercümeyi tercih etmiştir. Birçok akademik yayın ve kitap LingoTurk uzmanlarının yüksek kaliteli tercüme sürecinden geçmiştir.

Ayrıca Türkiye’nin birçok devlet, üniversite, ve kamu kuruluşuna da tercüme hizmeti sağlamaktayız.

Yine Türkiye’de çok önemli bilim insanları, yazarlar, doktorlar, mühendisler, avukatlar, gazeteciler, ve iş insanları da tercüme hizmeti için güvenilir bir marka olan LingoTurk Tercümeyi seçmiştir. Siz de profesyonel afrika çalışmaları tercümeleri hizmeti almak isterseniz, uzman info@lingoturk.com.tr adresimize detayları yazın ve uzman proje yöneticimizden destek ve bilgi alın.

Afrika Çalışmaları Tercüme Ücretleri

Afrika Çalışmaları tercümesi fiyatları 15 TL ile 80 TL arasında değişmektedir. Kesin fiyat almak için bize belgenizi ileterek teklif isteyiniz.

Tercüme ücretini etkileyen faktörler

Proje yöneticimiz aşağıdaki sorulara göre size en uygun tercüme ücretini verecektir.

 • Afrika Çalışmaları Tercümesi hangi dilde yapılacak?
 • Afrika Çalışmaları Tercümesi kaynak belgenin zorluk düzeyi ne?
 • Afrika Çalışmaları Tercümesi için özel terminoloji gerekiyor mu?
 • Afrika Çalışmaları Tercümesi sayfa formatı nasıl?
 • Afrika Çalışmaları Tercümesi ne zaman teslim edilecek?

Afrika Çalışmaları Tercümesi Kalitesi

Afrika Çalışmaları belgelerin çevirisini yapabiliyor olmak için bu alandaki tercümanlarımızın içeriğin zorluk derecesine ve uzmanlık düzeyine göre en az 5 ila 10 yıl deneyimli olmaları bizim için önemli.

Ayrıca çeviri hizmetlerimiz EN 15038:2006, ISO 17100:2015 ve ISO 9001: 2015 tercüme kalitesi standartlarına uyumludur. Uzman afrika çalışmaları tercümeleri hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

Afrika Çalışmaları Çeviri Hızı

Afrika Çalışmaları tercümeleri hizmetinde hıza önem veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına göre tercümenizi kaliteden taviz vermeden daha hızlı yapmak için gerekirse çalışmanızı çok sayıda tercüman ve editör ile yürütebiliyoruz. Normal çalışma şartlarında genel metinler için 1 tercüman ve 1 editörle günde 10 ila 20 sayfa arasında tercüme yapabiliriz. Ancak özel projeleriniz için veya özel çeviri türleri için bu şartlar değişebilmektedir.

Belgenizi 0 532 111 44 88 WhatsApp tercüme hizmet hattımıza veya info@lingoturk.com.tr adresimize iletirseniz, proje yöneticimiz size en kısa sürede fiyat ve teslim süresi  konusunda teklif verecektir.

Akademik Çevirilerde LingoTurk Deneyimi

 • Afrika Çalışmaları Lisans ve Yüksek Lisans Tezi Çevirisi
 • Afrika Çalışmaları Doktora Tezi Tercüme
 • Afrika Çalışmaları Profesörlük Tezi Tercüme
 • Afrika Çalışmaları Uluslararası Dergi Makale Tercüme
 • Afrika Çalışmaları çevirilerde LingoTurk uzmanlığına güvenin.

Genel olarak afrika çalışmaları çevirisi talep edilen tercüme dilleri

 • İngilizce Afrika Çalışmaları tercümesi
 • Arapça Afrika Çalışmaları tercümesi
 • Almanca Afrika Çalışmaları tercümesi
 • Fransızca Afrika Çalışmaları tercümesi
 • Çince Afrika Çalışmaları tercümesi
 • Rusça Afrika Çalışmaları tercümesi
 • İtalyanca Afrika Çalışmaları tercümesi
 • İspanyolca Afrika Çalışmaları tercümesi
 • Japonca Afrika Çalışmaları tercümesi

Afrika Çalışmaları Çevirisi ve Gizlilik

Afrika Çalışmaları çeviri hizmetlerinde gizlilik bizim için vazgeçilmez bir kuraldır. Ayrıca Kişisel Verilerin Korunması Kanununa göre ve Avrupa Birliği Kişisel Verilerin Korunması Direktifine göre verileriniz kanunla koruma altındadır. Belgeleri gönül rahatlığıyla bize iletebilirsiniz. Bugüne kadar binlerce kişi, kurum ve kuruluşun belgeleri tarafımızdan güvenle saklanmış ve gizlilik bizim vazgeçilmez prensiplerimizden biri olmuştur.