Archives

Adli Sosyal Bilimler Tercümesi

Adli Sosyal Bilimler Nedir?

LingoTurk Tercüme, gelişmiş kapsamlı terminolojik veri tabanımız ve adli sosyal bilimler alanında uzman tercümanlarımız geniş bir konu alanında ilgili tüm branşlar için tüm yaygın dillerde doğru ve kaliteli tercüme hizmeti sunar.

Tercüme yönetim teknolojileri mevcut adli sosyal bilimler tercümeleri için doğrudan kullanılarak iş akışını düzene koyar ve süre tasarrufu sağlar. Acil tercüme ihtiyaçlarınız için LingoTurk, kalite standartlarını koruyarak projeleri zamanında teslim etmek için gerekli deneyime ve performansa sahiptir.

Adli Sosyal Bilimler Tercümeleri için kalifiye uzman çevirmenler, editörler ve redaktörler sağlamak çevirmenlerimiz titiz bir şekilde seçilir ve test edilir. Uzman adli sosyal bilimler çevirmenlerimiz en az 5 ila 10 yıl deneyime sahiptir.

Tüm adli sosyal bilimler çevirmenleri tercüme belleklerine, alana özel sözlük ve terminolojilere sahip olup, çevirinin büyük projelerde bile doğru ve tutarlı olması sağlanır. Hızlı teslimat gerektiren büyük projeler için hızlı bir ekip kurabiliriz. Proje Yöneticileri hem proje planlama hem de kalite kontrol konularında yeteneklidir.

Adli Sosyal Bilimler çevirilerinizde neden LingoTurk Tercümeyi seçmelisiniz?

Tercümelerimiz için proje sonrasında 1 yıl boyunca LingoTurk Kalite güvencesi veriyoruz. Tüm adli sosyal bilimler tercümeleriniz için Adil Tercüme Fiyatları uyguluyoruz. 15 yılda 50 binin üzerinde tercüme işini müşterilerimize teslim ettik.

15 Yıllık Deneyimimizle Adli Sosyal Bilimler Tercümesi Hizmeti

Türkiye’de neredeyse tüm alanlarda birçok yerel ve uluslararası uzman kişi ve kuruluş, LingoTurk Tercümeyi tercih etmiştir. Birçok akademik yayın ve kitap LingoTurk uzmanlarının yüksek kaliteli tercüme sürecinden geçmiştir.

Ayrıca Türkiye’nin birçok devlet, üniversite, ve kamu kuruluşuna da tercüme hizmeti sağlamaktayız.

Yine Türkiye’de çok önemli bilim insanları, yazarlar, doktorlar, mühendisler, avukatlar, gazeteciler, ve iş insanları da tercüme hizmeti için güvenilir bir marka olan LingoTurk Tercümeyi seçmiştir. Siz de profesyonel adli sosyal bilimler tercümeleri hizmeti almak isterseniz, uzman info@lingoturk.com.tr adresimize detayları yazın ve uzman proje yöneticimizden destek ve bilgi alın.

Adli Sosyal Bilimler Tercüme Ücretleri

Adli Sosyal Bilimler tercümesi fiyatları 15 TL ile 80 TL arasında değişmektedir. Kesin fiyat almak için bize belgenizi ileterek teklif isteyiniz.

Tercüme ücretini etkileyen faktörler

Proje yöneticimiz aşağıdaki sorulara göre size en uygun tercüme ücretini verecektir.

 • Adli Sosyal Bilimler Tercümesi hangi dilde yapılacak?
 • Adli Sosyal Bilimler Tercümesi kaynak belgenin zorluk düzeyi ne?
 • Adli Sosyal Bilimler Tercümesi için özel terminoloji gerekiyor mu?
 • Adli Sosyal Bilimler Tercümesi sayfa formatı nasıl?
 • Adli Sosyal Bilimler Tercümesi ne zaman teslim edilecek?

Adli Sosyal Bilimler Tercümesi Kalitesi

Adli Sosyal Bilimler belgelerin çevirisini yapabiliyor olmak için bu alandaki tercümanlarımızın içeriğin zorluk derecesine ve uzmanlık düzeyine göre en az 5 ila 10 yıl deneyimli olmaları bizim için önemli.

Ayrıca çeviri hizmetlerimiz EN 15038:2006, ISO 17100:2015 ve ISO 9001: 2015 tercüme kalitesi standartlarına uyumludur. Uzman adli sosyal bilimler tercümeleri hizmeti almak için doğru adrestesiniz.

Adli Sosyal Bilimler Çeviri Hızı

Adli Sosyal Bilimler tercümeleri hizmetinde hıza önem veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacına göre tercümenizi kaliteden taviz vermeden daha hızlı yapmak için gerekirse çalışmanızı çok sayıda tercüman ve editör ile yürütebiliyoruz. Normal çalışma şartlarında genel metinler için 1 tercüman ve 1 editörle günde 10 ila 20 sayfa arasında tercüme yapabiliriz. Ancak özel projeleriniz için veya özel çeviri türleri için bu şartlar değişebilmektedir.

Belgenizi 0 532 111 44 88 WhatsApp tercüme hizmet hattımıza veya info@lingoturk.com.tr adresimize iletirseniz, proje yöneticimiz size en kısa sürede fiyat ve teslim süresi  konusunda teklif verecektir.

Akademik Çevirilerde LingoTurk Deneyimi

 • Adli Sosyal Bilimler Lisans ve Yüksek Lisans Tezi Çevirisi
 • Adli Sosyal Bilimler Doktora Tezi Tercüme
 • Adli Sosyal Bilimler Profesörlük Tezi Tercüme
 • Adli Sosyal Bilimler Uluslararası Dergi Makale Tercüme
 • Adli Sosyal Bilimler çevirilerde LingoTurk uzmanlığına güvenin.

Genel olarak adli sosyal bilimler çevirisi talep edilen tercüme dilleri

 • İngilizce Adli Sosyal Bilimler tercümesi
 • Arapça Adli Sosyal Bilimler tercümesi
 • Almanca Adli Sosyal Bilimler tercümesi
 • Fransızca Adli Sosyal Bilimler tercümesi
 • Çince Adli Sosyal Bilimler tercümesi
 • Rusça Adli Sosyal Bilimler tercümesi
 • İtalyanca Adli Sosyal Bilimler tercümesi
 • İspanyolca Adli Sosyal Bilimler tercümesi
 • Japonca Adli Sosyal Bilimler tercümesi

Adli Sosyal Bilimler Çevirisi ve Gizlilik

Adli Sosyal Bilimler çeviri hizmetlerinde gizlilik bizim için vazgeçilmez bir kuraldır. Ayrıca Kişisel Verilerin Korunması Kanununa göre ve Avrupa Birliği Kişisel Verilerin Korunması Direktifine göre verileriniz kanunla koruma altındadır. Belgeleri gönül rahatlığıyla bize iletebilirsiniz. Bugüne kadar binlerce kişi, kurum ve kuruluşun belgeleri tarafımızdan güvenle saklanmış ve gizlilik bizim vazgeçilmez prensiplerimizden biri olmuştur.